facebook

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları, Logo Mind Insight iş analitiği çözümüyle saniyeler içinde rapor alabiliyor

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları, Logo Mind Insight iş analitiği çözümüyle saniyeler içinde rapor alabiliyor

“Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları olarak uzun süredir Logo çözümlerini kullanıyoruz. ERP’nin yanı sıra e-devlet uygulamalarında da Logo ürünlerini tercih ediyoruz. Yazılım sektöründe, sunulan çözümün kalitesi kadar, bu çözümleri sunan firmanın gücü ve güvenilirliği de ön plana çıkar. Bu bağlamda Logo’nun, 30 yılı aşkın deneyimiyle sektörün en önemli markalarından biri olduğunu düşünüyoruz.”

Ahmet Budak

Bilgi İşlem Destek Uzmanı, Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

1956 yılında kurulan Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları, çocuk kitaplarından modern klasiklere, biyografilerden nehir söyleşilere kadar pek çok farklı alanda kitabı okurlarla buluşturuyor. 2017 itibarıyla 1.600’den fazla başlıkta 7,5 milyonu aşkın kitap yayımlayan Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları, kurumsal kaynak planlama (ERP) sisteminde ve kendi özel sistemlerinde oluşan büyük miktarda veriyi analiz etmek ve raporlamak için Logo Mind Insight iş analitiği çözümünden yararlanıyor.

Tercih edilen ürünler

ON-PREMISE

Logo Mind Insight

Logo Mind Insight İş Analitiği ürünü, self-servis veri keşfi ve analizi süreçlerini kolaylaştırarak verilerin işletmelere değer katan, anlamlı, aksiyon odaklı bilgilere dönüştürülmesini sağlıyor.

Ürünü İncele
ON-PREMISE

Logo Mind Insight

Logo Mind Insight İş Analitiği ürünü, self-servis veri keşfi ve analizi süreçlerini kolaylaştırarak verilerin işletmelere değer katan, anlamlı, aksiyon odaklı bilgilere dönüştürülmesini sağlıyor.

Ürünü İncele

Başarı hikayesini izleyin

Türkiye İş Bankası başarı hikayesi broşürü

Diğer başarı hikayeleri

Kar Group, Logo Mind Insight iş analitiği çözümüyle güvenilir verilere dayalı kararlar alıyor

1969 yılından bu yana faaliyet gösteren Kar Group halen agrega, kireç, hazır beton, asfalt, prefabrik beton elemanları, yapı kimyasalları, inşaat gibi alanlarda yedi farklı markayla hizmet veriyor. Grup genelinde toplanan verilerin anlamlı bilgilere dönüştürülmesi ve yönetim kademesine anlık raporlanabilmesi için bir iş analitiği çözümüne ihtiyaç duyan Kar Group, bellek-içi teknolojiden yararlanan Logo Mind Insight ürününü tercih etti. Bu sayede daha hızlı ve güvenilir raporlar hazırlanmaya başladı

Devamını Oku
AIR, Logo Mind Insight ve Logo Mind Budget çözümleriyle veri analizi, raporlama ve bütçe süreçlerinde esneklik kazandı

Kablosuz haberleşme alanında, global çerçevede ürün ve çözümler sunan AIR, aynı zamanda Motorola’nın EMEA bölgesindeki en büyük distribütörü olarak da faaliyet gösteriyor. Yazılım ve donanım geliştirerek profesyonel iletişim çözümleri sunan bir sistem entegratörü olmanın yanında, Mobil ve IT uygulamaları da üreten AIR, iş analitiği ve bütçe anlamındaki ihtiyaçlarını Logo Mind Insight ve Logo Mind Budget çözümleriyle karşılıyor. Kurumsal kaynak planlama (ERP) ihtiyacı için de Tiger 3 kullanan AIR, bu üç çözümün kusursuz entegrasyonu sayesinde veri analizi, raporlama ve bütçe süreçlerini daha hızlı ve esnek bir şekilde yönetebiliyor.

Devamını Oku
Lucky Fish, Logo Mind Insight ile doğru bilgiye kısa zamanda ulaşabilir hale geldi

1986 yılından bu yana su ürünleri sektöründe hizmet veren Lucky Fish, özellikle işlenmiş ve dondurulmuş balık alanında ağırlıklı olarak ihracat odaklı faaliyet gösteriyor. Lucky Fish, Logo'nun Netsis 3 Enterprise kurumsal kaynak planlama çözümü ile elde ettiği güvenilir verileri en hızlı şekilde analiz ederek raporlara dönüştürmek üzere Logo Mind Insight iş analitiği çözümünü kullanıyor. Logo iş ortağı Apeks Teknoloji danışmanlığında hayata geçirilen bu çözümle Lucky Fish ihtiyaç duyduğu tüm raporlara hızlı bir şekilde ulaşabiliyor

Devamını Oku