facebook

Güneydoğu Cam, Logo Netsis 3 Entegre ile iş süreçlerinde önemli ölçüde verimlilik artışı sağladı

Güneydoğu Cam, Logo Netsis 3 Entegre ile iş süreçlerinde önemli ölçüde verimlilik artışı sağladı

"Gelişime ve teknolojiye ayak uydurabilmek için gelecekte de yolumuza Logo ve Kalender Bilgisayar ile devam etmeyi planlıyoruz.”

Ahmet Haratoğlu

Genel Müdür, Güneydoğu Cam

“Cam sektörü ülkemizde ve dünyada çok hızlı gelişim gösteriyor. Bu gelişim ve değişime uyum sağlayabilmek için bizim de sağlam bir altyapı üzerinde işlerimizi sürdürebilmemiz, tüm süreçlerimizi çok iyi yönetebilmemiz gerekiyor. Siparişin alınmasından üretim planlamaya, sevkiyattan teslimata ve tahsilata kadar geçen sürecin en iyi şekilde takip edilebilmesi için Logo’nun Netsis 3 Entegre çözümünden yararlanıyoruz. Yaklaşık 30 yıldır, Kalender Bilgisayar’ın da büyük desteğiyle Netsis çözümlerini kullanıyor, Logo’yu uzun süreli yol arkadaşımız olarak görüyoruz." 

1968 yılında kurulan ve cam sektöründe gerek satış gerekse cam işleme alanında faaliyet gösteren Güneydoğu Cam, yaklaşık 30 yıldır Netsis ürün ailesindeki çözümlerden yararlanıyor. Üretimden tahsilata kadar olan tüm iş süreçlerinde güncel teknolojiyi yakından takip eden Güneydoğu Cam, bu amaçla son olarak Logo’nun Netsis 3 Entegre çözümünü uygulamaya aldı. Böylece iş süreçlerinde büyük ölçüde verimlilik artışı sağlayan şirket, personelinin iş yükünü de yarı yarıya azaltarak çalışan memnuniyetinde önemli bir artış elde etti.

Başarı hikayesini izleyin

Güneydoğu Cam başarı hikayesi broşürü

Diğer başarı hikayeleri

Koçak Baklava, Logo GO 3 ile sipariş karşılama hızını büyük oranda artırdı

Uzun yıllardan beri hizmet aldığımız Logo; çözüm odaklı çalışan, teknik desteği güçlü olan ve sorularımıza hızla yanıt veren bir firma. Dolayısıyla bu markanın sunduğu güvence de bu çözümü seçmemizdeki önemli etkenlerden biri oldu. 

1993’ten bu yana Gaziantep’te faaliyet gösteren ve baklava üretiminde Türkiye’nin ilk akla gelen markalarından olan Koçak Baklava, toplam 2000 metrekare alana sahip tesisinde kesintisiz üretim yapıyor. Gaziantep'te 2 şubesi bulunan Koçak Baklava tarafından üretilen baklavalar online mağazası üzerinden tüm Türkiye’ye sunuluyor. Şirket, özellikle e-Çözümlerin gündeme gelmesiyle birlikte teknolojik altyapısını güncelleme ihtiyacı duydu ve Logo’nun KOBİ çözümü GO 3’ü tercih etti. Bu çözümün devreye alınmasıyla birlikte muhasebe ve fatura süreçlerinde yasal uyumluluk sağlanırken sipariş karşılamada önemli iyileştirmeler elde edildi.

Devamını Oku
Ersan Ambalaj, Logo GO 3 çözümünün kullanıcı dostu özellikleriyle ERP süreçlerini iyileştirdi

Logo GO 3’e geçiş sürecinde de bunu bir kez daha tecrübe etme imkanı buldum. İşletmelere yenilikçi ve kullanıcı dostu ürünler sunan, mevcut ürünlerini ortalama 7 haftada bir güncelleyerek sürekli daha iyiyi arayan, bir Türkiye markası olarak bizi gururlandıran Logo’ya ve verdiği kesintisiz destekle geçiş sürecini kolaylaştıran Peracom’a çok teşekkür ediyorum.”

Türkiye’nin en köklü ambalaj ve yalıtım sanayii kuruluşlarından Ersan Ambalaj, Logo imzalı tüm kurumsal kaynak planlama (ERP) altyapısını yeni nesil çözüm Logo GO 3’e taşıyarak hem zaman hem de iş yükü anlamında tasarruf elde etti.

Devamını Oku