Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Genel bakış

Retail T-Pos çözümü, mağazaların satış, stok, sipariş ve teslimat süreçlerini online veya offline yönetebilmeyi sağlıyor.  

Logo çözüm geliştirme iş ortaklarından Kalem Yazılım’ın geliştirdiği Retail T-Pos ile giyimden beyaz eşyaya, elektronikten mobilyaya kadar birçok farklı sektörde mağaza, tüm mağazacılık süreçlerini uçtan uca yönetebiliyor. AVM’ler veya toptan satış mağazaları, Retail T-Pos çözümüyle işlemlerini, kullandıkları Logo uygulamasında kolayca yapabiliyor.  

Özellikler

 • Hızlı ve kolay kullanım

  Retail T-POS çözümü ile barkodlu veya barkodsuz ürünlerin satışı çok hızlı ve kolay bir şekilde yapılabiliyor.  

 • Barkod tanımlama

  Retail T-POS çözümü ile ürünlere sınırsız barkod tanımlanabiliyor.  

 • Online satış izleme

  Retail T-POS çözümü, mağazadaki satışların anlık olarak Logo uygulamasında izlenmesini sağlıyor.  

 • Logo ile tam entegrasyon

  Mağaza süreçlerine dair fatura, irsaliye, sipariş gibi tüm satış evrakları Logo ürünlerine anlık olarak aktarılabiliyor.  

 • Mobil kullanım esnekliği

  Retail T-POSçözümü ile mobil cihazlar üzerinden sipariş hazırlama, kontrollü satışı kolaylaştırıyor. 

 • e-Devlet süreçleri yönetimi

  Retail T-POS çözümü, e-arşiv ve e-fatura süreçlerine doğrudan entegre olduğu için kasada kolayca ve otomatik olarak e-fatura, e-arşiv belgesi oluşturulabiliyor.  

 • Şubelerin online kontrolü

  Retail T-POS çözümü ile şubelerdeki stok bakiyeleri, kasa ve tahsilat durumları online ve anlık görüntülenebiliyor.  

 • Birden fazla ödeme yöntemi

  Retail T-POS çözümü, taksitli ve parçalı esnek senetli satış yapmaya olanak tanıyor. Aynı zamanda tahsilatları nakit, havale, kredi kartı, puan, hediye çeki, çek, döviz gibi parçalı olarak da alabilmeyi sağlıyor. Ayrıca dövizli satış yapılabiliyor, çeşitli dövizlerle kolayca tahsilat alınabiliyor, bakiye hesaplanan kurlarla otomatik kapatılabiliyor. 

 • Hızlı ve verimli süreçler

  Retail T-POS çözümü, mağazadaki satış hazırlık operasyonunu hızlandırmaya yardımcı oluyor. Promosyonları, hediye çeklerini, sadakat kartlarını kolayca ve kasiyere bağlı kalmadan yönetme imkânı sunuyor. Ayrıca müşteriden gelecek iadeler, istendiği takdirde iade süreçleri belirlenerek kasadan hızlı bir şekilde alınabiliyor. Offline çalışma özelliği sayesinde satışlara kesintisiz olarak devam ediliyor. T-Pos sistemi üzerinden açılan cariler, Logo’ya otomatik aktarılabiliyor.  

Sıkça sorulan sorular

 • Retail T-POS nedir?

  Mağazalarda tezgah ve hızlı satışlarda merkezi yönetimi sağlayan yazılım çözümüdür.  

  Dokunmatik ekranda veya normal PC üzerinden basit ve hızlı satış yapılabilmesi için tasarlana Retail T-POS üzerinde, barkodlu veya barkodsuz ürünlerin kolaylıkla satışı yapılabiliyor. Özellikle hızlı satış gereken mobilya, beyaz eşya, halı, konfeksiyon, ayakkabı, elektronik vb. gibi sektörlerde satış için kullanılabiliyor. 

 • Retail T-POS çözümü nasıl çalışıyor?

  Retail T-POS dokunmatik ekrandan veya masaüstü bilgisayar üzerinden basit ve hızlı satış yapılabilmek için tasarlandı. Kasa üzerinde nakit, kredi kartı, puan, hediye çeki ve farklı dövizlerle cari tahsilatları kolaylıkla yapılabiliyor. Sayım, malzeme giriş-çıkış fişi, ambar transfer fişleri, seri numaralı ve adet bazında oluşturulup Logo’ya otomatik aktarılabiliyor.  

 • Retail T-POS çözümü hangi sektörlerde kullanılabiliyor?

  Retail T-POS çözümü, hızlı satış gerektiren alışveriş merkezlerinde (AVM) veya ithalat yapan işletmelerin toptan ve taksitli satış noktalarında giyim, mobilya, beyaz eşya, elektronik gibi hemen hemen her sektörde kullanılabiliyor.  

 • Retail T-POS hangi satış ve ödeme biçimlerini kullanıyor?

  KL-Retail T-Pos, barkodlu veya barkodsuz ürünlerin peşin, kredi kartı, cari kartlı satış, taksitli satış, çek ve senetli taksitlendirme, puan, hediye kartı, hediye çeki, dövizli satış ve yemek kartı gibi uygulamalar kullanılarak ödemelerin tahsil edilebilmesini sağlıyor.  

 • Retail T-POS üzerinde promosyon ve indirim nasıl uygulanıyor?

  Müşteri, malzeme, tutar, reyon, grup, tedarikçi, üretici ve grup bazında; ikinci ürüne indirim, iki alana bir bedava gibi birçok indirim ve promosyon kolaylıkla uygulanabiliyor. Anlık satışta belge ve satır bazında, tutar ve yüzde indirimi yapılabiliyor. Belirlenen ürün ve gruplar, promosyon ve indirim dışı bırakılabiliyor.  

 • Retail T-POS üzerinde yapılan işlemler nasıl malileştiriliyor?

  KL-Retail T-Pos’a doğrudan EFTPOS entegrasyonu yapılabiliyor. E-arşiv ve e-fatura gibi belgeler, entegratörler aracılığıyla gönderilebiliyor veya Logo üzerinden gönderimi sağlanabiliyor. 

 • Retail T-POS ile ürün takibi yapabilir mi?

  Online stok takibi, mağazalar ve ambarlar üzerindeki stokları sorgulama, kullanım dışı ve negatif seviyedeki ürünlerin satışa kapatılması gibi işlemler yapılabiliyor. 

 • Retail T-POS için minimum Logo sürümü nedir?

  Retail T-Pos, Logo’da 2.45 ve sonrası tüm sürümleri destekliyor.  

 • Retail T-POS farklı uygulamalara entegre edilebilir mi?

  Retail T-Pos’un modüler yapısı sayesinde üçüncü parti uygulamalara hızlı ve kolay bir şekilde entegrasyon sağlanabiliyor. 

 • Retail T-POS hangi dilleri destekliyor?

  Retail T-Pos; Türkçe, İngilizce, Azerice, Farsça, Arapça, Rusça, Türkmence ve Almanca olmak üzere 8 farklı dilde kullanılabiliyor.   

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat