facebook
Satış PazarlamaSaha Satış

Mobil çalışanlar için en iyi takvim uygulamaları

Takvim uygulamaları, özellikle mobil yaşam tarzına sahip iş profesyonelleri için büyük görevler üstleniyor. Telefon ve tablet işletim sistemlerinde gömülü gelen takvim uygulaması genel işlevi yerine getirse de, özel istekleri olanlar için oldukça iyi alternatifler mevcut. Bu blog yazımızda, birbirinden şık ve işlevsel en iyi takvim uygulamalarını derledik.

En iyi takvim uygulamaları

İş ve özel hayatımızı daha düzenli hale getirmek ve hiçbir randevumuzu atlamamak için takvim uygulamaları büyük önem taşıyor. Bilgisayar ve mobil cihazlarımızda kullandığımız standart uygulamaların yanı sıra, farklı işleler ve tasarımlarla zenginleştirilmiş takvim uygulamaları mevcut. Siz de kendi talep ve estetik anlayışına göre, aşağıda sıraladığımız en iyi takvim uygulamalarından birini seçebilirsiniz.

Calendars 5

Şayet bir iPhone veya iPad sahibiyseniz size tavsiye edeceğimiz uygulama Calendars 5 olacaktır. Arayüzünün yapısı hem estetik görünüm, hem de işlevsellik açısından başarılı. iCloud Takvim, Hatırlatmalar ve Google Takvim’le senkronize olabilen uygulama, görev ve etkinlik oluşturma oldukça iyi. Ayrıca hafta ve ay görünümü modu son derece başarılı. Etkinlik ve görevlere özel ikonlar atamak da mümkün. Takvimi yoğun kullananlar için faydalı bir eser. Ücretli olan bu uygulamanın ayrıca iPad versiyonu da bulunuyor.

 • Platform: iOS
 • Fiyat: 22,99 TL
 • Türkçe desteği: Yok

Fantastical 2

Önceki sene iPhone ve Mac OS uygulamarıyla çıkan Fantastical 2, en iyi takvim uygulamalarından biri. Günlüki haftalık ve aylık takvim görünümlerinde rakiplerine göre çok daha temiz bir görünüm sunan bu uygulamada hatırlatma ve etkinlik girişi yapmak çok hızlı. Sesli hatırlatma notları da almak mümkün. Arka plan rengi değiştirilebiliyor. iPad kullanıcılarının taleplerine kulak veren üretici şirket, iPad versiyonunu da çıkarmış durumda. Uygulamanın Mac OS sürümü de bulunuyor fakat fiyatı 229,99 TL. Fantastical 2, iCloud ve Google takvimleriyle senkronize çalışıyor.

 • Platform: iOS, Mac OS
 • Fiyat: 22,99 TL
 • Türkçe desteği: Yok

Sunrise Calendar

Ücretsiz uygulamalar arasında en iyilerden biri olan Sunrise Calendar, Google ve iCloud’ın yanı sıra Facebook takvimiyle de uyumlu çalışıyor. Yani tüm dağınık takvimlerinizi tek noktada toplamanız için cazip bir seçenek. Basit ve sade tasarımını da beğendiğim uygulamada etkinlik ve görev oluşturmak çok kolay. Etkinlikler için hava durumu bilgisi de veren Sunrise Calendar’da konum etiketlemesi yapmak da mümkün. Takvime görsel ve harita yerleştirilebiliyor.

 • Platform: iOS, Mac OS, Android
 • Fiyat: Ücretsiz
 • Türkçe desteği: Yok

Google Takvim

Şayet e-postalarınızı Google altyapısında kullanıyorsanız ve Gmail de yoğun olarak tercih ettiğiniz bir servisse, Google Takvim uygulaması sizin için en doğru seçenek olacaktır. Google’ın sade ve pratik arayüze sahip web takviminin uygulaması da çok hızlı ve aynı şekilde pratik özelliklere sahip. Gmail’inize gelen takvim davet ile uçak ve otel bilgilerini de hızlı biçimde takvime eklemek mümkün. Günlük, 3 günlük, haftalık ve aylık görünüm seçenekleri görüntüleme açısından kolaylık sağlıyor.

 • Platform: iOS, Android
 • Fiyat: Ücretsiz
 • Türkçe desteği: Var

Wave Calendar

Renkli ve eğlenceki takvim uygulamalarından biri olan Wave, genel takvim işlevlerini başarılı biçimde sunan ücretsiz bir uygulama. İçeriğine göre dilediğiniz gibi renkler belirleyeceğiniz etkinlik ve hatırlatmaları oluşturmak ve düzenlemek oldukça pratik. Google, Hotmail, Outlook, Exchange ve Facebook takvimleriyle de eşzamanlanabilen Wave Calendar, dilerseniz bildirim göndererek size etkinliğinizi haber verebiliyor.

 • Platform: iOS, Android
 • Fiyat: Ücretsiz
 • Türkçe desteği: Yok

Jorte Calendar

Görsel olarak zenginlik arıyorsanız bu takvim uygulaması ilginizi çekecektir. Renkli arayüzü ve etkinliğin türüne ve içeriğine göre belirlenebilen ikonları dikkat çekiyor. Klasik yazılım tasarımını koruyan Jorte Calender, son derece kullanışlı ve eğlenceli. Tatil ve özel günler takvimi olarak da başarılı. Ücretli paketlerde takvime şifre koymak mümkün oluyor. Ekranın yatay ve dikey kullanımına göre uygulamanın görünümü de değişiyor. Ücretli pakette kişiselleştirme konusunda seçenekler sunuluyor.

 • Platform: iOS, Android
 • Fiyat: Ücretsiz
 • Türkçe desteği: Var

Womanlog Takvim

Kadınlar için bir adet ve doğurganlık takvimi olan Womanlog Takvim, adet döngüsü ve periyodunu gözlemlemek için oldukça başarılı bir uygulama. Tek ekranda üç aylık özetin görülebildiği Womanlog’da grafiklerle görüntüleme sayesinde kullanımı daha da kolaylaşıyor. Hamilelik öncesi ve sırası için de kadınların telefonunda bulunması gereken bu uygulamayı yedeklemek ve şifre koymak mümkün. iOS’taki Sağlık uygulamasıyla bağlı çalışabilen Womanlog’un görünümü değiştirilebiliyor. Ayrıca kadın sağlığı ve hamilelik konusunda bilgi bankası da bulunuyor. Pro versiyonunda ek fonksiyonlar ve reklamsız özellik sunuluyor.

 • Platform: iOS, Android
 • Fiyat: Ücretsiz
 • Türkçe desteği: Var
11.05.2018
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.