facebook

Formu doldurun dijital dönüşüm danışmanlarımız sizi arasın.

Gelin Dijitalleşme Hikayenizi Birlikte Yazalım

Formu doldurun dijital dönüşüm danışmanlarımız sizi arasın.

Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Özel yazılım geliştirme

İşletmenizde paket çözümlerin yanı sıra ihtiyaçlarınıza özel yazılımlar geliştirilmesi de gerekebilir. Logo’nun yazılım geliştirme tecrübesiyle size özel yazılımları devreye alın, dönüşüm sürecinize verimlilik katın.


Logo Yazılım; Hazine Yönetimi, B2B sistemleri, Veri Toplama , Konsolidasyon ve Merkezi Raporlama alanlarına yönelik işletmeler için ihtiyaçlara göre özelleştirilebilen çözümler sunuyor. Bunun yanı sıra danışmanlık, destek, eğitim, entegrasyon, hosting ve uygulama bakım hizmetleri ve raporlama sistemleri ile dijital dönüşüm stratejileri geliştirmeye yardımcı oluyor. Logo projeleri, 70'e yakın ülkede ve birçok farklı dilde binlerce kullanıcıya hizmet veriyor.

Özel yazılım geliştirme hizmetimizle birlikte

İşletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen çözümler sunuyoruz.

ON-PREMISE

Logo Veri Toplama ve Entegrasyon

Merkezi ERP ürünleriyle entegre çalışan Logo Veri Toplama ve Entegrasyon ürünü, sahada operasyon ile ilgili dağıtım kanallarında oluşan tüm verilerin (fatura, sipariş, stok, müşteri bilgileri) tek merkezde toplanmasını sağlayarak veri tutarlılığı kazandırmanın yanı sıra, Logo’nun inovatif teknolojileri ile Qlik altyapısını bir araya getiren Logo Mind Insight iş analitiği çözümü ile olan entegrasyonu sayesinde de, satış ekiplerine kendi müşterilerini ve bölgelerini analiz edebilme imkanı sunuyor.

Detaylı İncele