Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Genel bakış

Finstant Banka Hesap Yönetimi çözümü, bir işletmenin bütün bankalardaki hesapları için bakiye, hesap hareketi ve üye iş yerlerinin POS hareketlerini, internet bankacılığına ihtiyaç duymadan tek bir uygulamadan görüntülemeyi ve raporlamayı sağlıyor.  

Logo çözüm geliştirme iş ortaklarından Kronosoft’un geliştirdiği Finstant Banka Yönetimi çözümü, bir işletmenin tüm banka hesaplarını tek bir uygulamada bir araya getiriyor. Bulut altyapı ve mobil kullanım ile zaman ve mekan bağımsız olarak tüm bankalardaki hesapların bakiyeleri, hesap hareketleri ve POS işlemleri anlık görüntülenebiliyor.  

Özellikler

 • Bakiye Modülü

  Finstant Banka Hesap Yönetimi çözümünün Bakiye Modülü ile tüm bankalardaki hesapların bakiyeleri, döviz cinsi fark etmeksizin anlık görüntülenebiliyor. Bununla birlikte firma ve banka bazlı raporlanması da sağlanabiliyor.  

 • Hesap Hareketi Modülü

  Finstant Banka Hesap Yönetimi çözümünün Hesap Hareketi Modülü, tüm bankalardaki bütün hesaplara ait anlık hesap hareketlerinin tek ekrandan görüntülemesini sağlıyor. İhtiyaç duyulduğunda hesap, tarih aralığı veya hesap hareketi açıklamalarında geçen kelimelere göre arama yapılarak filtreleme uygulanabiliyor. Arama sonuçları Excel’e aktarılabiliyor.  

 • Üye İşyeri POS Modülü

  Finstant Banka Hesap Yönetimi çözümünün Üye İşyeri POS Modülü ile tüm bankalardaki bütün üye iş yerlerine ait POS işlem hareketleri tek ekrandan görüntülenebiliyor. İhtiyaç duyulduğunda hesap, tarih aralığı veya hesap hareketi açıklamalarında geçen kelimelere göre arama yaparak filtreleme uygulanabiliyor. Arama sonuçları Excel’e aktarılabiliyor. 

 • Grup firma yönetimi

  Finstant, herhangi bir sınırlama olmadan tüm firmaların anlık finansal durumlarının kolayca görüntülenmesi sağlıyor. Grup firma mimarisi sayesinde bütün firmalara ait bakiye, hesap hareketi ve POS işlem hareketlerini tek bir uygulama üzerinden görüntülenebiliyor. 

 • Nakit akışı raporları

  Finstant ile anlık bakiye bilgisinin yanı sıra POS bloke süresi sonunda hangi üye iş yeri için hangi hesaba, hangi tarihte, toplam ne kadar ödeme yapılacağı raporlanabiliyor. Bu da anlık finansal kararları daha hızlı almaya yardımcı oluyor.  

 • Katmanlı yetkilendirme

  Finstant üzerinde firma, banka hesabı ve kullanıcı bazında yetkilendirme yapılabiliyor. Operasyonel süreçler için kolay ve hızlı bir şekilde kullanıcı bazında yetkilendirme yapılarak sadece yetkili kişilerin ilgili firma veya hesaplara ait finansal verilere erişimi sağlanabiliyor.  

 • Anlık bildirimler

  Finstant çözümünde, tercih edildiği takdirde tanımlanmış kriterlere uygun hesap hareketi oluştuğunda veya hesap bakiyesinin altına düşüldüğünde anlık bildirimler alınabiliyor.  

 • Esnek ve ölçeklenebilir lisanslama modeli

  Finstant çözümü, yüksek yatırım maliyeti gerekmeden aylık veya yıllık kiralama modeli seçenekleri ile kullanılabiliyor. Finstant, büyüyen bir işletmenin ihtiyaçlarına uygun hale gelecek şekilde ölçeklendirilebiliyor.  

Sıkça sorulan sorular

 • Finstant çözümü hangi bankalarla çalışıyor?

  Finstant, Türkiye'deki web servis veya API sağlayan tüm bankalar ile entegre çalışabiliyor: Akbank, Aktif Bank, Albaraka Türk, Alternatif Bank, AnadoluBank, DenizBank, Fibabanka, Garanti Bankası, HalkBank, ING Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk, Odeo Bank, QNB Finansbank, ŞekerBank, Türk Ekonomi Bankası, Türkiye Finans Katılım, Vakıf Bank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Ziraat Katılım. 

 • Finstant’ta üye işyeri POS hareketlerini görüntüleyebilir miyim?

  Evet. Tüm bankalardaki tüm üye işyerlerine ait POS işlemlerine ait hareketler görüntülenebiliyor. 

 • Finstant çözümünü kullanmak için herhangi bir yatırım yapmak gerekiyor mu?

  Hayır, Finstant bulut tabanlı bir hizmet olduğu için herhangi bir yazılım/donanım yatırımı veya kurulumu gerektirmiyor. İnternet erişimi olan her yerde ve her cihazda kullanılabiliyor.  

 • Finstant için gerekli durumlarda nasıl destek alabiliyorum?

  Destek ekibi Finstant kullanımı boyunca sınırsız ve ücretsiz destekle yardımcı olmaya hazır.  destek@finstant.co adresine e-posta gönderilerek ya da hafta içi 09:00-18:00 arası (0)216 888 18 25 numarasından destek sunuluyor.  

 • Finstant çözümünün mobil uygulama desteği var mı?

  Evet. Finstant uygulaması, IOS ve Android uygulama mağazalarından kolayca indirilebiliyor.  

 • Finstant çözümünü kimler kullanabiliyor?

  Finstant, tüm banka hesaplarına ait tüm finansal verilerini tek bir uygulamada görmek ve yönetmek isteyen tüm işletmeler tarafından kullanılabiliyor. 

 • Finstant üzerinde işlem tipleri görüntülenebilir mi?

  Evet, bir banka hareketinin EFT, havale, çek, POS, masraf gibi işlem tipleri görüntülenebiliyor.  

 • Finstant üzerinde döviz hesapları görüntülenebilir mi?

  Evet, tüm bankalardaki döviz hareketleri ve bakiyeler görüntülenebiliyor. 

 • Finstant nasıl lisanslanıyor?

  Finstant için uygulamada görüntülenmek istenen banka hesap sayısı ile üye işyeri sayısının toplamı kadar lisanslama yapılıyor.  

 • Finstant’ı kullanmaya nasıl başlayabilirim?

  Yetkili Logo iş ortağı aracılığı ile demo talep edilebiliyor veya satın alınabiliyor. Henüz bir Logo müşterisi olmayanlar Logo Yazılım ile iletişime geçebilir.  

 • Finstant’ı kullanmaya başladığımda herhangi bir sınırlama ile karşılaşacak mıyım?

  Finstant’ta herhangi bir gizli maliyet veya kısıtlı bir özellik ile satış söz konusu değil. Sınırsız sayıda firma ve kullanıcı tanımlanabiliyor. Sınırsız sayıda hesap hareketi ve üye iş yeri (POS) hareketi depolanabiliyor ve çözüm, desteklenen tüm bankalar için kullanılabiliyor.  

 • Finstant’ı Logo’dan bağımsız kullanabilir miyim?

  Finstant ERP bağımsız çalışıyor. İhtiyaca göre Logo iş ortakları aracılığıyla lisanslandırılıp satın alınması sağlanabiliyor.  

 • Finstant çözümü hangi dillerde kullanılabiliyor?

  Finstant, Türkçe ve İngilizce dil desteği sunuyor.  

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat