Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Genel bakış

DEYS, küçük ve orta ölçekli firmaların depo yönetimi konusunda yaşadıkları güncel sorunlara çözüm olması için geliştirilmiş bir depo yönetim otomasyonudur.  

Parametrik Yapı 

DEYS, parametrik yapısı sayesinden pek çok farklı sektörden firmaların depolarını yönetmesini sağlamaktadır. Bu yapı ile birlikte hem kolay kullanım hem de ihtiyacınız olan modüllerin hızlı ve kolay bir şekilde kullanılmasını sağlar.  

Özellikler

 • Geriye Doğru İzlenilebilirlik

  DEYS, Seri Lot Havuzu sayesinde üretim veya al-sat yapan işletmelerin stok geçmişi hakkında detaylı bilgi toplanmasını sağlar. 

 • Hızlı ve Kesintisiz Altyapı

  DEYS, sahip olduğu Rest Servis Mimarisi ve native geliştirilen android uygulaması ile eksiksiz bir performans ve güvenilir bir çalışma ortamı sunar. 

 • E-Ticaret

  DEYS ihtiyaçlar üzerine inşa edilmiş bir platform olup, geçtiğimiz yılın en hızlı büyüyen sektörü olan e-ticarete özel pek çok modül barındırmaktadır. Bu uyarlamalar sayesinde e-ticaret depolarının yönetimi Deys üzerinden çok hızlı bir şekilde entegre edilebilmektedir.  

 • Lokasyon

  DEYS standart modülleri içerisinde gelen Lokasyon Takibi Modülü ile birlikte stoklarınızın nerede bulunduğunu daha kolay takip edebilirsiniz. Ayrıca satış ve stok toplama işlemlerinde, Rota ile Toplama İşlemleri yaparak hem hızlı hem de hatasız sevk işlemleri yapabilirsiniz.  

 • Sayım

  DEYS, barındırmış olduğu Sayım Modülü sayesinde depo ve ürün bazlı sayım yapabilmekte, aynı anda birden fazla terminalin, sistem çalışırken online olarak sayım yapmasını ve bu sayım sonuçlarının değerlendirip sisteme aktarılmasını sağlamaktadır.  

 • Üretim

  DEYS üç farklı üretim türünü de desteklemektedir. 

  GO 3 ailesi için üretimden giriş işlemleri, Tiger 3 ailesi için Hızlı Üretim Modülü ile birlikte üretim giriş ve sarf işlemleri, Tiger 3 Enterprise ailesi ürünlerde, hem üretim emri hem de iş emirleri üzerinden “tamamlandı” bildiriminin yapılabilmesini, yine süre girişleri ve duruş işlemelerinin ilgili üretim emri ile bağdaştırılabilmesini mobil cihazlar üzerinden sağlamaktadır.  

Sıkça sorulan sorular

 • DEYS ile birlikte hangi özellikler, hangi paketlerle gelmektedir?

  DEYS pro veya özel bir versiyonu bulunmamaktadır. Deys’in sahip olduğu bütün özellikler ana paket ürünün ile birlikte gelmektedir. Planlı Üretim ve Hızlı Üretim İşlemleri ise Tiger 3 ve Tiger 3 Enterprise ürünleriyle birlikte aktif olmaktadır.  

 • DEYS terminalleri uzak depolarda çalışabilir mi?

  DEYS sahip olduğu Rest Servis altyapısı ile birlikte el terminalleri uzak noktalarda da internet erişimi ile birlikte çalışabilmektedir.  

 • DEYS üzerinde etiket ve barkod sınırı var mıdır?

  DEYS üzerinde sınırsız sayıda etiket tasarımı yapılabilir ve yine sınırsız sayıda barkod tanımına destek vermektedir.  

 • DEYS logo varyant özelliği desteği var mıdır?

  DEYS, Logo Varyant Özelliği ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır.  

 • DEYS kullanıcı sayısı nasıl belirlenmektedir?

  DEYS, deponuzda kullanmış olduğunuz el terminallerine kadar lisans istemektedir. Çalışmakta olan Windows uygulaması için ekstra lisansa ihtiyaç duymamaktadır.  

 • DEYS kurulum ve entegrasyon işlemleri ne kadar vakit alır?

  DEYS kurulum işlemleri onaylı ekosistem çözüm ailesi üyesi olduğu için çok hızlı bir şekilde kurulum yapılabilmektedir.  

Uyumlu Logo Çözümleri

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat