facebook
Genel

Logo Yazılım’ın “Geleceği Yazıyoruz” Reklam Filmi Yayında!

Logo Yazılım’ın “Geleceği Yazıyoruz” sloganıyla hazırlanan yeni reklam filmi yayına girdi.

Logo Yazılım “Geleceği Yazıyoruz” sloganlı yeni kampanyasında her sektörün ritmi, KOBİ’den holdinge her şirketin temposu ve 1 milyonu aşkın kullanıcının sesi olarak 34 yıldır güvenle ürünler geliştirdiğini vurguluyor. Logo, ekosistemindeki herkesin ortak paydası “klavye”yi ritmik bir melodi eşliğinde sahiplenerek birliktelik mesajı veriyor.

360 derece iletişim

Yeni iletişim stratejisinde; dergi, sinema, radyo, internet, açık hava reklamları ve promosyon çalışmaları dahil 360 derecelik iletişim yapacak olan Logo Yazılım, kurumsal kaynak planlaması ve tamamlayıcı çözümlerle geleceğe yatırım yapmak isteyen ve işletmesinde verimlilik artışı sağlamayı hedefleyen tüm şirket ve yöneticilere hitap ediyor.

22.01.2018
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.