facebook
EğitimGenel

Udemy eğitimleri ile işinizi geliştirin

Logo Yazılım ekosisteminde yer alan tüm müşteri ve iş ortaklarının büyümelerine destek olacak Udemy eğitimleri ile ilgili bilgi ve yönlendirmeleri bu yazımızda bulacaksınız. Yazılım, teknoloji ve dijital pazarlama gibi alanlarda önemli avantajlar kazandıran bu eğitimler, konusunda dünya çapında uzmanlığı bulunan Udemy tarafından sunuluyor. Siz de ilgi duyduğunuz alanlarda e-öğrenme paketleri almak istiyorsanız, aşağıda sizler için seçtiğimiz eğitimleri inceleyerek ve yazı içerisinde yer alan bağlantılara tıklayarak  eğitim sayfasına ulaşabilirsiniz.

Dünyanın en önemli online eğitim platformlarından Udemy’den yazılım geliştirmeden Photoshop’a, yapay zekadan İngilizceye kadar 32 farklı konuda eğitimleri yüzde 93’e varan indirimlerle almanız mümkün. Eğitimler hakkında genel bilgi ve satın alma bağlantılarını bu yazımızda paylaşıyoruz.

Uzman eğitmenler tarafından öğretilen 65.000’in üzerinde dersten oluşan, dünya çapında kapsamlı bir kütüphane olan Udemy ile öğrenerek ve yeni beceriler geliştirerek hedeflerinize ulaşmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Çevrimiçi öğrenme konusunda uzmanlığı olan bu platformda Logo Yazılım’ın önerdiği eğitimleri bu yazımızda göreceksiniz. Siz de ilgi duyduğunuz alanlarda e-öğrenme paketleri almak istiyorsanız, ilgili başlıkta yer alan bağlantıya tıklayarak eğitim sayfasına ulaşabilirsiniz.

PROGRAMCILIK EĞİTİMLERİ

Uçtan Uca SQL Server Eğitimi

Bu eğitim ile sıfırdan dba seviyesine kadar SQL Server bilgisine sahip olacaksınız. SQL Server’ın doğru şekilde kurulumunu gerçekleştiriyor olabilecek, SQL Server servislerini doğru şekilde yönetmeyi ve konfigüre etmeyi biliyor olacaksınız. SQL Server objelerini (Table,Index,Stored Procedure, Function, Trigger) ve bu objeleri yönetmeyi öğrenecek, SQL Server performans yönetimini ve sistem izleme işlemlerini gerçekleştiriyor olabileceksiniz. Detaylar bağlantıda.

Uygulama Geliştirerek C# Öğrenin: A’dan Z’ye Eğitim Seti

C# temellerini ve programlama mantığını modüler bir müfredat aracılığıyla sıfırdan projeler geliştirerek öğrenme imkanı sağlayan bu eğitimde Nesne Tabanlı Programlama’nın (Object Oriented Programming) inceliklerini öğreneceksiniz. Veri tabanı kayıt uygulamaları kontrol edebilmeyi ve 2D oyun altyapılarına adım atmayı uçtan uca anlatan eğitimde ayrıca otomasyon uygulamaları geliştirebilmeyi, stok takip sistemleri algoritması kurabilmeyi ve cari takip, fatura ve projeleri yazabilmeyi öğretmek amaçlanıyor.

IOS 11 & Swift 4: Başlangıçtan İleri Seviyeye Mobil Uygulama

Instagram & Foursquare klonları gibi popüler uygulamalar yazarak iPhone için mobil uygulamalar geliştirmeyi öğrenmek isteyenler için bu eğitim biçilmiş kaftan! iPhone ve iPad için uygulama geliştirebilir hale gelmenizi sağlayan eğitim, Sketch ile temel tasarım yeteneklerini kazandırıyor. Sosyal medya uygulamaları geliştirecek kadar Swift yeteneklerinizi geliştirecek ve App Store’da uygulama koyabilecek hale geleceksiniz.

Android O Mobil Uygulama Kursu: Kotlin & Java

Android’le ilgiliyseniz bu eğitim tam size göre! Instagram & Foursquare klonları gibi popüler uygulamalar yazarak Android geliştirmeyi öğreten eğitimde Java + Kotlin bir arada! Android uygulamalarını yazabilir hale gelmenizi hedefleyen eğitim, Java’nın tüm temellerine hakim olmanıza yardımcı olacak. Kotlin’in tüm temellerini kapsayan eğitim sonunda uygulamalarınızı Google Play’e yükleyip herkese ulaştıracak kadar uzmanlaşacaksınız.

Python ile Programlama: Sıfırdan İleri Seviyeye Python 3

Sıfırdan başlayarak İleri Seviyeye kadar Python ve programlama öğrenmenin tadını bu eğitimle çıkarabilirsiniz. Bu eğitim sayesinde: Python’ın ve Programlamanın Temellerini iyi bir şekilde öğrenmiş olacaksınız, Python ile Nesne Tabanlı Programlama felsefesini öğrenerek , daha sonra Java ve C++ gibi dilleri öğrenmeye çalıştığınızda oldukça rahat edeceksiniz.
Python ile Örümcek Türü yazılımlar geliştirebilecek hale geleceksiniz. PyQt5 ile Pythonda arayüz geliştirme temellerini alarak, ileri düzey arayüzler ve uygulamalar geliştirebileceksiniz.
Sqlite Veritabanı ile temel veritabanı işlemlerini öğrenerek, programlarınızı veritabanıyla entegre bir biçimde yazabileceksiniz. Pythonda modül kullanımını ve ileri düzey modülleri öğrenerek , işletim sistemi, internet sayfalarından veri alma, fotoğraf işlemleri gibi alanlarda programlar yazabileceksiniz. Kurs boyunca oldukça fazla program yazacağımız için, kurstan sonra algoritma yeteneğinizin bir hayli geliştiğini farkedeceksiniz. En önemlisi ise, artık CV’nize Python’ı ileri seviyede biliyorum yazabileceksiniz.

Sıfırdan C++ ve Programlama

Etik hackerlık, oyun geliştirme ve çoğu yazılım için kullanılan C++’ı uygulamalar ve çözümlü sorularla öğrenin. Program yazabilme becerisi kazandıracak eğitimle kendi uygulamalarınızı geliştirebileceksiniz. C++ programlama dilini öğreneceksiniz ve C++ programlama dilinin temel özelliklerini kavrayacaksınız.

Knime ile Her Seviyeye Uygun Uçtan Uca Veri Bilimi

En çok aranan niteliklerden olan veri bilimi, yapay zeka, büyük veri ve veri analizi konularına giriş eğitimi ile veri ile karmaşık veri bilimi modelleri oluşturmak, makine öğrenmesi ve yapay zekayı algılamak ve örnekler oluşturabilmek mümkün olacak.

Sıfırdan İleri Seviyeye PHP Web Programlama (HTML+PDO+MySQL)

PHP Web programlama öğrenerek öğrendiklerinizi uygulayıp PHP ile gerçek bir e-ticaret projesi geliştireceksiniz. Web programlamanın temeli HTML dilini kavramış olacaksınız. Dinamik Web Programlamanın mantığını kavramış olacaksınız. Haber, emlak, ilan, firma scripti vb. en çok talep gören Web Programlama scriptlerinin tamamını kendiniz yazabileceksiniz.
Dinamik scriptlere modül geliştirebileceksiniz. PHP programlamayı en sade ve bol örnekli anlatımlarla öğreneceksiniz. Detaylar aşağıdaki bağlantıda.

Python 3: A’ dan Z’ ye Programlama

Python 3 ile programlamayı sıfırdan ileri düzeye kadar gerçek projeler yaratarak öğreneceksiniz. Herhangi bir işi bilgisayarlara yaptırabilmek için algoritmalar geliştirebileceksiniz.
Nesne Tabanlı Programlama ile Apple telefonlarda bulunan ‘Siri’ gibi uygulamalar geliştirebilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınıza uzaktan sesli komutlar verebilirsiniz. Oyunların algoritmalarını öğrenip oyun geliştirmeniz mümkün olacak. Herhangi bir programın verilerini kaydedebilmek için dosya işlemlerini ve Sqlite veritabanını kullanmayı öğrenmiş olacaksınız. Python’u iyi bir şekilde öğrendikten sonra diğer tüm dilleri öğrenmek sizin için çok kolay olacak. Elektronik Projelerde Raspberry Pi ile yapabileceklerinizi öngörebileceksiniz. Linux işletim sistemini temel düzeyde öğreneceksiniz.

Sıfırdan İleri Seviyeye Komple Java Geliştirici Kursu

Android, Web Geliştirme ve daha bir çok alanda kullanılan Java Programlama Dilini öğrenmenin tadını bu eğitimle çıkarabilirsiniz. Nesne Yönelimli Programlamanın tüm konseptlerini iyi bir şekilde öğrenmiş olacaksınız ve uygulamalarınızı bu doğrultuda kolaylıkla yazabileceksiniz. Swing kütüphanesini kullanarak profesyonel masaüstü uygulamaları geliştirebileceksiniz. Multithreading konseptlerini öğrenerek uygulamalarınızı bu doğrultuda yazabileceksiniz. Java ile 2 Boyutlu (Örnek: Pong Game) oyunlar yazabileceksiniz. Swing ve Mysql Veritabanını kullanarak kurumsal uygulamalar geliştirebileceksiniz. Diğer detaylar için bağlantıya tıklayın.

Sıfırdan NodeJS Eğitim Serisi

NodeJS Teknolojisine ait merakınız mı var? Hadi sizi bu eğitime davet edelim. NodeJS ile Script seviyesinde uygulamalar geliştirebileceksiniz. Express yardımıyla Web üzerinde Asenkron Uygulamalar geliştirebileceksiniz. Heroku üzerinden yaptığı uygulamaları yayınlayabileceksiniz. MongoDB’ nin NodeJS ile nasıl kullanıldığını öğreneceksiniz
MySQL’ in NodeJS ile nasıl kullanıldığını öğreneceksiniz. Sequelize ve Mongoose gibi ORM araçlarının nasıl kullanıldığını öğreneceksiniz.

C# Kursu: En Baştan En Sona, Pro Tekniklerle Programcılık

Hiç C# bilmeyenler veya C# bilip daha etkin kullanmayı hedefleyenler için özenle hazırlanmış yoğun bir eğitim. En doğru tekniklerle en baştan C# öğreneceksiniz. Her konuyu gerçek projelerde nasıl kullanacağınızı ve tasarım desenlerini öğreneceksiniz.  Etkili araçları kullanacak, kurumsal mimarileri öğreneceksiniz.  Katmanlı mimarileri SOLID prensiplerle kavrayacak, Java, Phyton gibi dilleri çok kısa sürede öğrenecek altyapıya sahip olacaksınız.

Unity C#: Sıfırdan İleri Seviyeye 2D & 3D Oyun Geliştirme

Unity 3D ile oyun geliştirme ve tasarım eğitiminde C# kullanarak kendi oyunlarınızı yazmaya uygulamalı eğitim ile adım atabilirsiniz. Bu eğitim paketi içinde dünyanın en popüler 5 yazılım dilinden biri olan C# ile sıfırdan kodlayabilmeyi, nesne odaklı programlamanın (OOP) mantığını kavramayı, popüler 2D ve 3D oyunların nasıl yaratıldığını, hayalinizdeki oyunları adım adım hangi aşamalardan geçerek geliştirebileceğinizi, Unity’nin en son versiyonu ile arayüzünün nasıl kullanılacağını ve oyun geliştirme algoritmasının nasıl geliştirildiğini öğreneceksiniz.

Unreal Engine 4: Kapsamlı Projeler Üzerinden Oyun Geliştirme

En kapsamlı UE4 oyun geliştirme eğitimi olarak ifade edebileceğimiz bu eğitimin tamamı Türkçe UE’de adım adım başlangıç seviyesinden uzman seviyesine ulaşacaksınız. Oyun geliştirmenin yapı taşları olan tüm UE elementlerini öğreneceksiniz.

UE arayüzü ve arayüz elementlerine tamamen hakim olacak ve Blueprint, materyal ve animasyon programlayabileceksiniz. Kullanıcı arayüzü (UI) tasarlayıp; 2D UI animasyonları üretebilme becerisi kazandıran bu eğitim, Blueprint ile hayalinizdeki oyunu geliştirebilecek kadar yeterli bilgi ve deneyimi size sunacak.

GÜVENLİK EĞİTİMLERİ

Etik Hacker Olma Kursu

En güncel yazılımların ve araçların kullanımını öğrenerek, canlı örnekler yaparak Etik Hacker olmayı öğrenebilirsiniz. Kali Linux ile çalışmak, genel Linux komutlarına hakim olmak ve bir çok temel hacking saldırısına ve önlemlerine hakim olmak bu eğitimle mümkün. Ayrıca şu yeteneklere kavuşacaksınız: Metasploit kütüphanesine hakim olmak, XSS açıklarını sömürmek, web sitelerini hackleme yöntemlerine ve önlemlerine hakim olmak, SQL aşılama saldırılarını öğrenmek, SQL kodlarına hakim olmak, Ortadaki Adam saldırılarını öğrenmek ve sosyal mühendislik konusuna hakim olmak.

Uygulamalı Beyaz Şapkalı Hacker Kursu

Başlangıçtan ileri seviyeye etik hack, sızma testi, web ve ağ güvenliği eğitimi, konuya ilgi duyan herkes için ideal. Eğitimde şu ana başlıklar bulunuyor: Tarama ve zafiyet sömürme araçlarını çalışma mantıklarına hakim olarak kullanmak. Kablosuz ağ parolaları kırmak, kablosuz ağa bağlı kullanıcı verilerini öğrenmek. SQL Injection, XSS ve CSRF gibi saldırıları ile web uygulama zafiyetlerini tespit etmek. HTTP metot ve durum kodlarını bilmek ve ağ akışını takip edebilmek. Linux ve network bilgisi edinerek yazılım ve ağlardaki zafiyetleri tespit etmek. Ağdaki cihazların internet bağlantılarını, kullandıkları servisleri ve siteleri dinlemek. Ağdaki canlı sistemlerin tespit edilmesi ve bunlar hakkında aktif bilgi toplama. Hedeflenen sistemde, kullanıcı, port, servis, işletim sistemi ve versiyon bilgileri edinmek. Detaylar için bağlantıyı tıklayın…

TASARIM VE WEB GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ

Komple Uygulamalı Web Geliştirme Eğitimi

Sıfırdan ileri seviyeye ‘Web Development’: Front-end (HTML, CSS, Javascript, Bootstrap, JQuery) & Back-end (Asp Net MVC). Web geliştirici olmak için gereken tüm konuları öğrenip kariyerinize iyi bir başlangıç yapabileceksiniz. Web Tasarımınızı sıfırdan kendiniz adım adım yapabileceğiniz bu eğitim sayesinde hazır web temalarını kullanarak web sitelerinizi çok daha profesyonel hale getirebileceksiniz. Bir blog sitesi yada bir şirketin tanıtım sitesini kolaylıkla yapabilecek, web sitelerinize bir yönetim paneli ekleyip dinamik içeriklerinizi bir yerden yönetebileceksiniz ve ayrıca kurs sonunda donanımlı bir web geliştirici olup bu alanda para kazanıyor olabileceksiniz.

Adım Adım WordPress: İnternet Sitenizi Kurma

Kişisel, kurumsal yada e-ticaret sitenizi WordPress ile oluşturmak için kod bilmenize gerek yok. Bu kursa katılın yeter. Bu eğitim sayesinde şunları elde edeceksiniz: Alan adı ve hosting alıp daha ilk derslerden kendi internet siteni kuracaksın. Bilgisayarına ücretsiz olarak WordPress kurup uygulamalar yapacaksın. Kendi e-ticaret siteni kurup istediğin ürünleri internetten satabileceksin.
Kimseden destek almadan kurumsal siteni kendin kurabileceksin. Kendi blogunu kendi adınla açabileceksin. Önceden kurulmuş WordPress sitelerin üzerinde istediğin değişiklikleri yapabileceksin.
Sitenin Google’da bulunabilmesi için gerekli SEO ayarlarını yapabileceksin. Sitene gelen ziyaretçilerle ilgili bilgileri (yaş, yer, ilgi alanları, vb) görüntüleyebileceksin. WordPress’i öğrenip yaptığın işe göre özelleştirebilecek ve gerekli tüm ayarlarını yapabileceksin. Tüm diğer faydalar için bağlantıyı tıklayın.

Photoshop CC 2018 Eğitim Seti

Temelden İleri Seviyeye Photoshop CC Eğitimi + Bridge CC 2018 + Özellikle Fotoğrafçılar için Lightroom CC 2018 Öğrenin! Detaylı anlatım ile başa dönüşler yapmaya gerek kalmadan, programı en iyi şekilde öğrenmiş olacaksınız. Yeni bir meslek edinmiş olacaksınız. bionluk, armut, tasarimyarismalari, themeforest, ebay (e-ticaret sitesi ama dünya genelinde logo tasarım satışı yapabilirsiniz.) gibi sitelerde ve evinizden freelance iş yapma imkanınız olacak. Fotoğrafları işleyebilecek, daha canlı daha net görseller elde edeceksiniz. Tasarıma, hayata bakışınız değişecek. Instagram, facebook, twitter gibi sosyal medya kanallarında fotoğraflarınızı daha etkili ve farklı paylaşabileceksiniz. Reklam ajanslarında, matbaalarda, haber ajanslarında, tekstil tasarım bölümlerinde, belediyelerde, promosyon firmalarında, e-ticaret site yönetiminde, yazılım firmalarında… ve daha bir çok sektörde çalışabileceksiniz.

A’dan Z’ye Photoshop Eğitim Seti

Adobe Photoshop CC 2018 – CS ile fotoğraf düzenlemek ve tasarım yapmak istiyorsa, senin için ideal güncel kurs. Web Arayüzü oluşturabilmeyi öğreneceğiniz eğitimle fotoğraflarda manipüle yapımını, fotoğraf düzenlemeyi, mobil arayüz oluşturmayı öğreneceksiniz. Portfolyonuzu genişletebilecek, Photoshop’taki tüm araçların kullanımı öğreneceksiniz.

Uygulamalı Modern Web Geliştirme Eğitimi

Komple Front-End ve Back-End Modern Web Development: HTML5, CSS3, JS, JQuery, Bootstrap 4, ASP NET MVC, SQL Server eğitimi sizin için tek pakette! En kolay ve eğlenceli şekilde ihtiyaç duyduğunuz derecede bilgi ile web sitesi geliştirmeyi öğrenebileceksiniz. Visual Studio Code ve Visual Studio ile modern web sitesi geliştirebiliyor olacaksınız. Modern bir web sitesi tasarımını mobil cihaz uyumlu (responsive) olarak geliştirebileceksiniz. Microsoft SQL Server ile veritabanı yapısı oluşturabiliyor ve yönetebiliyor olacaksınız. Kariyerinize web geliştiricisi olarak güncel teknolojiler ile başlangıç yapabileceksiniz.

Yeni Başlayanlar için İllüstrasyon

Photoshop kullanarak obje, karakter ve mekan tasarım sürecini, illüstrasyon işlerinin A’dan Z’ye hangi aşamalardan geçerek son halini aldığını keşfedeceksiniz.
Photoshop’ta illüstrasyon yapabilmek için hangi tool’ların nerede ve ne zaman kullanıldığını öğreneceksiniz. Freelance işleri alım aşamasından müşteriye teslim adımına kadar geçen süreçi uygulamalar yaparak deneyimleyeceksiniz. Eskizlerinizi dijital hale nasıl dönüştürebileceğinizi adım adım öğreneceksiniz. Kendi karakterlerinizi tasarlayabileceksiniz. Sanat platformları hakkında bilgi edineceksiniz.

SOSYAL MEDYA EĞİTİMLERİ

Uzmanından YouTube Kanal Geliştirme ve SEO Formülleri

“A’dan Z’ye YouTube Para Kazanma Sırları” YouTube’da izlenme arttırma hakkında her şey. Sıralamada her zaman önde çıkın. YouTube izlenme arttırma formülleri nelerdir?
YouTube SEO uygulamaları ve formülleri nelerdir? YouTube gelirleri nasıl yükseltilir? Bu soruların yanıtları bu eğitimde saklı! YouTube video reklamcılığı, YouTube’a reklam verme,
kanal optimizasyonu, başlık ve küçük resim formülleri gibi konuları öğreneceksiniz. Ayrıca milyonlarca izlenmesi olan kanalların kullandıkları taktikler, kendi kanalınızı profesyonelce yönetebilme becerisi ve toplu düzenlemeler ile profesyonel kanal yönetimi uygulamaları ve kullanımını öğreneceksiniz.

Facebook & Instagram Reklamcılığı Eğitim Seti

Sıfırdan ileri seviyeye sosyal medya reklamcılığı eğitimi sayesinde iki lider platform olan Facebook ve Instagram’ı tüm yönleriyle tanımış olacaksınız. Facebook & Instagram reklamcılığına dair temel kavram, taktik ve stratejileri öğrenmenizi sağlayacan bu eğitim, dönüşüm hedefleriniz dahilinde Facebook & Instagram reklam planlaması yapmanıza imkan tanıyacak. Şirketinizin dijital ekiplerini Facebook dönüşüm optimizasyonu dahilinde yönetebilecek bilgi seviyesine gelecek; hedeflemeden, reklam alanlarına ve bütçelemeye kadar detaylı bir şekilde reklam setinin seviyesini nasıl düzenlendiğini bileceksiniz. Eğitimle ilgili detaylar aşağıdaki bağlantıda.

YABANCI DİL EĞİTİMLERİ

Sıfırdan İleri Seviyeye İngilizce Eğitim Seti

Platformun ‘en kapsamlı’ İngilizce kursu ile sıfırdan ileri seviyeye çıkarak anlamanızı ve konuşmanızı geliştirin! Kavuşacağınız imkanlar şunlar olacak: Temel seviyeden ileri seviyeye doğru İngilizce konuşabilme. Yabancılar ile İngilizce dilinde iletişim kurabilme. Yazılı olarak etkili bir İngilizce diline hakim olma. Altyazısız olarak yabancı dilde dizi ve film izleyebilme. Dinleme ve konuşma becerileri geliştirme. Yurt dışında kendine tatmin edebilecek düzeyde sohbet edebilme.

Baştan Sona İngilizce Eğitimi – Sıfırdan Başlayanlar İçin

İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için baştan sona (A1 – C1 seviye) tüm konuları içeren kapsamlı İngilizce eğitimini  tamamladıktan sonra Temel (Elementary) Seviyeden, İleri (Advanced) seviyeye kadar tüm İngilizce Dil Bilgisi konularını öğrenmiş olursunuz. Kurs sonunda temel, orta ve ileri seviyede cümle kurabilir, okuduğunuz ve duyduğunuz cümleleri anlayabilir, yabancılarla rahatça iletişim kurabilirsiniz. Her bir video dersimizin sonunda sizler için hazırladığımız sorulara ilaveten binlerce sorudan oluşan kitaplarımızı bitirebilir, ya da dilerseniz sanal zeka ile ilerlemenizi kontrol eden MyECO sistemimizden kurs paketleri alabilirsiniz. Bu kurs, İngilizce seviyesi Temel -sıfır seviyesinde- olanlar veya biraz İngilizce bilgisi olup baştan itibaren tekrar ederek ileri seviyeye ulaşmak isteyen öğrenciler için ideal bir kaynak.

İngilizce Bilmeniz Gereken Tüm Kelimeler

2500 Kelime kullanım ve ilgi alanlarına göre gruplandırılmış bir eğitimle huzurlarınızda! Temel seviyeden ileri seviyeye doğru İngilizce konuşabilmeyi, yabancılarla İngilizce dilinde iletişim kurabilmeyi öğreneceksiniz. Yazılı olarak etkili bir İngilizce diline hakim olmayı, altyazısız olarak yabancı dilde dizi ve film izleyebilmeyi, dinleme ve konuşma becerileri geliştirmeyi ve
yurt dışında kendine tatmin edebilecek düzeyde sohbet edebilmeyi bu eğitimle kazanacaksınız.

DİĞER EĞİTİMLER

Kripto Para Piyasası Alım & Satım Rehberi

Bitcoin & Altcoin yatırım işlemlerinde nelere dikkat edilmelidir? Teknik & Temel Analiz, Portföy Oluşturma nedir? Bu soruların yanıtları bu eğitimde! Kripto para piyasalarında, yatırım kararlarını daha bilinçli almak; bir analiz sürecini, önce Temel Analiz, ardından Teknik Analiz olacak şekilde planlamak için bu eğitime bakın.

Yapay Zekaya Giriş

Yapay zeka, veri bilimi, sinir ağları ve derin öğrenme algoritmaları ve kavramlarını projeler üzerinden öğrenebilirsiniz. Birçok farklı yapay zeka algoritmalarını kullanarak uygulamalar üretebileceksiniz Python 3 kullanarak gerçek dünya problemlerini yapay zeka ile çözebileceksiniz. Yapay sinir ağları (Artificial Neural Networks) üzerine uygulama geliştirebileceksiniz
K-NN, Naive Bayes, Decision Trees ve SVM sınıflandırma algoritmalarını öğreneceksiniz. Derin öğrenme (Deep Learning) uygulamaları geliştirebileceksiniz. Python’da resim ve metin sınıflandırma uygulamaları yazabileceksiniz.

Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi | Tensorflow

Bu kurs sayesinde Google Tensorflow ile Python Dilinde Makine öğrenimi, Yapay Sinir Ağları ve Deep Learning Programları geliştirebilecek, hayalinizdeki sistemi bir yapay zeka modeline dökebileceksiniz. Yapay sinir ağları geliştirebileceksiniz. Gradient descend, backpropagation, overfitting gibi bütün derin öğrenme kavramlarını öğreneceksiniz. Konvolüsyonel sinir ağları ile resimler üzerinde modeller geliştirebileceksiniz. Imagenet üzerinde eğitilen modelleri kendi probleminiz için kullanabileceksiniz. Yinelenen sinir ağları ile doğal dil işleme modelleri geliştirebileceksiniz. LSTM ile otomatik özgün yazı üreten modeller geliştirebileceksiniz. Tensorflow’un playground’u olan Tensorboard kullanabileceksiniz. Keras ile modeller geliştirebileceksiniz.

MS Excel: A’dan Z’ye Tüm Komutlar, Formüller ve Özellikler!

Profesyonelce Excel kullanın! Ana Excel formülleri, işlevler, tablolar, pivot çizelgeleri, kısayollar ve daha fazlası. Excel arayüzüne tamamen hakim olmayı, güçlü hesaplamalar yapmak için en sık kullanılan Excel formüllerini, kendi Excel grafiklerinizi ve tablolarınızı yaratmayı, popüler araçları kullanarak dinamik tablolar oluşturmayı, ofis hayatınızdaki işlerinizi kolaylaştıracak ihtiyacınız olan tüm detayları öğreneceksiniz.

19.04.2018
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.