Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Genel bakış

DocPlace Doküman Yönetimi Sistemi, sektörden bağımsız olarak tüm işletmelere etkili bir doküman yönetimi çözümü sunuyor.  

Logo çözüm geliştirme iş ortaklarından Kets Yazılım tarafından geliştirilen DocPlace Doküman Yönetim Sistemi ile işletmeler tüm evraklarını güvenli bir dijital arşivde depolayarak, fiziksel depolama alanı ihtiyacını ortadan kaldırabiliyor. Kullanıcılar, bulundukları yerden bağımsız olarak arşive kolayca erişebiliyor ve aradığı dokümanları hızlı ve son derece kolay bir şekilde bulabiliyor.  

Özellikler

 • Kurumsal hafıza

  Dokümanların sisteme girişleri hızlı bir şekilde yapılabiliyor. DocPlace Doküman Yönetim Sistemi ile geçmiş döneme ait tüm evrak ve belgeler güvenle saklanabiliyor, bu sayede kurumsal hafızanın oluşması ve korunması sağlanabiliyor.  

 • Kolay erişim

  DocPlace Doküman Yönetim Sistemi’nin arşive lokasyondan bağımsız erişim sunma özelliği sayesinde dokümanlara istenen yerden erişilebiliyor.  

 • Gelişmiş güvenlik

  DocPlace Doküman Yönetim Sistemi’nin sunduğu yetkilendirme özelliği ile kişiye özel yetkilendirme yapılarak gerekli dokümanlara sadece ilgili kişilerin erişimi sağlanabiliyor. 

 • Tarih bazlı görev takibi

  DocPlace Doküman Yönetim Sistemi, teminat mektupları ve sözleşmeler gibi tarihin önemli olduğu dokümanlar için zaman hatırlatması yaparak iş takibini kolaylaştırıyor.  

 • Geri bildirim

  DocPlace Doküman Yönetim Sistemi’nde dokümanlar üzerinde yapılan değişikliklerin ilgili yetkililere anında bildirilmesi iş sürekliliğine yardımcı oluyor.  

 • Doküman versiyon kontrolü

  DocPlace içerisindeki versiyon kontrol sistemi sayesinde dokümanların giriş ve çıkışları kontrol edilebiliyor. Bu kontroller sırasında dokümanlar üzerindeki değişikliklerin, güncellemelerin ve hatta silinmelerin tespiti yapılabiliyor.  

 • Loglama ve tarihçe

  DocPlace, hem kayıtların değişimi hem de belgelere kimlerin baktığı konusunda kayıt ve tarihçe tutarak takip süreçlerini hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor. Raporlama bölümünde hangi belgeye kimin ne zaman eriştiği ve yaptığı işlem türü gibi bilgiler görüntülenebiliyor.  

 • Anlık bildirim

  Dokümanlar sisteme bir kez aktarıldıktan sonra istenilen kişilerle kolayca paylaşılabiliyor. Kullanıcılar bir belge üzerinde yaptıkları değişikliği ilgili diğer personellerin de görmesini istediğinde yaptıkları değişikliği içeren bir e-postayı hedef alıcılara anında gönderebiliyor.  

 • Metin arama

  DocPlace, son derece güçlü bir Full Text (Tam Metin) arama motoru sunuyor. İstenen kriterlere göre aranan dokümanı rahatça bulmayı sağlıyor. Tüm evraklar içerisinde başlık ve içeriklere göre arama yapılabiliyor, bu aramaların sonucu çok hızlı bir şekilde listelenebiliyor.  

Sıkça sorulan sorular

 • DocPlace hangi dosya uzantılarını destekliyor?

  Windows işletim sisteminin desteklediği tüm dosyalar DocPlace içerisinde arşivlenebiliyor.  

 • DocPlace kullanımı için minimum Logo sürümü nedir?

  DocPlace, Logo’da 2.16 ve sonrası tüm sürümleri destekliyor.  

 • DocPlace Doküman Yönetimi Sistemi’ne doküman ekleme sınırı var mı?

  Ücretsiz olan DocPlace Starter sürümü sadece tek doküman eklenerek tek kullanıcı tarafından kullanılabiliyor. DocPlace Basic ve Pro sürümleri ile de sınırsız sayıda doküman eklenebiliyor.  

 • DocPlace dokümanları veri tabanında mı tutuyor?

  DocPlace, dokümanları sunucu üzerinde dosya/klasör sisteminde tutuyor. Dosyalar değil, sadece dosyanın yolu veri tabanında tutuluyor. 

 • DocPlace KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) destekliyor mu?

  Evet, DocPlace Doküman Yönetimi Sistemi KVKK ile uyumlu çalışıyor.  

 • DocPlace dokümanları şifreleyerek mi saklıyor?

  DocPlace’te isteğe bağlı olarak dosyalar şifreli bir şekilde arşivlenebiliyor.  

 • DocPlace farklı uygulamalara entegre olabilir mi?

  DocPlace’in Rest servisi sayesinde üçüncü parti uygulamalara hızlı ve kolay bir şekilde entegrasyon sağlanabiliyor.  

 • DocPace, Logo Flow ile entegre çalışabilir mi?

  DocPlace e-Flow ile tam entegre çalışıyor. Bu sayede doküman ve akış süreçlerini çok kolay bir şekilde yönetmeyi sağlıyor.  

 • DocPlace üzerinde gelişmiş loglama sistemi bulunuyor mu?

  DocPlace’de güvenlik, tercihe göre doküman bazında ya da doküman tipi bazında yapılabiliyor. Bu işlemler 7 düzeyde yapılarak Listeleme, Görüntüleme, Düzenleme, Silme, e-Posta Gönderme, Yazıcıya Gönderme ve Yönetim yetkileri sağlanabiliyor.   

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat