facebook

Detaylı bilgi için

sizi arayalım

Logo Tiger Ürünleri

Logo Tiger çözümleri ile işletmenizde yüksek verimlilik!

 Tiger Ürünleri ile ilgili detaylı bilgi için sizi arayalım.

Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

ON-PREMISE
Logo Tiger 3

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan Logo Tiger 3, veri yönetiminden satış operasyonlarına kadar tüm iş süreçlerini verimli ve etkin şekilde yöneterek zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

Detaylı bilgi için tıklayın
ON-PREMISE
Logo Tiger 3 Enterprise

Kapsamlı üretim faaliyetleri olan orta ve büyük ölçekli işletmelere yönelik Logo Tiger 3 Enterprise, süreçleri kolaylaştırıp geniş fonksiyon yelpazesiyle üretim süreçlerindeki ihtiyaçları etkili şekilde karşılayarak üretimde sürdürülebilir verimlilik sağlıyor.

Detaylı bilgi için tıklayın
ON-PREMISE
Logo Tiger Wings

Logo Tiger Wings ERP, geniş modüler yapısı ve zengin fonksiyonlarıyla orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini iyileştirmenin yanı sıra web üzerinden kullanım sayesinde sürdürülebilir verimliliği her an, her yerde destekliyor.

Detaylı bilgi için tıklayın
ON-PREMISE
Logo Tiger Wings Enterprise

Özellikle büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarını web üzerinden çalışan alt yapısı ile karşılamak üzere tasarlanan Logo Tiger Wings Enterprise, zengin iş fonksiyonları ve geliştirilebilir yapısıyla tam kapsamlı bir çözüm sunuyor.

Detaylı bilgi için tıklayın

Avantajlı Kampanya Fırsatlarını Yakalayın

Logo Yazılım'ın sunduğu özel kampanyalarla işinizi dijitalleştirme fırsatı yakalayın. İşletmenizi daha güçlü bir geleceğe taşımak için hemen formu doldurun.

Yeni başlayanlar için

ERP nedir?

Hangi ölçekte ve sektörde olursa olsun, tüm şirketlerin iş süreçlerini merkezî olarak uçtan uca yönetmesini sağlayan Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri, birbirinden farklı iş süreçlerini bir araya getirerek işletmelerin bir bütün hâlinde daha verimli çalışmasına imkân verir.

Modüler bir yapıda kurgulanan ERP çözümlerinde en yaygın kullanılan modüller arasında Stok (Malzeme) Yönetimi, Satış ve Dağıtım Yönetimi, Kalite Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Üretim, Planlama ve Kontrol Yönetimi, Finansal Yönetim, Tedarik Zinciri Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Proje Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) yer alabilir.

Bu modüller sayesinde tüm iş süreçleri arasında sağlıklı bir veri alışverişi ortamı kuran ERP, verimliliği ve veri güvenilirliğini artırmanın yanı sıra maliyet kontrolünü ve etkin denetimi de kolaylaştırır.


ERP ne işe yarar?

Bir işletmenin tüm verilerinin tek noktada toplanmasını sağlayan ERP çözümleri, bu merkezî yönetim sayesinde iş süreçleri üzerindeki kontrolü artırır. Bu da işlerin daha verimli bir şekilde yürütülmesi, kalitenin ve müşteri memnuniyetinin artması, maliyetlerin optimize edilmesi sonucunda tasarruf sağlanması ve veriye dayalı kararların daha hızlı ve etkili şekilde alınması anlamına gelir.


ERP çözümü seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Öncelikle şirketin faaliyet alanına, ölçeğine ve iş süreçlerine en uygun ERP çözümünün tespit edilmesi gerekir. ERP çözümünün işletmedeki diğer bilgi teknolojileri uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde entegre olabilmesi de önemli bir faktördür.

İhtiyaca uygun bir ERP çözümünün kolay kurulabilmesi, kullanım kolaylığı sunması, eğitimlerle ve güçlü bir servis ekibiyle desteklenmesi de mutlaka dikkate alınması gereken özelliklerdir.


01

Logo Tiger ERP’yi Farklı Kılan Özellikler Nelerdir?

Logo Yazılım’ın en köklü çözüm ailelerinden biri olan Logo Tiger ERP, kurumsal kaynak planlama çözümlerinden beklenenleri sunmanın ötesinde, uzun yıllara dayanan Logo tecrübesi ve bilgi birikimiyle ihtiyaca göre ek modüllerle de zenginleştirilebiliyor.

Gerek yerleşik (on-premise) gerekse web üzerinde kullanılabilen çözümlerin yer aldığı Logo Tiger ERP portföyü; inovatif yapısı, kusursuz entegrasyon yetenekleri, özelleştirilebilir fonksiyonları ve modülleriyle fark yaratıyor. App-in-app teknolojisi, widget’lar, e-Devlet entegrasyonu, kişiselleştirilebilir masaüstü gibi özellikler de Logo Tiger ERP çözümlerinin tercih edilmesinde önemli rol oynuyor.

02

Logo Tiger ERP Çözümlerini Kimler Kullanmalı?

ERP çözümü seçerken, işletmelerin ihtiyaçlarına ve ölçeklerine göre hareket ederek dikkatli bir tasarım yapmak büyük önem taşıyor. Bu çerçevede, Logo Tiger ERP portföyündeki farklı çözüm seçenekleri, ihtiyaca en uygun ERP’nin kullanılmasına imkân sağlıyor.

Özellikle üretim yapan büyük ölçekli işletmelere ve şirket gruplarına yönelik olarak geliştirilen Logo Tiger 3 Enterprise tüm süreçleri merkezî olarak etkin şekilde yönetmeyi sağlarken uluslararası standartlara uyum, verimlilik artışı, üretim maliyetlerinin optimizasyonu gibi avantajlar sunuyor. Yine büyük ölçekli işletmeler için geliştirilen Logo Tiger Wings Enterprise da aynı özellikleri web üzerinden kullanmaya imkân veriyor.

Orta veya büyük ölçekli işletmelere yönelik olarak tasarlanan Logo Tiger 3 (yerleşik) ve Logo Tiger Wings (web üzerinden) de üretim, maliyet kontrolü, tedarikçi ve stok yönetimi, tahsilat, müşteri ilişkileri yönetimi gibi pek çok iş sürecini kapsıyor.

Logo Tiger ERP portföyündeki tüm ürünler maksimum verimlilik, optimum maliyet kontrolü ve minimum iş yükü odağında işletmelere pek çok avantaj kazandırıyor.

  • Farklı sektörlerdeki orta ve büyük ölçekli işletmelerde kullanılabiliyor.
  • Modüler yapısı ve ek uygulamalar sayesinde ihtiyaca göre uyarlanabiliyor.
  • Uçtan uca denetim ve yönetim sağlıyor.
  • İş süreçlerini iyileştirerek verimliliği artırıyor.
  • e-Devlet çözümleri, CRM, insan kaynakları, iş akış yönetimi gibi pek çok çözümle entegre çalışıyor.
  • Yerleşik ve web üzerinde kullanım seçenekleriyle sisteme anlık erişim imkânı sunuyor​​.
03

Logo Tiger ERP Çözümlerinin Temel Özellikleri Nelerdir?

İster yerleşik ister web üzerinde kullanılsın, Logo Tiger ERP çözümlerindeki temel modüller iş verimliliğini artırıp yönetim süreçlerini kolaylaştırırken, farklı modüller ve özellikler de entegre edilerek tüm ERP sistemi ihtiyaca göre özelleştirilebiliyor

Üretim yapan işletmelere yönelik Logo Tiger ERP çözümleri, karmaşık üretim süreçleri üzerinde merkezî kontrol olanağı sağlıyor. Üretimi safha bazlı yönetmeyi, izlemeyi ve raporlamayı sağlayan Üretim modülünde ana üretim çizelgeleme (MPS) fonksiyonuyla sipariş planlaması kolaylaşıyor, malzeme ihtiyaç planlama (MRP) fonksiyonuyla da sipariş ve talepler için periyodik mamul, yarı mamul ve hammadde ihtiyaçları belirlenebiliyor. Kesintisiz ve verimli üretimin anahtarı olan stok durumu, kapasite dolulukları, tedarik süreleri, üretim süreleri ve teslim tarihleri gibi planlamalar da sistem üzerinden kolayca yapılabiliyor. Maliyet Muhasebesi modülü ise safha bazlı üretim maliyeti değerlendirmesi sayesinde kârlılığı artırıyor

Dış Ticaret Ekranı sayesinde ithalat-ihracat yapan işletmeler ticarî süreçlerini yasal yükümlülüklere uygun biçimde hayata geçirirken, Logo Tiger ERP çözümlerindeki esnek döviz sistemi ve raporlama yapısıyla da uluslararası faaliyetler etkili şekilde takip edilebiliyor

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin yanı sıra şirket grupları için de ideal ERP çözümleri sunan Logo Tiger ERP portföyü, bir grubun bünyesindeki bütün firmalarda süreçleri etkin ve merkezî olarak yönetmeyi sağlıyor. Tek tek şirketler bazında yapılan tüm işlemler grup genelinde de yapılabiliyor ve böylece konsolide kârlılık, envanter, nakit akışı, aktif borç, gelir-gider takibi sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

04

Kısacası;

Logo Tiger ERP çözümleri, orta ve büyük ölçekli işletmelerin, üretim başta olmak üzere tüm iş ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Bu da işletmelere kârlılık, verimlilik, maliyet tasarrufu kazandırıyor.

Logo Yazılım Çözümleri

Logo Tiger çözümleri ile tanışın!

Logo Tiger ürünleri Logo Tiger 3, Logo Tiger 3 Enterprise, Logo Tiger Wings, Logo Tiger Wings Enterprise'dan oluşuyor. Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayan bu programlar, modüler yapısı ve uçtan uca denetim imkanı sayesinde iş süreçlerini iyileştirerek verimliliği artırıyor.

ON-PREMISE

Logo Tiger 3

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan Logo Tiger 3, veri yönetiminden satış operasyonlarına kadar tüm iş süreçlerini verimli ve etkin şekilde yöneterek zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

ON-PREMISE

Logo Tiger 3 Enterprise

Özellikle büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarını web üzerinden çalışan altyapısı ile olarak karşılamak üzere tasarlanan Logo Tiger 3 Enterprise, zengin iş fonksiyonları ve geliştirilebilir yapısıyla tam kapsamlı bir çözüm sunuyor.

ON-PREMISE

Logo Tiger Wings

Logo Tiger Wings ERP, geniş modüler yapısı ve zengin fonksiyonlarıyla orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini iyileştirmenin yanı sıra web üzerinden kullanım sayesinde sürdürülebilir verimliliği her an, her yerde destekliyor.

ON-PREMISE

Logo Tiger Wings Enterprise

Özellikle büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarını web üzerinden çalışan altyapısı ile olarak karşılamak üzere tasarlanan Logo Tiger Wings Enterprise, zengin iş fonksiyonları ve geliştirilebilir yapısıyla tam kapsamlı bir çözüm sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

01

Logo Tiger çözümleri’ni kimler kullanmalı?

Farklı sektörlerdeki orta ve büyük ölçekli işletmeler, holdingler ve sanayi işletmeleri iş süreçlerini tek noktadan etkin bir şekilde yönetmeye olanak tanıyan Logo Tiger çözümleri kullanabilir.

02

Özelleştirme nasıl yapılır?

Logo Tiger çözümleri sektör ihtiyaç ve beklentilerine göre değiştirilebilmektedir. NetOpenX özelliği sayesinde modüller farklı uygulamalarla entegre edilebildiği gibi app ve widget'lar masaüstüne eklenip tek tuşla ulaşılabilir olabilmektedir.

03

Logo Tiger çözümleri işçi sağlığı ve güvenliği konularında nasıl avantaj sağlar?

İş Sağlığı ve Güvenliği süreçlerini yönetebilmek için eLogo İSG çözümleri geliştirilmiştir. Logo Tiger HR, eLogo İSG çözümleri ile entegre çalışmaktadır. İSG süreçlerini yönetmek için eLogo İSG paketlerini inceleyebilirsiniz.

04

Logo Tiger ürün grubu nedir?

Logo Tiger ürün grubu, otuz beş yılı aşkın süredir sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi çözümler üreten Logo’nun, çeşitli modüllerden oluşan ve süreçleri kolaylaştıran çözümleridir.

05

Logo Tiger çözümleri ne işe yarar?

Sektörde ihtiyaçlar ve beklentiler hızla değişmekte. Logo Tiger çözümleri, zengin iş fonksiyonlarıyla işletmelerin sektörel ihtiyaçlarını karşılayıp tam kapsamlı çözüm sunmaktadır.

06

Logo Tiger çözümleri farklı dilleri destekliyor mu?

Logo Tiger çözümleri Türkçe ve İngilizce dilleri standart olarak sunulmaktadır.Standart dillerin dışında sunulan dil seçeneklerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

07

Masaüstü ve arayüz de kişiselleştirilebilir mi?

Logo Tiger çözümleri her işletmenin kendine özgü ihtiyaçları gerçeğinden yola çıkarak oluşturulmuştur. Çözümler Logo ve Logo Çözüm Ortakları tarafından geliştirilen app ve widget'lar sayesinde ihtiyaç duyulan özelliklere sahip bir fonksiyon kümesi oluşturmaya olanak tanımaktadır. Arka plan özelleştirmeleri, tüm fonksiyonları tek noktadan görüntüleme, işlevsel arama butonu gibi özellikler sayesinde çözümler kullanım tarafında opsiyon yaratmaktadır.

08

Logo Tiger ne kadar güvenli?

Logo Tiger modülleri mevzuat ile uyumlu, güncel ve güvenilir veriler sunarak yerel ve uluslararası pazarlardaki operasyonların daha sağlıklı yürütülmesine katkıda bulunmaktadır. Tüm bölümlerin yetkileri dahilinde doğrudan güncel bilgiye ulaşabilmesi ve kullanıcılar arasında eş zamanlı iletişim sağlanmasıyla, zamandan ve gereksiz iletişim trafiğinden tasarruf edilebilmektedir.

09

Logo Tiger çözümleri neden kullanılmalı?

Faaliyetlerin tek noktadan, kolayca ve düşük maliyetlerle yönetilebilmesi iş süreçlerinde verimlilik kazandırır. İşletmeler Logo Tiger çözümleri sayesinde iş yükünü hafifleterek rekabet avantajına ve inovasyona kaynak ayırabilir.