facebook
e-ÇözümlerMuhasebe

e-Fatura’ya geçişte Logo İşbaşı farkı

19 Ekim 2019 tarihinde e-Dönüşüm şartlarını ve geçiş sürelerini açıklayan tebliğde yer alan; 1 Ocak 2020 tarihi sonrasında firmalara 5.000 TL’yi aşan faturaların kağıt fatura yerine e-arşiv fatura olarak kesilme zorunluluğuna ek olarak 2018 ve takip eden yıllarda yıllık geliri 5 milyon TL’yi geçen firmaların 1 Temmuz 2020 tarihine kadar e-faturaya geçiş zorunluluğu sebebiyle işletmelerin e-dönüşüm konusunda çözüm arayışları arttı.

Logo Yazılım Türkiye Genel Müdürü Akın Sertcan’ın kobilerin e-dönüşüm tebliği sonrası artan çözüm arayışlarıyla birlikte online ön muhasebe programı Logo İşbaşı’ya ilişkin açıklamasını okumak için tıklayın.

25.12.2019
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.