facebook

Neden Logo?

Lider EAS çözüm sağlayıcısı

Logo, kullanıcı sayısı bazında Türkiye İş Uygulamaları Yazılımları (Enterprise Application Software) pazarında pazar lideri konumundadır. Logo çözümlerinin bugüne dek eriştiği şirketlerin 85.000'inden fazlası aktif olarak Logo ve Netsis çözümlerini kullanmaktadır.

Ar-Ge’de süreklilik

Teknoloji ve Ar-Ge’yi uzun vadeli büyümenin temeli olarak gören Logo, Ar-Ge yatırımlarında sektör lideri konumunda bulunmaktadır. “Sürekli İnovasyon” vizyonuyla hareket eden Logo, Ar-Ge yatırımları araştırmasına göre, Türkiye'nin lider firmaları arasında yer almaktadır.

Yüksek kârlılık

Logo, satışların üstünde kârlılık büyümesi, gelirlerde parasal değer ve kalite artışı ile son yıllarda yakaladığı ivmeyi kesintisiz sürdürmektedir.

İstikrarlı büyüme

Logo son yıllarda organik ve inorganik büyümeye bağlı güçlü gelir artışı sağladı. Farklı iş modellerine ve teknolojilere yatırım yapan Logo, son yıllarda önemli atılımlar gerçekleştirdi.

Geniş yazılım ekosistemi

Logo, merkezde 544, iş ortağı kanalında ise yaklaşık 5.000 nokta ile Türkiye'nin en geniş yazılım ekosistemidir.

Türkiye’nin en geniş iş ortağı ağı

Logo çözümleri, Türkiye'de ve 20 ülkede sayıları 900'ü geçen, konusunda uzman yetkili Logo iş ortakları aracılığıyla kullanıcılarına ulaştırmaktadır.

Ürün çeşitliliği

Logo, kendi geliştirdiği kurumsal kaynak yönetimi, iş zekâsı ve e-devlet çözümleri gibi yüksek teknolojiyle oluşturulan ürün ve hizmetlerin yanı sıra ekosisteminde yer alan Çözüm Ortakları'nın geliştirdiği 1.000'den fazla sektörel ve dikey çözümü de kullanıcılarına sunmaktadır.

Orta Asya ve Orta Doğu’da güçlü

Logo’nun birçok dilde geliştirdiği teknoloji platformları yalnız Türkiye’de değil, başta Orta Asya ve Ortadoğu olmak üzere, 30’dan fazla ülkede birçok şirket tarafından tercih edilmektedir.