Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Logo çözüm geliştirme iş ortakları tarafından geliştirilen Logo ekosistem çözümleri

Sıkça sorulan sorular

 • Ekosistem çözümleri nedir? Onaylı ekosistem çözümlerinin farkı nedir?

  Logo ürünleri ile uyarlama araçlarına ihtiyaç olmadan tam entegre çalışan, onaylı ekosistem çözüm geliştirme iş ortakları tarafından geliştirilmiş, sadece Logo tarafından lisanslanan ve Logo fiyat listeleri üzerinden satışı yapılan çözümlerdir. Ürünlerimize linkten ulaşabilirsiniz.

 • Kaç farklı onaylı ekosistem çözümü bulunuyor? İşlevleri nedir?

  Logo Yazılım, farklı sektörlerde faaliyet gösteren farklı büyüklükteki işletmeler için ekosistem çözümleri sunuyor. Bu çözümler depo yönetiminden saha satış yönetimine, stok yönetiminden otomotiv servis yönetimine birçok süreçte kolaylık sağlıyor. Logo'nun onaylı 13 onaylı ekosistem çözümü bulunuyor. Gastropos, Finstant banka hesap yönetimi, banka ekstre aktarımı, DEYS depo yönetim sistemi, akaryakıt yönetimi, Retail T-POS, mali onaylı yazarkasa, Fixidesk satış sonrası servis çözümü, sanal mağaza entegrasyonu, saha satış, otomotiv servis yönetimi, Collector, DocPlace bu çözümlerdir.

 • Onaylı ekosistem çözümlerini kullanmak için uyarlama araçlarını satın almak gerekiyor?

  Logo'nun ERP çözümleriyle tam entegre çalışan ekosistem çözümleri, Logo Yazılım ürünlerinin bir modülü gibi çalışabiliyor. Otomatik veri aktarma özelliği de bulunuyor.

 • Tüm onaylı eksistem çözümleri Logo ERP'lerle entegre olarak çalışıyor mu?

  Onaylı ekosistem çözümleri Logo yazılım ürünleriyle tam entegre çalışıyor. Onaylı ekosistem çözümleri ERP'ye geçiş fırsatı sunuyor. Ekosistem çözümlerinin çoğu verilerin otomatik olarak Logo ERP'ye aktarılmasını sağlıyor.

 • Logo ERP sahibi olmadan onaylı ekosistem çözümleri kullanılabiliyor mu?

  Onaylı ekosistem çözümleri Logo yazılım ürünlerinin bir parçası olarak çalışmasının yanı sıra Logo’dan bağımsız kullanılabiliyor. Bu çözümlerin satış hakları Logo Yazılım’a ait olup, Logo iş ortakları aracılığı ile satın alınabiliyor.

 • Bulut altyapılı ekosistem çözümleri var mı?

  Hibrit yapıda olup el terminali dahil olmak üzere mobil cihazlarda da kullanılabilen ekosistem çözümleri bulunuyor. Bulut tabanlı Logo’nun tüm yapılarıyla entegre olarak sunulan çözümler de sunuluyor. Fixidesk, Finstant bulut-tabanlı ekosistem çözümleridir.

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat
Teşekkür ederiz

Talebiniz için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili olarak size ortalama 2-3 iş günü içerisinde 0262 679 80 00 numaralı hattımızdan ulaşacağız

Kapat