Genel

Eko Halı, Tiger 3 Enterprise ERP Yazılımı ile Verimliliğini %90 Artırdı

Uygulama yazılımları pazarının öncü firmalarından Logo Yazılım, yenilediği çözüm ailesiyle şirketlerin tüm operasyonel süreçlerinde verimlilik ve hız sağlıyor. Modern halı üreticisi Eko Halı, büyüyen iş hacminin ihtiyaçlarını karşılamak üzere, Logo Yazılım’ın geçen yıl çözüm ailesine eklediği Tiger 3 Enterprise ürününü kullanmaya başladı. Başarılı geçen uyum döneminin ardından, Eko Halı’nın sipariş takibi ve satış yönetimi süreçlerindeki verimliliği %90 oranında arttı. Etkin stok takibi sayesinde üretim süreçlerinde %85 oranında optimizasyon elde edildi. Üretim maliyetlerinde %10 tasarruf sağlanırken, sistemdeki iyileştirmeler sonucunda müşteri memnuniyeti %40 oranında yükseldi.

Tiger 3 Enterprise’la, şirketin tüm iş akışına tek bir merkezden ulaşılabiliyor. Süreçler üzerinde etkin kontrol sağlayan ve hızlı raporlama özelliği sunan ERP çözümü, şirketlere hızlı adaptasyon ve kolay kullanım vaat ediyor. Veri işleme sürecindeki hataları azaltan yazılım, çalışanların karar alma sırasında bilgiye anında ulaşmasını sağlayarak verimliliği artırıyor.

Logo Yazılım İcra Kurulu Üyesi Akın SertcanEko Halı’nın, Tiger 3 Enterprise kullanmasıyla birlikte yeni bir döneme girdiğini belirterek, “Logo olarak mikro işletmelerden büyük ölçekli kurumsal işletmelere kadar farklı büyüklüklerde uygulama yazılımı çözümlerini pazara sunuyoruz. Eko Halı da artan iş hacminin gereksinimlerini karşılamak üzere, finansal süreçlerini Tiger 3 Enterprise ile yönetmeye başladı. Bu sayede üretimden sevkiyata kadar tüm operasyonel ihtiyaçlarını bir arada yöneterek, yüksek verimlilik ve hız artışı elde etti. Eko Halı’nın çözüm ortağı olmaktan ve iş süreçlerine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Eko Halı Genel Koordinatörü Mehmet Zeki Yücel ise; Tiger 3 Enterprise ile üretim, stok ve satınalma başta olmak üzere tüm finansal süreçlerimizi kontrollü bir şekilde yönetme imkanı kazandık. İşinizde başarılı olmak için işini iyi yapan şirketlerle çalışmanız gerekir. Logo’nun kullanıcılarına yönelik sunduğu uçtan uca çözümler, işini iyi yaptığının en büyük kanıtıdır. Sunulan çözümlerin iç süreçlerimize göre uyarlanıp sistemimize entegre edilmesi için de yine işini iyi yapan bir çözüm ortağı olan Son Nokta Bilişim ile çalıştık. Son Nokta Bilişim, finansal konulardaki tecrübesi ve Logo çözümlerine hakimiyeti ile bize büyük destek verdi.” diye konuştu.

21.05.2017
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.