Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Genel bakış

DEYS Depo Yönetim Otomasyonu, küçük ve orta ölçekli firmaların depo yönetimi konusunda yaşadıkları güncel sorunlara çözüm sunuyor.  

Logo çözüm geliştirme iş ortaklarından Prolog Yazılım’ın geliştirdiği DEYS Depo Yönetim Otomasyonu, depo yönetimi süreçleri için çözümler sunuyor. Parametrik yapısı sayesinde birçok farklı sektöre uyumlu olan DEYS, depo yönetimi süreçlerinde ihtiyaç duyulan modüllerin kolay bir şekilde kullanılabilmesini sağlıyor. DEYS ile stok işlemlerine dair bilgiler, işlemin gerçekleştiği anda Logo ürünlerine hızlı ve kolayca entegre edilebiliyor.  

Özellikler

 • Kapsamlı izleme

  DEYS Depo Yönetim Otomasyonu’nun Seri ve Lot Havuzu, geçmişe yönelik takip sağlayarak işletmenin stok tarihçesi ve yaşı gibi stok geçmişi hakkında detaylı bilgi toplanmasını sağlıyor. DEYS ile aynı zamanda depo çalışanlarının performansları da izlenebilir hale geliyor.   

 • Verimli ve hatasız süreçler

  DEYS Depo Yönetim Otomasyonu, stok yönetimi işlemlerinde hız ve veri tutarlılığı sağlıyor. Sevk süreçlerinde eksik ve hatalı işlemlerin yapılmasını engelliyor.   

 • e-Ticaret

  Kullanıcıların ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilen DEYS giderek büyüyen e-ticaret sektörüne özel çok sayıda modül barındırıyor. Bu modüllerle yapılan uyarlamalar sayesinde e-ticaret depolarının yönetimi de DEYS üzerinden çok hızlı bir şekilde entegre edilebiliyor.  

 • Lokasyon Takibi Modülü

  DEYS’in standart modüllerinden biri olan Lokasyon Takibi Modülü ile stokların lokasyonu kolayca takip edilebiliyor. Ayrıca satış ve stok toplama işlemlerinde, Rota ile Toplama İşlemleri sayesinde hem hızlı hem de hatasız sevk işlemleri yapılabiliyor.  

 • Sayım Modülü

  DEYS’in standart modüllerinden biri olan Sayım Modülü ile depo ve ürün bazlı sayım yapılabiliyor. Bununla birlikte Sayım Modülü, aynı anda birden fazla terminalin, sistem çalışırken online olarak sayım yapmasını ve bu sayım sonuçlarının değerlendirip sisteme aktarılmasını da sağlıyor. 

 • Üretim

  DEYS üç farklı üretim türünü de destekliyor. Logo Go 3 ailesi için üretimden giriş işlemleri, Logo Tiger 3 ailesi için Hızlı Üretim Modülü ile birlikte üretim giriş ve sarf işlemleri ve Logo Tiger 3 Enterprise ürünlerinde hem üretim emri hem de iş emirleri üzerinden “tamamlandı” bildiriminin yapılabilmesini sağlıyor. Aynı şekilde süre girişleri ve duruş işlemelerinin, ilgili üretim emri ile ilişkilendirilmesi, mobil cihazlar üzerinden yapılabiliyor.  

 • Online ve mobil çalışma

  DEYS Depo Yönetim Otomasyonu, online çalışma özelliğiyle iş takibini kolaylaştırıyor. Emir ve rota işlemlerini mobil aygıtlar üzerinden yaparak eksiksiz bir entegrasyon sağlıyor.  

 • Üretim Modülü

  DEYS Depo Yönetim Otomasyonu’nun Üretim Modülü ile üretimde veri girişleri alınabiliyor.  

 • Raporlama Modülü

  DEYS Depo Yönetim Otomasyonu’nun Raporlama Modülü sayesinde sınırsız sayıda rapor üretilebiliyor ve raporların istenen saat ve tarihte alıcılara ulaşması sağlanabiliyor.  

 • Etiket Tasarlama Modülü

  DEYS Depo Yönetim Otomasyonu’nun Etiket Tasarlama Modülü ile istendiği kadar etiket tasarlanabiliyor, ürün ve raf etiketleri bu modül üzerinden yönetilebiliyor. DEYS Depo Yönetim Otomasyonu, EAN, Seri, GS1-128 ve karekod gibi bütün barkod tiplerini destekliyor.  

 • Güçlü altyapı

  DEYS, Rest Servis Mimarisi ve native geliştirilen Android uygulaması ile eksiksiz bir performans ve güvenilir bir çalışma ortamı sunuyor. 

Sıkça sorulan sorular

 • DEYS Depo Yönetim Otomasyonu, farklı paketlerde farklı çözümler mi sunuyor?

  Hayır, DEYS Depo Yönetim Otomasyonu’nun tüm özellikleri standart bir ana pakette sunuluyor. Planlı Üretim ve Hızlı Üretim fonksiyonları ise Logo Tiger 3 ve Logo Tiger 3 Enterprise ürünleriyle birlikte aktif oluyor.  

 • DEYS terminalleri uzak depolarda çalışabilir mi?

  DEYS’in Rest Servis altyapısı sayesinde el terminalleri uzak noktalarda da internet erişimi ile çalışabiliyor.  

 • DEYS üzerinde etiket ve barkod sınırı var mıdır?

  DEYS Depo Yönetim Otomasyonu ile sınırsız sayıda etiket tasarımı yapılabiliyor ve sisteme sınırsız sayıda barkod tanıtılabiliyor.  

 • DEYS, Logo Varyant özelliği desteği sunuyor mu?

  Evet. DEYS, Logo Varyant Özelliği ile tam uyumlu çalışıyor.   

 • DEYS üzerindeki kullanıcı sayısı nasıl belirleniyor?

  DEYS, bir depoda kullanılan el terminali sayısı kadar lisans gerektiriyor. Windows uygulaması için ekstra lisansa ihtiyaç duyulmuyor.   

 • DEYS kurulum ve entegrasyon işlemleri ne kadar vakit alıyor?

  DEYS, Logo onaylı bir ekosistem çözümü olduğu için kurulum işlemleri çok hızlı bir şekilde yapılabiliyor.  

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat