Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“Kariyerimde, 15 yıldan uzun süre başka çözümler kullandım. Bunların ardından Logo’ya geçtiğim anda, kendimi hakikaten cennette gibi hissettim. İhtiyacım olan tüm verilere ve raporlara, anında ve tek tuşla erişebiliyor olmak, bizler gibi yoğun tempoyla çalışanlar için büyük bir lüks.”

2013 yılından bu yana palet lojistiği ve geri dönüşümü hizmetleri sunan PALEX Geri Dönüşüm Çözümleri, ayrı lokasyonlardaki toplam 6 deposu ve ayda 350 bin palete ulaşan kapasitesiyle niş bir alanda hizmet veriyor. İlk olarak LKS ürününün kullanılmaya başlamasıyla Logo ile tanışan PALEX, artan iş hacminin getirdiği yeni ihtiyaçlarını Tiger 3 ERP çözümü ile karşılıyor. Tiger 3’ün sunduğu gelişmiş özellikler ve dikey çözümlerle entegrasyon imkanı sayesinde PALEX, siparişten irsaliyeye, sevkiyattan raporlamaya kadar tüm süreçlerini aynı sistem üzerinde, önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlayarak yürütüyor.

Tercih edilen Logo ürünleri

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat