Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Genel bakış

Narbulut veri yedekleme çözümü, bulut altyapısında kullanıcıların belirlemiş olduğu kişisel verilerini, SQL veri tabanlarını ve Outlook PST dosyalarını, versiyonlarını tutarak yedekliyor. Kullanıcıların verilerinin güvenli, hızlı ve istediği her an geri döndürmesini sağlıyor.

 

Web panel ve uygulama üzerinden yedeklemelerinizi takip edebilir, kurum içi ve dışı kullanıcılar ile dosyalar kolaylıkla paylaşılabiliyor.

Logo çözüm geliştirme iş ortaklarından Narbulut’un geliştirdiği Bulut Yedekleme çözümü ile dosyalarınızı, maillerinizi, SQL veri tabanlarınızı güvenle yedekleyebilirsiniz. Narbulut ilk gönderimde verilerinizin tamamını sonraki gönderimlerde ise sadece değişenleri yedekler.

Herhangi bir sebeple verilerinize ihtiyacınız olduğunda, Narbulut sayesinde uygulama veya web panel üzerinden, her yerden ve güvenli bir şekilde verilerine erişilebiliyor.

Özellikler

 • Merkezi Yönetim

  Narbulut’un size özel panelinden yetkileriniz dahilinde tüm bilgisayarlarınızın buluta yedeklemelerini yapabilirsiniz. Kullanıcı grupları oluşturabilir, bu gruplara özel politikalar tanımlayabilirsiniz.

 • Dosya Yedekleme

  Çalışmalarınızı ve kişisel dosyalarınızı çok basit bir şekilde yedeklemeye başlayabilirsiniz. Yedeklediğiniz dosyaları panel erişimi ile görebilir ve istediğiniz yerden indirebilirsiniz.

 • SQL Yedekleme

  Narbulut uygulaması ile CRM, ERP, MRP vb. muhasebe uygulamalarınızın SQL veri tabanı dosyalarını kolayca buluta yedekleyebilir, ihtiyacınız olduğunda her yerden verilerinize erişebilirsiniz.

 • Outlook Yedekleme

  Kötü niyetli kişiler tarafından veya kullanıcı hatalarından dolayı e-posta kayıpları yaşayabilirsiniz. Bu durum size veya şirketinize ciddi zararlar verebilir. e-posta yedeklerinizi alt yapı maliyeti yapmadan buluta yedekleyebilirsiniz. Narbulut'la e-posta kayıpları yaşamazsınız.

 • Silinmiş Dosyalar

  Artık, silinen dosyalarınız için endişe etmenize gerek yok. Narbulut, silinen dosyalarınızı, versiyonlarıyla birlikte 60 gün saklar. Bu süre içinde Narbulut uygulaması üzerinden silinen dosyalarınızı geri alabilirsiniz.

 • Dosya Paylaşımı

  Narbulut kullanıcısı olmasa bile paylaşılan bağlantıları kullanarak şirket dışındaki kişilere dosyalarınızı anında gönderebilirsiniz. Dosyaları paylaşırken son kullanma tarihi seçebilir ve erişebilecek kullanıcıları kısıtlayabilirsiniz.

 • Versiyonlama

  Versiyonlama özelliği ile düzenleme yaptığınız tüm dosyalarınızdaki değişiklikleri takip edebilirsiniz. Kritik dosyalarınızda korkmadan değişiklik yapabilir, hatalarınızı anında telafi edebilirsiniz.

 • Filtreleme

  Herkesin önemli verileri farklı olabilir. Muhasebe departmanında ofis dosyaları önemliyken, grafik departmanında medya dosyaları çok önemlidir. Böyle durumlarda Narbulut’un filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz.

 • Bildirim

  Yedeklemelerinizin kontrolü için her gün yüzlerce bilgisayarı tek tek kontrol etmeniz mümkün olmayabilir. Narbulut bildirim özelliği ile günlük veya haftalık istediğiniz kontrolleri yapar ve size bilgi verir.

 • Lisans Yönetimi

  Kullanmadığınız alanlar için fazladan ödeme yapmayın. Lisans yönetimi ile kullanıcılar arasında ihtiyaca göre lisans değişiklikleri yapabilirsiniz. Kullandığınız kadar ödeyerek maliyetler ihtiyaca göre belirleniyor.

 • Kullanıcı Yönetimi

  Tüm kullanıcılarınızla ilgili işlemleri tek ekrandan yönetebilirsiniz. Kullanıcılarınızı oluşturabilir, silebilir, yetkilerini kontrol edebilirsiniz. Kullanıcı detaylarından durumları takip edeiliyor.

 • Klasör Geri Yükleme

  Klasörlerinizde çalışırken eski bir zamana ait verilerinize ihtiyacınız olabilir. Yada dosyalarınız Cryptolocker virüsü tarafından şifrelenmiş olabilir. Narbulut "Klasör Geri Yükleme" özelliği ile klasörlerinizi istediğiniz zamana geri döndürebilirsiniz.

 • Band Genişliği

  İnternet alt yapınız çok iyi olmayabilir. Yüksek boyutlu dosyalarınızı Narbulut'a yüklerken hattınızın tamamını kullanmak istemeyebilirsiniz. Narbulut "Band Genişliği" özelliği ile hattınızın ne kadarını kullanmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

 • İstatistik

  Kullanıcı bazlı veya şirketinizin tüm dosyaları için, dosya tiplerine, boyutlarına, sayılarına göre vb. bir çok istatistik Narbulut'da kullanıma hazırdır. Dosyalarınızı buluta attığınız ilk andan itibaren istatistikler menüsünden şirketinizin dosya yapısını inceleyebilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

 • Verilerimizi görüyor musunuz?

  Narbulut’un diğer veri depolama markaları gibi, veri işleme politikası yoktur. Verileriniz uçtan uca şifreli bir şekilde aktarılır. Depolama sunucularımızda cryptolu bir şekilde saklanır. Çalışanlarımız dahil hiç kimse verilerinizi göremezler. Siz ve kullanıcı bilgilerinizi verdiğiniz kişilerin dışında hiçbir şekilde verilerinize erişim mümkün değildir.

 • Verilerimiz nerede saklanıyor? Yurt dışına çıkıyor mu?

  Verileriniz Türkiye sınırları içerisinde saklanmaktadır. Veri merkezimiz master olarak İstanbul lokasyonundadır. Kendi içinde felaket senaryosu olduğu gibi, farklı 2 lokasyonda daha eş zamanlı olarak yedeklenmektedir. Narbulut yerli ve milli bir proje olup, amaçlarından birisi de Türkiye’nin verilerinin Türkiye’de kalmasıdır.

 • İhtiyaç olduğunda verilerimize nasıl ulaşıyoruz?

  İhtiyacınız olduğunda kimseye bağlı kalmadan, Narbulut Uygulaması ile bilgisayar/sunucu üzerinden veya her yerden Web Paneli üzerinden verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Acil ihtiyacınız olduğunda istediğiniz dosyalarınızı tek tek indirebildiğiniz gibi, toplu olarak da indirebilirsiniz.

 • Yenileme süresi geldiğinde ödeme yapmazsak verilerimize ne oluyor?

  Lisans yenileme süresi öncesinde ve süresince belirlediğiniz mail adresine yenileme bildirimleri gönderilir. Lisans yenileme süresini geçirdiğinizde sisteme girişiniz engellenir ve yedekleme işleminiz durur, verileriniz 60 gün boyunca saklanır. 60 gün içerisinde lisans yenileme işlemi yaptığınızda yedeklemeleriniz kaldığı yerden devam eder. Aksi halde 60 gün sonunda verileriniz imha edilir.

 • Cryptolocker (Fidye Virüsü) bulaştığında Narbulut uygulaması çalışıyor mu?

  Narbulut uygulaması hiçbir şekilde zararlı yazılımlardan etkilenmez. Fidye virüsleri bütün verilerinizi şifrelese dahi çalışmaya devam eder. Narbulut Yönetim Panelinden Cryptolocker bildirimlerinizi açarsanız, fidye virüsü bilgisayarınıza yada sunucunuza bulaştığında sistem size SMS ile uyarı gönderir. Verilerinizi geri yüklemek de oldukça basittir. Yapmanız gereken fidye virüsünün bulaştığı zamanı tespit etmek, Narbulut uygulamasında klasörlerinizi daha önce ki bir zamana geri yüklemek.

 • Ağdaki bir dosyayı yedekleme yapabiliyor muyuz?

  Narbulut uygulaması kurulu olduğu bilgisayar veya sunuculardaki verileri yedekler. Narbulut ile tek bir bilgisayara kurup ağdaki paylaşılmış dosyaları yedekleme yapmak mümkün değildir. Böyle bir yöntem hiçbir uygulama tarafından kullanılmamaktadır. Sebebi ise ağınızdaki her problem yedeklerinizin düzenli olarak alınmasını engelleyecektir. Verilerinizi ağdan paylaştığınız file serverınız varsa bu cihaza kurulum yapabilir, tek bir agent ile tüm verilerinizi yedekleyebilirsiniz.

 • Bilgisayarıma virüs bulaştığında buluta da gider mi?

  Bilgisayarınızdaki hiçbir zararlı yazılım Narbulut sunucularına bulaşamaz. Narbulut verileri gerekli güvenlik kontrollerinden geçirerek web api aracılığıyla depolama sunucularına yazar. Bu sebeple fidye virüsleri (Cryptolocker) dahil hiçbir zararlı yazılımdan etkilenmez.

 • Narbulut’u Logo’dan bağımsız kullanabilir miyim?

  Narbulut ERP bağımsız çalışıyor. İhtiyaca göre Logo iş ortakları aracılığıyla lisanslandırılıp satın alınması sağlanabiliyor.

 • Narbulut’u kullanmaya nasıl başlayabilirim?

  Yetkili Logo iş ortağı aracılığı ile demo talep edilebiliyor veya satın alınabiliyor. 

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat