Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Logo çözüm geliştirme iş ortakları tarafından geliştirilen Logo ekosistem çözümleri

Finstant Banka Hesap Yönetimi

 • İşletmelerin tüm bankalardaki hesaplarına ait anlık bakiyelerini, kredi/pos hareketlerini tek bir uygulama üzerinde ERP ile entegre olmadan kolaylıkla görüntüleyebilmesini sağlar. Bulut altyapısıyla  zaman ve mekan bağımsız her yerden kullanılabilir.
GeliştiriciKronosoft Yazılım
Daha fazla bilgi

Gastropos

 • Gastropos, masa ve paket servisi yapan işletmelerde tüm sipariş süreçlerini online olarak yönetirken; satış ve çalışan performanslarınızı anlık olarak kontrol etmenizi sağlıyor. Ayrıca; Gastropos ile müşterilerinizden hızlı, temassız sipariş ve ödeme işlemleri kolaylıkla yapılabiliyor.
GeliştiriciZensoft
Daha fazla bilgi

Fixidesk

 • Bulut tabanlı Logo’nun tüm yapılarıyla entegre olarak sunulan satış sonrası servis hizmeti çözümüdür. Fixidesk ile servisleri kayıt altına alarak süreci başlatabilirsiniz.Böylelikle; montaj,servis,bakım süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.
Geliştiriciİmgesoft
Daha fazla bilgi

DEYS

 • KOBİ'lerin depo yönetimi konusundaki güncel sorunlarını çözmek üzere geliştirilen DEYS, el terminali destekli seri ve EAN barkodlarla çalışabilen tam entegre bir depo yönetim otomasyonu olarak sunuluyor.
GeliştiriciProlog Yazılım
Daha fazla bilgi

Go 3 Mobil Saha Sipariş

 • Logo GO 3 ERP ile entegre çalışan platform bağımsız Tiger Mobil Saha Sipariş, işletmelerin sahada yaşadığı sipariş ve tahsilat sorunlarına kalıcı  çözüm getiriyor. Merkezde değişen risk, bakiye, stok, fiyat, sipariş ve fatura bilgilerinin mobil çözüme anlık yansıtılmasıyla bilgiler güncel kalıyor.  
GeliştiriciDizayn Grup

Depo Sayım

 • TBS Sirus Depo/Sevkiyat Otomasyonu bu sayede hızla devreye alınabiliyor. Modüler yapıda kurgulanan ve ihtiyaca göre kapsamı genişletilebilen TBS Sirius çözümünde barkod etiketleme, el terminalleri, Dinamik Depo (hücre adresleme) ve seri, lot (FIFO, FEFO) gibi özellikler de sunuluyor.  
GeliştiriciDizayn Grup

DBM-Database Backup Manager

 • Microsoft SQL Express Edition veritabanı programını destekleyen DBM, ERP üzerinde yapılan işlemlerin kolayca yedeklenmesini sağlıyor. Bir ya da daha fazla veritabanına, istenen zaman aralıklarıyla tanımlanan yedeklemeler sayesinde tüm veriler güvence altında oluyor.   
Geliştiriciİmgesoft Yazılımevi

Çek Tarama Programı

 • Çeklerin arşivlenmesinii kolaylaştırmak için geliştirilmiş Çek Tarama Programı, dakkada 90 adet çek tarama kapasiteli Walther marka çek tarama cihazı ile birlikte kullanılıyor. Böylelikle çek bordroları hızlı bir şekilde arşivleniyor ve güçlü entegrasyonla Logo ERP'ye doğrudan aktarılabiliyor.  
GeliştiriciYenikan Yazılım

CoralReef ®

 • Logo ERP ile entegre CoralReef karmaşık üretim sistemlerinin kontrol edilebilir, denetlenebilir ve izlenebilir olmasını sağlıyor. Üretim Yönetimi, PLC Entegrasyon, Kalıp Yönetimi, Terazi Otomasyonu, Depo Yönetimi gibi standart modüllerinin yanı sıra MRP/MPS destekleyici modülünü de içeriyor.  
Geliştiriciİletişim Bilgisayar Yazılım Sistemleri

Cep Rapor

 • Gerek yöneticilerin gerekse saha satış ekiplerinin raporlara mobil ortamdan erişmesini sağlayan Cep Rapor,  veri güvenilirliğini garanti ediyor. Stok miktarlarından satış raporlarına kadar pek çok bilgiye zamandan ve mekandan bağımsız ulaşmak mümkün oluyor.   
GeliştiriciDizayn Grup

Barkosoft Sayım Modulü

 • Depo ve mağazalardaki sayım süreçleri için geliştirilen sayım modülü el terminalleri ve barkod yardımıyla sayımı kolaylaştırıp hızlandırıyor. İstendiği anda  barkodları okutarak veya yetkili kullanıcılar tarafından malzeme seçilip miktar girilerek oluşturulan kayıtlar bir havuzda biriktirilebiliyor.  
GeliştiriciBarkosoft Barkod ve Bilişim Teknolojileri

BarDep Depo Yönetim Sistemi

 • BarDep Depo Yönetim Otomasyonu işletmelerin malzemelerini, stoklarını ve mal giriş/çıkışlarını takip edebilmelerini sağlıyor. Çözümle entegre kullanılan el terminalleri sayesinde işlem gören malzemelerin barkodları kolayca okutulabiliyor.  
GeliştiriciBarkosoft Barkod ve Bilişim Teknolojileri

GBM Krypton

 • Distribütör ve bayi ağına sahip firmalar için geliştirilen mobil saha satış sistemi GBM Krypton, Logo ERP entegrasyonu ile sahadaki verilerin merkezden anlık takibini sağlıyor. iOS ve Android işletimli mobil cihazlarda kullanılabiliyor.Onay, müşteri risk yönetimi, tahsilat süreçlerini hızlandırıyor.  
GeliştiriciGBM Yazılım A.Ş

GBM Xenon

 • GBM Xenon, Logo ERP entegrasyonuyla satış verilerinin anında sisteme girilmesini ve satışların merkezi olarak kontrolünü sağlıyor. iOS ve Android işletimli mobil cihazlarda kullanılabilen ürün sıcak ve soğuk satıştaki tüm süreçlerle rota tanımlama ve ziyaret takibi  işlemlerini kolaylaştırıyor.
GeliştiriciGBM Yazılım A.Ş

Barkosoft Kesimhane Otomasyonu

 • Kanatlı hayvancılık sektörüne özel olarak geliştirilen Kesimhane Otomasyonu çözümü, bir gün içinde hangi kümesteki canlı tavukların kesildiği, ne kadar karkas çıktığı, çıkan karkastan neler üretildiği, bu ürünlerin kimlere sevk edildiği  bilgileri Logo ERP entegre şekilde raporlamayı sağlıyor.   
GeliştiriciBarkosoft Barkod ve Bilişim Teknolojileri

FSMobility Fast WMS

 • Online bir RF stok ve depo yönetim çözümü olan FSMobility Fast WMS, depo süreçlerinde uluslararası standartları (GS1 ve EPCGlobal) destekliyor. Depo ve stok yönetimini kolaylaştıran çözüm, el terminali arayüzleriyle  ERP'ye veri gönderebiliyor.   
GeliştiriciFSS Bilgisayar

Fiyat Aktar

 • Firmalardan Excel dosyası halinde gelen fiyat listelerini tek tıkla Logo ERP'ye aktarmayı sağlayan Fiyat Aktar çözümü satın alma süreçlerini hızlandırıyor. Parametrik yapısı ve kullanımı kolay arayüzü ile personelin fiyat kartı tanımlama, düzenleme ve silme işlemlerini kolayca yapmalarını sağlıyor.
GeliştiriciDizayn Grup

Mironist.Net Akaryakıt İstasyon Yönetimi

 • Web tabanlı bir akaryakıt istasyon yönetim yazılımı olan Mironist.net tüm benzin istasyonlarının tek bir istasyon kadar kolay yönetilmesini sağlıyor. Tüm Logo ERP çözümleriyle entegre çalışan Mironist.net işletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebiliyor.   
GeliştiriciMiron Yazılım ve Bilgi Teknolojileri Ticaret A.Ş.

Mobetra Mobil Satış

 • Mobetra satış ve sipariş çözümü, Logo Netsis 3 ERP entegrasyonuyla saha satış uygulamalarında ERP üzerinden çalışıyor.Sipariş, fatura irsaliye, nakit-çek-kredi kartı tahsilatlarını kayıt altına almayı sağlıyor. Arka ofis kullanıcıları ve saha satış ekibi, ayrı ayrı bilgi girmeden çalışabiliyor.  
GeliştiriciTetra Mühendislik A.Ş,

Fatura Aktar

 • Excel dosyası halinde gelen alım faturalarını otomatik olarak Logo ERP'ye aktaran Fatura Aktar çözümü, her fatura için ayrı şablon oluşturma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Aynı firmadan gelen tüm Excel dokümanlarını tek şablon üzerinden işleyen çözümle zaman ve iş yükü tasarrufu sağlanıyor. 
GeliştiriciDizayn Grup

e-Tahsilat

 • Mobil ortamda kredi kartıyla kolayca tahsilat yapmayı sağlayan e-Tahsilat çözümü, tüm ulusal bankalar ve tüm mobil cihazlar ile uyumlu çalışıyor. Bu sayede, sahadaki satış ve tahsilat ekipleri, POS makinesi taşımaya gerek kalmadan, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde tahsilat yapabiliyor.   
GeliştiriciDizayn Grup

e-Fatura Mühürleme - Mühür Bozma

 • e-Fatura Mühürleme çözümü, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) portalı üzerinden girilmiş faturanın Logo ERP içindeki statüsünü kolayca değiştirmeyi sağlıyor. Daha önce gönderilmiş hatalı faturalardaki mühürler de bu çözüm sayesinde kaldırılıp faturanın tekrar gönderimi yapılabiliyor.   
GeliştiriciYenikan Yazılım

e-Arşiv Mail

 • Logo Connect ile birlikte kullanılan e-Fatura ve e-Arşiv Faturalar, e-Arşiv Mail çözümü sayesinde doğrudan alıcıya HTML ve PDF formatlarında e-posta ile gönderilebiliyor. Gönderim, uygulamada tanımlanan STMP hesap bilgileriyle yapılıyor, farklı bir e-posta adresi de sisteme kolayca eklenebiliyor.   
GeliştiriciErden Bilgisayar

Prote Üretim Yönetimi

 • Logo Netsis 3 ERP ürün ailesiyle entegre çalışan pratik ve özelleştirilebilir Prote Üretim Yönetimi çözümü, üretim projelerinden anlık veri akışı elde ediyor. 
GeliştiriciTetra Mühendislik A.Ş,

Sirus Depo Yönetimi

 • Farklı ölçekteki firmalara yönelik tüm Logo Netsis 3 ERP çözümleriyle entegre çalışan Sirus Depo/Sevkiyat Otomasyonu, ERP'den gelen verileri ve tanımları kullanarak depolardaki verimliliği artırıyor. 
GeliştiriciTetra Mühendislik A.Ş,

TBarkod Etiketleme Çözümü

 • İşletmelere göre özelleştirilmiş barkod tasarımlarının yapılmasını sağlayan TBarkod Etiketleme Çözümü'yle, farklı veritabanlarından alınan bilgiler kullanılarak istenen şekilde barkod ve etiket basılabiliyor. Çözüm, tekil barkodlarıyla seri numara sıralı etiket baskısı alma imkanı da sunuyor.  
GeliştiriciTetra Mühendislik A.Ş,

TBS Flexireport Mobil Raporlama

 • TBS Fexireport Raporlama, web üzerinden veya Android işletim sistemli mobil cihazlarda raporlama altyapısı sunuyor. Böylece işletmeye ilişkin pek çok rapor zamandan ve mekandan bağımsız olarak alınabiliyor.   
GeliştiriciTetra Mühendislik A.Ş,

TBS Mobetra Mobil Satış

 • Android işletim sistemiyle uyumlu yeni nesil akıllı cihazlar için tasarlanan mobil satış, sipariş, tahsilat, anket, teslimat, sanal POS ödeme sistemi TBS Mobetra, Logo Netsis 3 ERP çözümleriyle entegre çalışırken çoğu işlem için internete gerek duymadan mobil satış süreçlerini kolaylaştırıyor.  
GeliştiriciTetra Mühendislik A.Ş,

TBS Sirus Depo Otomasyonu

 • Logo Netsis 3 ERP çözümleriyle entegre çalışan TBS Sirus çözümü,  hızla devreye alınabiliyor. Modüler yapıda kurgulanan ve ihtiyaca göre kapsamı genişletilebilen çözümde, barkod etiketleme, el terminalleri, Dinamik Depo (hücre adresleme) ve seri, lot (FIFO, FEFO) gibi özellikler de sunuluyor.  
GeliştiriciTetra Mühendislik A.Ş,

TBS Websell B2B Sipariş & Online Tahsilat

 • TBS Websell B2B çözümü, internet bağlantısı üzerinden bayilere ürün ve hizmet satışıyla ilgili bilgi aktarılmasını sağlıyor. Satış, sipariş, tahsilat gibi tüm bilgilerin ve raporların bayilere online iletilerek, telefon ve e-posta trafiği azaltılıyor.Süreçlerde zaman ve maliyet tasarrufu sağlanıyor.  
GeliştiriciTetra Mühendislik A.Ş,

Müşteri Bilgi Sistemi

 • İşletme ile müşterileri arasındaki iletişimi güçlendirmek ve hızlandırmak üzere geliştirilen Müşteri Bilgi Sistemi, Logo ERP üzerinde işlem yapılan müşterinin mesaj yoluyla bilgilendirilmesini sağlıyor. Böylece müşteriler borçlarını anında görebiliyor ve bakiye mutabakatını hızlıca yapabiliyor.   
GeliştiriciLima Yazılım Teknolojileri

MailBordro

 • Bordro işlemlerini kolaylaştırmak üzere geliştirilen MailBordro, işletmelerin her ay düzenledikleri ve çalışana imzalatarak teslim ettikleri ücret pusulalarının yasal kayıtlı elektronik posta hesaplarına (KEP) otomatik olarak iletilmesini ve elektronik ortamda saklanmasını sağlıyor.  
GeliştiriciKilimsoft Bilgi İşlem Sistemleri

Mali Onaylı Yazar Kasa Entegrasyonu

 • Mali Onaylı Yazar Kasa Entegrasyonu; mali onaylı yazar kasalarda yapılan satış ve tahsilat hareketleri ile bu yazar kasalara ürün, fiyat ve kampanya gibi bilgilerin aktarımını sağlıyor.
GeliştiriciKalem Yazılım
Daha fazla bilgi

Retail T-Pos

 • Retail T-Pos sayesinde, barkodlu veya barkodsuz ürünlerin satışı, dokunmatik ekranda veya PC üzerinden çok basit ve hızlı bir şekilde yapılabiliyor.    
GeliştiriciKalem Yazılım
Daha fazla bilgi

Otomotiv Servis Yönetimi

 • Otomotiv Servis Yönetimi küçük ve orta büyüklükteki bağımsız servisler için geliştirilmiştir. Logo Go 3 ve Tiger 3 serisi ile tam entegre çalışabilmektedir. Servis kabul, iş emri, hasar takip, araç bilgileri, müşteri yönetimi, satış yönetimi gibi birçok modülü kolay kullanımlı arayüzü ile sunmaktadır.
Geliştiriciİmgesoft
Daha fazla bilgi

Collector

 • Collector; farklı firmalara veri gönderimini, grup şirketleri arasında veri aktarımını, tanımlı firmalar arasında çapraz fiş ve belge gönderimini sağlıyor.    
GeliştiriciMare Yazılım
Daha fazla bilgi

Hal Künye Otomasyonu

 • Logo ürünleri (GO ve Tiger serisi) içerisinden düzenlenen satış irsaliye ve faturaları içerisinde ticareti yapılan meyve ve sebze ürünlerinin web servis aracılığıyla hızlı ve güvenilir bir şekilde hal kayıt sistemine bildirimini sağlar.
GeliştiriciDijital Sistem

Akaryakıt Yönetimi

 • Akaryakıt Yönetimi; istasyona ait tüm market ve akaryakıt işlemlerinin tek programla müşteriye sunulmasını ve raporlanmasını sağlıyor.    
GeliştiriciKalem Yazılım
Daha fazla bilgi

DocPlace

 • Zengin doküman yönetimi sistemi DocPlace, kritik dokümanların kolayca düzenlemesini ve depolanmasını sağlıyor.
GeliştiriciKets Yazılım
Daha fazla bilgi

Mobil Saha Satış

 • Saha Satış çözümüyle; Logo yazılımlarında belirlenen fiyat, ödeme politikaları, stokta olan ürünün satış kuralları gibi benzer pek çok kural merkezi olarak belirlenebiliyor ve müşteri yanında uygulanabiliyor.
Geliştiriciİmgesoft
Daha fazla bilgi

Sanal Mağaza Entegrasyonu

 • Sanal Mağaza Entegrasyonu; gittigidiyor.com, n11.com, sanalpazar.com gibi sanal mağazalar ile ürün ve sipariş gibi bilgilerin karşılıklı olarak aktarılmasını sağlıyor.
Geliştiriciİmgesoft
Daha fazla bilgi

DNA Ticket - Logo CRM

 • DNA Ticket Logo CRM, e-posta yazışmalarını özel bir posta kutusundan denetliyor ve Logo CRM destek kayıtlarını otomatik olarak açıyor.Yazışmalara dahil edilen müşteri e-posta adresleri de veritabanına otomatik ekleniyor ve CRM müşteri verisini besliyor.   
GeliştiriciDNA Proje ve Danışmanlık

Depo Sevkiyat

 • Logo ERP ile entegre Depo Sevkiyat ürünü,  barkod kontrol sistemiyle eksik ve hatalı ürün gönderimini engelliyor. Ürün sevkiyatlarını kontrol altına alıp eksik siparişlerin takibini kolaylaştıran çözüm, insan kaynaklı hataları da ortadan kaldırıyor ve doğru ürünün doğru müşteriye gitmesini sağlıyor.  
GeliştiriciDizayn Grup

Web Net

 • Sipariş ve satış süreçlerinin  online takibi için geliştirilen ve Logo ERP ile entegre çalışan Web Net çözümü, bayilerin ve müşterilerin ekstrelerini, siparişlerini her an, her yerden görebilmelerini sağlıyor. Merkez ofis de fatura ve detay bazlı kârlılığı  sistem üzerinden inceleyebiliyor.   
GeliştiriciDizayn Grup

Vendor

 • Logo Netsis 3 ERP çözümleriyle entegre çalışan Vendor, sahada satış, sipariş, tahsilat ve pazarlama aktivitelerini zamandan ve mekandan bağımsız olarak yönetmeyi sağlıyor. Müşteri bilgilerinin de ERP üzerinden anlık alınmasıyla, satış ekipleri müşterilerini ve zamanlarını daha iyi yönetebiliyor.   
GeliştiriciANV Kurumsal Yazılım

Tiger Mobil Saha Sipariş

 • Logo Tiger 3 ERP serisi çözümlerle entegre çalışan çözüm, işletmelerin sahadaki sipariş ve tahsilat sorunlarına kalıcı bir çözüm getiriyor. Merkezde değişen risk, bakiye, stok miktarı, fiyat değişiklikleri, sipariş ve fatura bilgilerinin mobil çözüme anlık yansıtılmasıyla bilgiler güncel kalıyor.  
GeliştiriciDizayn Grup

ProBAR Logo Handy

 • ProBAR çözümü, online-offline kullanım ve evraklara kısayol ulaşımı sağlayan yapısıyla büyük kolaylık sağlıyor. Menü giriş yetkilendirme, birim çevirim desteği  özellikleri sunan çözüm, online program güncelleme ve terminal bazında lisanslama özelliğiyle tüm Logo ERP çözümleriyle entegre çalışıyor.  
GeliştiriciProbar Bilgisayar

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi

 • Perakende sektörüne özel olarak geliştirilen ve Logo ERP ile entegre çalışan Perakende  çözüm, mağazalarda perakende satışlar barkod sistemi üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyor.Ayrıca; farklı noktalardaki anlık satışları, kasa durumu ve mağaza stok durumunu da gösteriyor.  
GeliştiriciDizayn Grup

OtoRoute Mobil Satış Sistemi

 • Tüm Logo ERP çözümüyle entegre çalışarak ERP'deki tüm tanımlamaların saha satış süreçlerine yansıtılmasını ve sahada yapılan işlemlerin de ERP'ye entegre olmasını sağlıyor. Esnek ve parametrik yapısıyla, her satış elemanı ve müşterinin tüm verilerinin merkezi olarak kontrol edebilme imkanı sunuyor.  
GeliştiriciBarkosoft Barkod ve Bilişim Teknolojileri

Lima Sayım Sistemi

 • Stokların hızlı ve sağlıklı bir şekilde sayımı için tasarlanan Lima Sayım Sistemi, Logo ERP çözümleri ile entegre çalışarak ERP'deki verilerle sayım verilerinin karşılaştırılmasını sağlıyor. Böylece tekrarlı bilgi girişi yapmadan, uzun stok listeleri içinde kaybolmadan, sayımlar hızla  tamamlanıyor.  
GeliştiriciLima Yazılım Teknolojileri

Lima İş Takip

 • İşletmenin iç süreçlerini etkili ve kişilerden bağımsız  yönetmeyi kolaylaştıran çözüm, görevleri işlere göre dağıtmayı ve internetten her an, her yerden kontrol edebilmeyi sağlıyor. Ortak bilgi havuzu sayesinde görev tekrarı ve bilgi eksikliği önlenirken performans takibi de  etkili yapılabiliyor.   
GeliştiriciLima Yazılım Teknolojileri

Laboratuvar Bilgi Yonetim Sistemi

 • Sağlık sektörüne özel olarak geliştirilen çözüm, hastane laboratuvar sistemlerinde yer alan bilgisayarları merkeze bağlayarak  girilen siparişlerin  depoya anında iletilmesini sağlıyor. Logo Netsis 3 ERP'ye entegrasyon sayesinde satış irsaliye, onay, ürün çıkışı, faturalama işlemleri takip ediliyor.  
GeliştiriciNet BT Mühendislik

E-Flow

 • Orta ve büyük ölçekli işletmelere yönelik kurumsal iş akış yönetim sistemi olan e-Flow, iş süreçlerini koda yazmadan ya da ayrı bir yazılım geliştirmeden kolayca tasarlayıp uygulamayı sağlıyor. Web tabanlı olarak geliştirilen  e-Flow, internetı olan her noktadan iş akışını sürdürebilmeyi sağlıyor.   
GeliştiriciNetoloji Yazılım A.Ş.

İş Emri

 • Tüm sektör ve ölçekteki işletmeye uygun  İş Emri çözümü, şirketteki iş yükünü ve akışları kolayca görebilmeyi, hızla görevlendirme yapıp personelin performansını en üst düzeye çıkarmayı sağlıyor. Bu çözüm sayesinde telefon ve e-posta trafiği azalırken önemli ölçüde zaman tasarrufu da sağlanıyor.   
GeliştiriciDizayn Grup

DS Mobile

 • DSMobile Logo Tiger, Go ve Start seri programlarınızla ilgili verilerin online olarak Iphone, Ipad ve Android cihazından takibi ve raporlamasını sağlar.
GeliştiriciDijital Sistem

Banka Ekstre Aktarımı

 • Excel formatındaki banka ve kredi kartı POS ekstrelerini Logo ERP'lerine tek noktadan aktarmak üzere geliştirilen Banka Ekstre Aktarımı çözümü, internet bankacılığı yoluyla alınan ekstrelerin sistem banka işlem fişi, banka fişi ve mahsup fişi olarak iletilmesini sağlıyor.
GeliştiriciMare Yazılım
Daha fazla bilgi

DEOT

 • Deot baştan sona tüm depo hareketlerini barkodlu el terminalleri üzerinden Logo ile entegre olarak gerçekleştirir.
GeliştiriciDijital Sistem

Kantar Otomasyonu

 • Kantar Otomasyon sistemi tüm Logo ERP uygulamaları ile piyasada kullanılan kantar cihazlarının iletişimini sağlar. Sipariş bağlantılı/bağlantısız sevkiyat ve mal kabullerini otomatikleştirir.
GeliştiriciDijital Sistem

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat