facebook
Depo

Depo yönetim sistemi nedir?

İçerikler

1. Doğru depo yönetim sistemi nasıl seçilir?

2. Deponuzu endüstri 4.0 trendlerine uyumlu hale getirebilmek için neler yapmak gerekir?

3. Yeni nesil Android işletim sistemli cihazlarla uyumluluk deponuza neler kazandırır?

4. Logo WMS ile deponuzu hızlı ve hatasız yönetin, rekabette ön plana çıkın!

5. Rekabette fark yaratan bir çözüm

Fiziki deponuzu anlık olarak telefonunuza getiren depo yönetim sistemi, 7/24 olarak bulunduğunuz her yerden, deponuzda bulunan her bir ürün kaleminin takip ve yönetimini mümkün hale getiriyor. Siz de iş süreçlerinizi daha etkin yönetebileceğiniz bir depo yönetim sistemi ile ihtiyaç fazlası ürünlerinizi görebilir ve gerçekten neye ihtiyaç duyduğunuzu çok kolay bir şekilde anlayabilirsiniz.

Stoklarınızı anlık olarak takip etmenizi sağlayan depo yönetim sistemi dijitalleşme ile gelen bir hizmettir. Ürünlerinizin üretiminden satış aşamasına kadar elektronik olarak takip edebilirsiniz. Klasik depolamanın aksine bu alana yeni bir bakış getiren depo yönetim sistemleri iş süreçlerinizi daha etkin yönetebilmenizi sağlar.

İşletmeler ürün ve hizmet sunarak değer yaratan, bu yarattığı değer üzerinden kar ederek devamlılığını sağlayan dinamik yapılardır. Bu yapıların ayakta kalabilmesi için kar olmazsa olmaz bir fonksiyondur. Kar etmek ise yaratılan ürün ve hizmetlerle müşteriye değer katarak mümkün olur. Bir başka yol; gerekli olmayan iş süreçlerinde azalma ile sağlanmaktadır. İşletmeler için üzerinde ciddi iş yükü oluşturan stoklar önemli bir maliyet kalemidir.

Doğru depo yönetim sistemi nasıl seçilir?

Deponuzu daha etkin bir şekilde yönetebilmenize olanak sağlayan depo yönetim sistemi seçiminiz için çeşitli kriterler söz konusudur. Sektör, iş kolu bazında değişkenlik gösteren ihtiyaçlarınıza yanıt veren en uygun depo yönetim sistemi seçeneğini Logo WMS ürün seçenekleri arasında bulabilirsiniz. Logo Wms depo yönetim sistemi akıllı çözümleriyle süreçlerinize değer katıyor. Mal kabulünden müşteriye teslim edilene kadar tüm süreci kapsayan Logo'nun WMS programı ile siz de avantajlı fırsatlardan dilerseniz şu an yararlanabilirsiniz. Akıllı yönlendirme özelliği sayesinde süreçlerinizi optimize eden akıllı depo yönetim programı ile yorulmadan deponuzu güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Depo yönetim sistemleri nedir, nasıl seçilir gibi kişiye özel hizmet desteği ile dilerseniz depo yönetim sisteminizi seçebilir ve konuyla ilgili destek alabilirsiniz. Her işletmenin kendi ihtiyaçlarına yönelik çözümleriyle hizmet sunan Logo WMS depo yönetim sistemi profesyonel tasarımı ile hizmet sunuyor. Hem zamandan hem de paradan tasarruf için tercih edebileceğiniz akıllı depo yönetim sistemleri pek çok açıdan avantaj sunarak işlerinizi kolaylaştırıyor. Beklentilerinize hitap eden, cebinize uygun fiyat seçenekleri ve ürün içeriği itibariyle zengin alternatif paketler ile siz de işletmeniz için en uygun Logo WMS ürün paketi seçiminizi hemen yapabilir ve deponuzu etkin bir şekilde yönetmeye bugün başlayabilirsiniz.

Deponuzu endüstri 4.0 trendlerine uyumlu hale getirebilmek için neler yapmak gerekir?

Deponuzu endüstri 4.0 trendlerine uygun şekilde yönetmeniz iş süreçlerinizin performansını arttırırken bununla birlikte pek çok avantajı da beraberinde getiriyor. Deponuzun etkin kullanımını ile yanlış sevkiyat ve bu sevkiyatlardan kaynaklı maliyetlere etkin çözüm bulabilirsiniz. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için ekstra maliyete katlanmak istemiyorsanız ihtiyacınız olan şey tam olarak depo yönetim yazılımı. Depo yönetim yazılımı verileri anlık olarak yönetmenize olanak sağlıyor.

Deponuzla ilgili süreçler bütününde değer yaratan çözümleriyle yanlış sevkiyat iade ve stok fazlasına ekstra ödeme yapmanıza gerek kalmıyor. Çünkü depo yazılım programı üretimden sevkiyata kadar tüm süreçlerinizde gerekli optimizasyonları anlık olarak sizin için yapıyor. Üretimden tüketiciye giden yolda karşılaşılan problemleri yerinde çözerek kamçı etkisini azaltan depo yönetim yazılımı aynı zamanda ürünlerin son kullanım tarihleri hakkında bilgi vererek raflara diziminden müşteriye giden süreçte bu ürünlerin gönderimini engelleyerek firma güvenilirliğinizi arttırıcı etki yapıyor.

Deponuzun optimizasyonu ile fazla çalışan maliyetlerinden de depo yönetim programı ile kurtulabilirsiniz. İnsana bağlı faktörleri minimal seviyeye indirgeyerek çalışan maliyetlerini azaltabilir, dijitalleşmeyi hayatınıza sokan depo yazılım programı ile hata oranlarına bağlı maliyetleri önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Uçtan uca izlenebilirlik ile deponuzu anbean takip edebilir ve anında müdahale ile depo yerleşimi, müşteri sevkiyatı ve diğer problemleri azaltabilirsiniz.

Yeni nesil Android işletim sistemli cihazlarla uyumluluk deponuza neler kazandırır?

Rekabetin her sektörde etkisini derinlemesine hissettirdiği günümüz koşullarında depo yönetim sistemi sizi öne geçirerek klasikliğin çok ötesinde yeni bir deneyim sunuyor. Dijital dönüşüm alanında sizi her zaman daha ileriye taşıyan etkin bir depo yönetim sistemi sayesinde gerçekten ihtiyaç duyduğunuz ürünleri anında görebilirsiniz. Bu sayede stok maliyetlerinizi daha iyi yönetebilir ve cebinize anında gelen veriler ile deponuzu daha efektif bir şekilde yönetebilirsiniz. Alanında uzman depo yönetim sistemleri her türlü işletmeye uygun çözümleriyle Logo WMS sadece birkaç tık uzağınızda. Siz de depo yönetim sistemi ile süreçlerinizde değer yaratarak zaman ve maliyet tasarrufu yapabilirsiniz.

Yeni nesil Android işletim sistemli cihazlar deponuzun anlık olarak izlenmesi konusunda değer yaratıyor. Hayatımızı sığdırdığımız telefonlarınıza dilerseniz deponuzu da sığdırarak anlık olarak izlemeniz mümkün. Deponuzu ve ürünlerin müşteriye ulaşıncaya kadar geçirdiği tüm aşamaları daha akıllı yönetmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tek şey bir akıllı telefon. Depo yönetim sistemi ile fabrikayı cebinize taşıyan depo yönetim sistemi ile kontrol her zaman sizin elinizde. Değer yaratma konusunda fonksiyonel fayda sağlayan Logo, dijitalleşme ile birlikte size rekabet avantajı sağlıyor. Değer yaratmak için siz de dilerseniz hemen sizin için uygun Logo WMS paket siparişinizi vererek iş süreçlerinizin verimliliğini arttırabilirsiniz.

Hata oranınızı önemli ölçüde azaltan Logo WMS tüm iş süreçlerinin etkinliğini arttırıyor. Müşterilerinizin memnuniyetini önemseyen depo yönetim yazılımı sadece ürünlerin girişlerinde değil aynı zamanda müşteriye kusursuz ürün gitme noktasında da destek sağlıyor. Siz de bu ve daha pek çok fonksiyonu bir arada yürüten yazılım destek sistemleri ile fark yaratabilir ve işletmenizin verimliliğini artırarak her zaman daha önde olabilirsiniz.

Logo WMS ile deponuzu hızlı ve hatasız yönetin, rekabette ön plana çıkın!

İşletmelerde tüm süreçlerin bir sistem üzerinden gitmesi maliyet kalemlerini azaltma konusunda önemli bir değer yaratıyor. Üretim ve satın alma tarafında yapılan tüm ürünler depoda birikmekte, etkin bir şekilde yönetilemeyen depolar ise hem maliyet hem de zaman açısından kayıplar yaşatabilmektedir. Hem iç hem de dış süreçlerinizi güçlü yönetebilmek ve ayakta sağlam durabilmek için etkin bir depolama sistemi günümüzde neredeyse tüm sektörlerin ihtiyacı haline gelmiştir. Firmanıza özel çözümleriyle Logo WMS deponuzu sadece bir akıllı cihaz ile anlık bir şekilde yönetebilmenizi sağlıyor.

Depoyönetim sistemleri satın alma veya üretim yoluyla deponuza giden her bir kalemin sistem üzerinden hesabını tutar. Siz de depo yönetim sisteminizi hemen kurdurarak sektör fark etmeksizin maliyet kalemlerinizi daha etkin yönetebilirsiniz. Dijitalleşme ile birlikte değer üreten Logo WMS deponuz için uygun optimizasyon seçenekleri size sunarak deponuzu yönetmeniz konusunda profesyonel destek sağlıyor. Sektör ve iş kolu fark etmeksizin kişiye özel çözümleriyle hizmet sunan Logo WMS ile siz de deponuzun yönetimini ele alabilir ve rekabette fark yaratabilirsiniz. Ayarlanabilir ve özelleştirilmiş modülleri ile Logo WMS iş süreçlerinizi hızlandırarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmanıza destek sağlıyor. Hem iş gücü hem de malzeme tasarrufu yaparak ek maliyetlere katlanmak zorunda kalmanıza gerek kalmıyor. Çünkü Logo WMS mal kabul, paletleme, malzeme sevkiyatı ve diğer tüm süreçlerinizde uygun çözümleriyle her an yanınızda.

Rekabette fark yaratan bir çözüm

Deponuzu otomasyon ile yönetmek beraberinde pek çok avantajı getirecektir. Ürünlerin deponuza ilk girişinde hatalı ürün tespiti yapabilen sistem, çalışanlarınızı daha etkin yönetmenizi de sağlayacak ve ek işçilik maliyetlerinden sizi kurtaracaktır. Tasarruf açısından tercih edebileceğiniz depo yönetim sistemi dijitalleşme süreçleri ile birlikte firmanıza değer katacaktır. Klasik yöntemle yapılan depo sayımıyla ekstra vakit kaybetmek istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü Logo WMS ile bitmiş ürünlerin yanı sıra yarı mamullerinizin de anlık olarak sayımını gerçekleştirebilirsiniz. Üretimden başlayarak tüm süreçlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Siz de bulunduğunuz konumdan sıyrılarak değer yaratma konusunda istekliyseniz alabileceğiniz Logo WMS ile gerekli ayarlamaları yaparak ihtiyaç duyduğunuz depo sistemine sahip olabilirsiniz. Rekabette fark yaratan özellikleri ile süreçlerinizi kolaylaştıran depo yönetim sistemleri ile Logo WMS her an yanınızda. Siz de “Depo yönetim sistemi nedir?”,Kullanım alanları nelerdir?” ve aklınızda yer eden tüm detaylara dilediğiniz an buradan cevap alabilirsiniz.

13.05.2020
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.