Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“Logo Tiger 3’ün en dikkat çekici özelliklerinden biri, masaüstünü ihtiyacımız olan modüller bazında kişiselleştirebilmemiz. Menüler arasında dolaşmak yerine, en çok kullandığımız, en çok ihtiyaç duyduğumuz modülleri masaüstüne taşıyarak zamandan tasarruf elde ediyoruz.”

İstanbul, Bursa, Antalya ve İzmir ofislerinde çeşitli markaların elektrik ve otomasyon ürünlerinin satışını yapan Botek Otomasyon, Logo’nun LKS ürünüyle başlayan kullanıcı deneyimini bugün Tiger 3, Logo CRM ve E-Flow çözümleriyle daha da geliştiriyor. Botek Otomasyon, Tiger 3 Kurumsal Kaynak Planlama çözümünün sunduğu dikey entegrasyon ve özelleştirilebilir yapı sayesinde, ihtiyaçlarına en uygun sistemleri elde ederek, stoktan satışa kadar tüm süreçlerinde verimlilik elde ediyor.

Tercih edilen Logo ürünleri

Başarı hikayeleri

Türkiye'nin lider markaları verimliliklerini arttırmak için Logo'ya güveniyor.

tüm hikayeler
tüm hikayeler

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat