facebook
Genel

Logo Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Tekbulut, Kanal Ekonomi’ye Konuştu

Türkiye yazılım sektörünün en önemli figürlerinden, Logo Yazılım’ın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Tekbulut, Kanal Ekonomi yayınında Hamdi Doğan’ın konuğu oldu. 7 Aralık’ta Yaşamda Kalite adlı programda Hamdi Doğan’ın konuğu olan Tekbulut, Logo Yazılım’ın kuruluş ve gelişim hikayesindeki detayları anlattı. Logo Yazılım’ın hikayesini aktarırken, dünyada ve Türkiye’de yazılım sektörünün kat ettiği yolu da anlatan Tuğrul Tekbulut’un bu uzun soluklu röportajını iki video bölümü olarak bu paylaşımımızda bulabilirsiniz.

Kanal Ekonomi, Yaşamda Kalite Programı 2. Bölüm

03.01.2019
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.