facebook
Genel

Bilişim 500’den Logo Yazılım’a 5 Kategoride Birincilik Ödülü

Türkiye’nin bilişimin gücüyle yükselmesine katkı sağlayan teknoloji sektörü şirketlerinin dahil olduğu “İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2017 – Bilişim 500” araştırmasının sonuçları, İstanbul’da düzenlenen törenle açıklandı. Logo Yazılım, 5 farklı kategoride birincilik ödülü aldı. 

Türkiye’de bilişim alanındaki tek kapsamlı araştırma olan İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması sonuçlandı. Bu yıl “İş Dünyası Bilişim Rüzgârı ile Büyüyor” mottosuyla gerçekleştirilen “İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2017 – Bilişim 500” Araştırması’nın sonuçları düzenlenen ödül töreniyle açıklandı.

Türkiye bilişim ve teknoloji sektörünün tek referans kaynağı olarak bu yıl 19’uncu kez düzenlenen geniş kapsamlı etkinlikte, iş dünyasının önemli isimleri ile kamu, regülasyon ve medya kurumlarının önemli temsilcileri bir araya geldi.

Sektörün her alanından önemli isimleri ve kurumları buluşturan “İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2017” ödül töreninin açılış konuşmalarını T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Galip Zerey, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Kurul Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan ve BThaber Şirketler Grubu Başkanı Murat Göçe gerçekleştirdi. 

Logo Yazılım Kurumsal Strateji, İletişim ve Etkinlik Yönetimi Müdürü Yiğit Çallı,“Türkiye Ekonomisine Katkı Özel Ödülleri” kategori başlığı altında “Ar-Ge Yatırımı” ödülünü T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Galip Zerey’den aldı.

500 şirketin toplam geliri bir önceki yıla göre yüzde 20 arttı

M2S Araştırma ve Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Özlem Unan, araştırma kapsamında kendilerine bilgi veren şirketlerin yüzde 69’unun gelirlerini bir önceki yıla göre artırdığını, 500 sıralamasına giren şirketlerin toplam gelirinin ise 2016 yılına göre yüzde 20 büyüdüğünü belirtti. Unan’ın verdiği bilgilere göre bu yıl 73 şirketin ilk defa sıralamaya girdiği araştırmada en yüksek büyüme oranı yüzde 458 olarak gerçekleşti.

Aralarında e-fatura ve e-arşiv, güvenlik donanımları, kesintisiz güç kaynağı ürünleri, coğrafi bilgi sistemleri gibi yeni kategorilerin de yer aldığı ve özel ödüllerle beraber toplam 80 ödülün sahiplerini bulduğu törende; 21 donanım, 12 hizmet ve 18 yazılım kategorisinde, 10 adet de PLUS kategorisinde ödül verildi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da “İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2017” ödülleri kapsamında 35. Yıl Emek Ödülleri ve BThaber Özel Ödülleri de sahiplerini buldu.  

eLogo Genel Müdürü Başak Kural, “Türkiye Ekonomisine Katkı Özel Ödülleri” kategori başlığı altında “Türkiye Merkezli Üretici Hizmet” kategorilerisinde ödülü Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Kurul Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan’dan aldı.

Logo Yazılım, 5 kategoride birincilik ödülü aldı

Törende Logo Yazılım, en fazla ödül alan şirketlerden biri olan Logo, Yazılım alt kategorilerinden “ERP Yazılımı” ve “E-Defter, E-Fatura, E-Arşiv Uygulamaları” dallarında birincilik ödülleri aldı.

Bilişim 500 Plus bölümünde altında yer alan “Kocaeli Şirketleri” dalında da birincilik ödülü alan Logo Yazılım, ayrıca bu yılın en önemli ödülleri olan “Türkiye Katkı Özel Ödülleri” klasmanında da “AR-GE Yatırımı” ve “Türkiye Merkezli Üretici Hizmet” ödüllerini aldı.

Ödülleri Logo Yazılım adına Kurumsal Strateji, İletişim ve Etkinlik Yönetimi Müdürü Yiğit Çallı ve eLogo Genel Müdürü Başak Kural aldı.

06.07.2018
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.