Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Genel bakış

KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetim Modülü, akaryakıt istasyonlarında tek bir program üzerinden kolay ve çok yönlü bir kontrol imkânı sunuyor.  

 

 

Logo çözüm geliştirme iş ortaklarından Kalem Yazılım’ın geliştirdiği KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü, bir akaryakıt istasyonundaki tüm pompa programlarıyla entegre çalışabiliyor. Akaryakıt istasyonunu tek bir program üzerinden kontrol etmeyi ve yönetmeyi sağlayan bu modülle, aynı zamanda çalışanların performans takibi kolayca yapılabiliyor, manuel sayaçlar izlenebiliyor, veresiye satışlar yönetilip istasyon marketindeki satışlar kontrol edilebiliyor. Tüm bu süreçler için detaylı raporlama yapmaya da imkân tanıyan KL Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü, aynı zamanda Logo çözümleriyle de entegre çalıştığı için farklı bir çözüm kullanma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.  

Özellikler

 • Tek çözümde uçtan uca yönetim

  KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi ile bir akaryakıt istasyonundaki uçtan uca tüm satış süreçleri Logo içerisinde yürütülebiliyor.  

 • Etkili performans ölçümü

  KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü ile anlık raporlar sayesinde hem akaryakıt istasyonunun işleyişi hem de çalışanların performansı ölçülebiliyor.  

 • Kapsamlı entegrasyon

  KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü; Turpak, Mepsan, Asis, Pumpomat otomasyon sistemleriyle kolayca entegre edilebiliyor.  

 • Tahsilat takibi

  KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü üzerinden nakit, kredi kartı tahsilatları, veresiye hareketleri kontrol edilebiliyor.  

 • Online satış izleme

  KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü ile akaryakıt istasyonunda vardiya süresi boyunca anlık satış durumu yakıt bazında izlenebiliyor.  

 • Cariye satış

  KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü, cari akaryakıt satışlarında otomatik irsaliye ve fatura almayı sağlıyor.  

 • Taşıt tanıma sistemleri

  Otomobil Taşıt Tanıma Sistemi satışlarında otomatik irsaliye alınabiliyor.  

 • Online stok takibi

  KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü ile stok takibi işlemleri yönetilebiliyor, online stok hareketleri görüntülenebiliyor.  

 • Vardiya raporlama

  KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü anlık raporlar almayı sağlayarak akaryakıt istasyonunun performansını ölçmeye yardımcı oluyor. 

 • KEY’li satışlar

  KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü, akaryakıt istasyonunun sürekli müşterilerine sağlanan KEY numaralarını, Logo ürünlerindeki mevcut cari hesaplarla eşleştirmeyi sağlıyor. Böylece ilgili KEY numarası ile gelen satış, bağlı bulunduğu cari hesabın hareketine aktarılabiliyor.  

 • Z Dengesi

  KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü ile otomasyon sisteminden günlük çekilen vardiyalar, modülün vardiya ekranına aktarılıyor. Vardiya fişlerinin işlemleri tamamlanıp onaylanarak Logo sisteminde, parametreye göre istenen belgeler oluşturuluyor. Bu belgeler, istasyon pompalarına ait yazar kasalardan alınan Z Raporu verilerine göre faturalandırılabiliyor ve yazar kasadan gelen Z Raporu ile bu faturalar arasında karşılaştırma ile Z Dengesi ve Z Dengesi Raporları sağlanabiliyor. 

Sıkça sorulan sorular

 • Akaryakıt yönetimi nedir?

  Akaryakıt istasyon sahası ve market yönetimi süreçleriyle ilgili tüm istasyonlarınızı tek merkezden takip etmenizi sağlayan yazılım çözümüdür. 

 • KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü, sahada bulunan tüm otomasyon sistemleri ile entegre çalışabiliyor mu?

  KL Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü Turpak, Asis, Mepsan, Petronet otomasyon sistemleri ile entegre ve online çalışabiliyor.  

 • KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü’nde satış tipi, pompacı, yakıt tipi gibi ayrımlar üzerinden takip sağlanabiliyor mu?

  KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü; cari, taşıt tanıma, kayıt ve hediye kart, pompacı bazlı hesap, açık/fazla takibi ve yakıt tipine göre takip ve raporlama imkânı sunuyor.  

 • KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü’nde cari tahsilat, nakit, kredi kartı takip ve tahsilatı ile puan takibi özellikleri var mı?

  KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü’nde pompacı bazlı nakit/kredi kart girişleri, firma bazlı nakit/kredi kartı/gelen havale tahsilatları ve ayrıca puan uygulamaları takibi bulunuyor. 

 • KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü’nde satış elemanı açık/fazla takibi, mükerrer fiş takibi, tank durum kontrolü yapılabilir mi?

  KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü ile vardiya hesabında satış elemanı açık/fazlalarını takip etmek mümkün. Ayrıca mükerrer fiş ve tanklarda bulunan malzeme durumları da vardiya bazlı kontrol edilebiliyor.  

 • KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü’nde endeks kontrolü var mı?

  KL Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü ile vardiya hesaplarında tüm akaryakıt tabancalarının endeks bilgileri otomasyon bazlı veya manuel olarak kontrol edilebiliyor. 

 • KL Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü ile şube bazlı vardiya takibi yapabilir miyim?

  Evet, şube bazında vardiya kontrolü ve stok takibi yapılabiliyor.  

 • KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü cari ve filo tanımları ile açık hesap satış kontrolü imkânı sunuyor mu? Anlık satış ve saha takibi var mı?

  Evet, Cari kod veya Plaka tanımları ile firma bazlı açık hesap satış kontrolü yapılabiliyor. Aynı zamanda KL Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü’ndeki Pompa Satış İzleme Ekranı ile anlık ve geçmişe yönelik tüm satışların da kontrolü ve takibi sağlanıyor.  

 • KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü’nde raporlama özelliği var mı?

  KL-Retail Akaryakıt İstasyon Yönetimi Modülü’ndeki 15 farklı rapor ile satış, pompacı, malzeme ve firma bazında rapor almak mümkün. Ayrıca raporlarda filtreler ve kullanıcı fazlı tasarımlar uygulanarak kesin sonuç elde edilebiliyor. 

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat