Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“Uzun yıllardır farklı Logo ürünlerini işletmesine alan ve aynı zamanda kullanan birisi olarak söyleyebilirim ki Logo ve Peracom her ihtiyacınızda telefonun diğer ucundadır.

Logo GO 3’e geçiş sürecinde de bunu bir kez daha tecrübe etme imkanı buldum. İşletmelere yenilikçi ve kullanıcı dostu ürünler sunan, mevcut ürünlerini ortalama 7 haftada bir güncelleyerek sürekli daha iyiyi arayan, bir Türkiye markası olarak bizi gururlandıran Logo’ya ve verdiği kesintisiz destekle geçiş sürecini kolaylaştıran Peracom’a çok teşekkür ediyorum.”

Türkiye’nin en köklü ambalaj ve yalıtım sanayii kuruluşlarından Ersan Ambalaj, Logo imzalı tüm kurumsal kaynak planlama (ERP) altyapısını yeni nesil çözüm Logo GO 3’e taşıyarak hem zaman hem de iş yükü anlamında tasarruf elde etti.

Tercih edilen Logo ürünleri

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat