Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

"Logo Diva, uzun yıllardır Groupe SEB İstanbul’un operasyonlarının tam merkezinde yer alan, bizim için vazgeçilmez bir sistem. Bundan sonra da Logo Diva’nın dahil olmadığı herhangi bir projemizin olacağını hayal bile edemiyorum.”

Dünya genelinde 150’den fazla ülkede, 20 ayrı markayla hizmet veren Groupe SEB, toplam 25 bin çalışanı ve yıllık 4 milyar avroyu aşan cirosuyla dünya lideri küçük ev aletleri şirketi olarak tanınıyor. Bünyesinde Tefal, Rowenta, Krups gibi dünyaca ünlü markaları barındıran Groupe SEB, 1993 yılından bu yana İstanbul'da faaliyet göstererek başarılı ve istikrarlı bir şekilde varlığını sürdürüyor. Şirket bugün yaklaşık 200 çalışanı ile Tefal, Rowenta, Lagostina, Krups ve Moulinex'in satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütüyor. Çok kısa sürede sektöründe Türkiye’nin bir numaralı markasına dönüşen grup, Tefal Shop’lar ile de Grup içinde bir ilke imza atmış bulunuyor.

Tercih edilen Logo ürünleri

Başarı hikayeleri

Türkiye'nin lider markaları verimliliklerini arttırmak için Logo'ya güveniyor.

tüm hikayeler
tüm hikayeler

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat