Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Genel bakış

Cafe & Restoran işletmenizin takibinde zorlandığınız süreçleri kolay ve esnek bir teknoloji ile yönetebilmeyi, müşteri masalarını takip edebilmeyi sağlayan yazılımdır.  

Masa takibi, paket servis, self servis, kurye yönetimi, tezgahtan satış ve akıllı masa teknolojisi ile işletmenizde süreçleri esnek ve kolay şekilde yönetebilirsiniz. Rapor ve analiz yapısı ile işletmenizi anlık olarak mobil cihazlardan takip edebilirsiniz. Ios , Android, web ve windows platformunda çalışan hibrit özelliği ile tüm cihazlardan kullanabilirsiniz. Mali yazarkasa entegrasyonu ile mevzuat zorunluluk ihtiyaçlarını karşılar.  

GastroPOS Hibrit bir çözüm olarak %100 mobil ortama uygunluk ile geliştirilmiştir. GastroPOS, rakip uygulamalardaki windows uygulama üzerine geliştirilen bir mobil uygulama yerine, tamamen mobilden yönetilebilen bir hibrit çözüm olarak geliştirilmiştir. GastroPOS Android, Ios, Web ve Windows ortamında çalışabilmektedir. GastroPOS, müşterinin cloud ortamında çalışabilmektedir. Kiralık bir ürün olarak aylık yada yıllık olarak satın alınabilmektedir. Yıllık kiralama ücreti dışında bir bedel alınmamaktadır. GastroPOS telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazlara mağazalardan indirilerek yüklenmektedir. 

GastroPOS Logo yazılım A.Ş.'nin onaylı ekosistem çözüm ürünüdür. Logo yazılım ürünleriyle Logo rest servis aracılığıyla tam entegre olarak çalışmaktadır. 

GastroPOS Logo bağımsız satın alınabildiği gibi, daha büyük ölçekli işletmelerin merkezi yönetimi, Üretim İşlemleri, e-dönüşüm süreç yönetimi ve iş zekası uygulamaları kullanmak isteyen müşterilerin ihtiyacına da cevap veren Logo yazılım ürünlerinin bir parçası olarak çalışabilmektedir. 

Özellikler

 • Çevre Birimleri Entegrasyonu

  GastroPOS, işletmelerde çevre birimi olarak kullanılan, dokunmatik ekran bilgisayarlar, fiş yazıcılar, barkod yazıcılar, tartım terazileri, ödeme kaydedici cihazlar ve caller id çağrı cihazları ile entegre çalışır. GastoPOS minimum kaynak kullanımı ile yüksek donanım maliyetlerine bütçe ayırmanıza gerek bırakmaz. Sanal santral alt yapı desteğiyle telefonlarınız meşgul çalmadan, aynı anda birden çok çağrı alabilirsiniz. 

 • Masa Takibi

  GastroPOS ile işletmeniz de yer alan bölge, bölüm ve masaları sınırsız sayıda tanımlayabilir, tanımladıktan sonra, bölge, bölüm ve kullanıcı ilişkilendirmelerini kolayca yapabilirsiniz. Tanımlı olan masalara gelen müşteri için talebe göre sipariş girebilir, girilen siparişlerin mutfaklara hızlı şekilde gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Masalara müşteri bilgisi ile rezervasyon yapabilirsiniz. Masa süre hesaplama özellikleri ile işgal edilen masa durumlarını analiz edebilirsiniz. 

 • Akıllı Masa Teknolojisi

  GastroPOS Enterprise ile işletmenizi smart bir işletmeye dönüştürmeye ne dersiniz? Mesela müşteriniz, masadaki bir QR kod okutarak ürün ve fiyatlarına ulaşsa, Daha önce tüketilen bu ürünlerin müşteri yorumlarına, puanlarına, ürün içeriğini görse, sipariş vermek istediklerini sepete ekleyip onaylasa, garson çağırsa, hesap istese, hatta temassız ödeme yapsa, istek şikayetini anında size bildirse, wifi şifresini görse veya sosyal medya hesaplarınıza erişse ne güzel olurdu değil mi? İşte tüm bunlar GastroPOS ile hayal değil.

 • Temassız İşlem

  GastroPOS Enterprise paket ile sahip olunan Akıllı masa teknolojisi ile beraber çalışan temassız ödeme özelliği sayesinde, müşterileriniz kendi hesaplarını kredi kartlarından ödeyebilirler. Ödemelerin başarılı şekilde alınması doğrultusunda masa otomatik olarak kapanır. Daha az temas ile, daha sağlıklı günler dileriz. 

 • Mobil Servis

  Mobil cihazlarda sistem kullanımı için tasarlanan mobil servis modülü sayesinde, garsonlarınız müşteri siparişlerini telefon, tablet yada el terminallerinden de alabilirler. Alınan siparişler ister mutfak yazıcılarına, isterseniz mutfak tabletlerine otomatik aktarılır. Mutfaklara gönderilen siparişlerde sorun olması durumunda mobil cihazlara geri bildirimler gönderilebilir. Geniş alanlar da mobil cihazlara verilecek tahsilat yetkisi sayesinde garsonlarınız kasiyer gibi çalışabilir. Her kasiyerin vermesi gereken hesap ayrıştırılır. 

 • Paket Servis

  GastroPOS caller id veya sanal santral ile entegre çalışmaktadır. Sipariş veren müşterilerinizi kolayca sisteme kaydederek sonraki aramalarında isimleri ile karşılayabilir, daha önce verdikleri siparişler üzerinden kendilerine önerilerde bulunabilirsiniz. Sanal santral sistemi ile telefon meşgul derdine son verebilir, görüşme kayıtlarınızı kayıt altına alabilirsiniz. yemek siparişi web sayfanızı kurabilir, paket serviste çalışan kuryelerin hesaplarını sorunsuz yönetebilirsiniz.

 • Sosyal Medya Ortamdan Sipariş Toplama

  GastroPOS Enterprise paket ile gelen Net paket özelliği ile, hiçbir ek ücret ödemeden, yapılandırmaya gerek kalmadan size özel bir web sayfasından siparişler toplayabilirsiniz. Sosyal medya gönderilerinize eklediğiniz linkler ile sipariş alarak cirolarınızı arttırabilirsiniz. Facebook yemek siparişi ver özelliğini aktif kullanabilirsiniz. Gelen siparişleri hızlıca onaylayabilir, Onayla beraber hazırlama talimatını mutfaklara gönderebilir, hazırlanan paket servisleri kurye ye atama yaparak takip edebilirsiniz. 

 • Kurye Yönetimi

  GastroPOS kurye yönetim özelliği ile toplanan paket siparişler hazırlandıktan sonra, ister sipariş bazında isterseniz barkod okuyucu ile hızlı bir şekilde okutarak siparişerinizi kuryelerinize teslim edebilirsiniz. Kuryelere teslim edilen ürünlerin tutarları kurye carisinde tutulur. Kuryelerin ne kadar paket teslim ettiği, ödemekle mükellef oldukları parasal hesapları kurye yönetim ekranından ulaşabilirsiniz. 

 • Self Servis ve Dinamik Ekranlar

  GastroPOS ile self servis hizmetlerini sorunsuz yönetebilirsiniz. Self serviste anlık olarak teslim edilemeyen ve hazırlık gerektiren ürünleri, Müşterileriniz bilgilendirme ekranından takip edebilirler. Bilgilendirme ekranlarında sipariş bilgileri ile beraber, müşterilerinize sunmak istediğiniz diğer ürünleri de gösterebilir veya ister haber, ister slider yada youtube playlistler oluşturarak işletmeye görsel dinamikler kazandırabilirsiniz. İnteraktif bir self servis deneyimini müşterilerinize yaşatın... 

 • Perakende Tezgah Satış

  Müşterisine masa ve paket servis ile beraber tezgahtan satış yapan firmaların kullanımı için tasarlanan tezgah satışı modülü sayesinde, Pos Pc veya tabletlerden hızlı ve kolay şekilde satış yapmak mümkündür. Barkod okuyucu, Fiş yazıcı ve tartım terazileri ile entegre çalışabilen tezgah satış modülü kolay bir kullanıma sahiptir. 

 • Mutfak Sipariş Ekranı

  GastroPOS barındırdığı yenilikçi çözümler ile klasik teknolojiden modern teknolojiye sınıf atlatıyor. Mutfaklarda kullanılan yazıcı teknolojisine alternatif mutfak ekran teknolojisi ile, garsonların siparişlerini anında mutfaklara bildirim olarak gönderiyor. Mutfaklara gönderilen ürünlerin hazırlanamaması durumunda mutfak çalışanları, siparişi gönderen garsona geri bildirim gönderebiliyor. Ürün hazırlandığında hazır bildirimleri sayesinde ürünler daha hızlı sevk olurken her bir süreçte harcanan zamanı da kayıt altına alıyor. Network kablolama sorunlarına ve kağıt maliyetinize de son veriyor. 

 • Push Notification Bildirimler

  GastroPOS push notification özelliği içerir. Push notification özelliği ile işletmenizdeki iş akışında kullanıcılara otomatik bildirimler gönderilir. Art niyetli davranışlar da anında şef ve yöneticilere bildirimler gönderilerek işletmenin zarar uğraması önlenmiş olur. Ürün iadesi, İptali yada masadan ürün silme gibi işlemler yetkili kişilerin onayına sunulur. İlgili işlemler onaylandıktan sonra müşteriye yansıtılır. Yapılan indirim, iade ve sipariş silme gibi tüm işlemler kayıt altına alınarak rapor ve analizlere yansıtılır. 

 • Rapor ve Analizler

  GastroPOS dinamik raporlama özelliği ile işletmenize özel raporlar tasarlayabilirsiniz. Uygulama içerisinde hazır olan rapor ve analizlerle günsonu, ürün satış, silinen kayıt, kategori bazlı satış, personel satış performansı gibi bir çok analize tüm cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz. Çok şubeli işletmelerde, İşletme bazında raporlar alınabileceği gibi, merkezi veritabanına gönderilen kayıtlar için iş zekası çözümleri grafiksel kıyaslamalı rapor ve analizler alabilirsiniz. 

 • Yazdırma Yönetimi

  GastroPOS geniş alan kullanımına uygundur. Ürün yazdırma rotası sayesinde siparişi girilen ürünler otomatik olarak parçalanarak ilgili mutfağa iletilir. Çok bölgeli işletmelerde Bölge bölüm bağlantı rotası ile sipariş edilen ürünün, Sipariş bölgesine göre bölüme gönderilmesi mümkündür. Yazıcılara alternatif modern bir teknoloji ile geliştirilen mutfak ekranlarında aynı kurallar doğrultusunda siparişler parçalanarak gönderilebilmektedir. 

 • Yetki ve Güvenlik

  GastroPOS kullanıcı grubu bazlı yetki seviyesi ile çalışır. Yetki grubunda yer alan kullanıcı sadece kendisine verilen yetkiler doğrultusunda sistemi kullanabilir. Yetki grubunda çalışan kullanıcının hangi modül ve modül içerisindeki yetki detaylarının seçimi yapılır. Bu seçimler sayesinde istenmeyen işlemler engellenir. Güvenlik arttırılır. Mobil kullanıcıların kullanım dışı yapılması ile beraber sisteme erişi tamamen engellenmiş olur. 

Sıkça sorulan sorular

 • Küçük bir işletmeyim Logo ERP olmadan kullanabilir miyim?

  Ürün Logo ile beraber Nonlogo olarak çalıştığından, sadece gastropos alarakta işletmenizi yönetebilirsiniz. 

 • Mobil cihazımdan sistemi yönetebilir miyim?

  GastroPOS hibrit olarak geliştirilen bir üründür. Bu sebeple tüm sistem yönetimini mobil cihazlar ile beraber web arayüzünden de yapabilirsiniz. 

 • Cloud kullanım uygun mudur?

  Web tabanlı çalışma özelliği sayesinde cloud olarak kullanıma uygundur. 

 • Yeni nesil ödeme cihazları ile entegrasyon var mı?

  İngenico yeni nesil cihazlar ile entegre olarak çalışmaktadır. 

 • Art niyetli davranışlardan nasıl haberim olur?

  GastroPOS Push notification teknolojisi içerir. Bu sayede silme, iade, ikram vb. durumlar yöneticilere anlık olarak bildirim olarak gider. 

 • Mutfak yazıcısı yerine, mutfak ekranı nedir?

  Mutfaka yazıcı yerine konulan bir tablet ile, siparişlerin mutfağa bildirilmesi teknolojisidir. Bu sayede kablolama alt yapısı gerekmediği gibi, kağıt sarfiyatı da olmaz. Sipariş ekranlarına gönderilen ürünler hazır olduğunda siparişi gönderen kullanıcıya geri bildirim gider. Ürünlerin sipariş alma zamanı, hazırlanma süresi ve servis süresi kayıt altına alınıp raporlanmış olur. 

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat