facebook
Diğer

Tekstil sektörü Logo Yazılım çözümleriyle dönüşüyor!

Logo Yazılım, birbirinden etkili çözüm planlarıyla tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmaların tüm yönetimsel ihtiyaçlarını karşılıyor. ERP, CRM, Bordro ve İnsan Kaynakları yönetimi gibi farklı yazılımlarıyla şirketinizin dijital dönüşüm sürecini hızlandıran Logo Yazılım, hangi müşteriye ne kadar numune çalışıldığını denetlemenize, numunelerin siparişe dönüşme oranını tespit etmenize, renk ve beden bazlı modelleme yapmanızı sağlıyor. Logo Yazılım tarafından hazırlanan iş çözümleri aynı zamanda pastal bilgilerini takip etmenize, kumaş ve aksesuar bazlı reçete oluşturmanıza ve siparişlerin hazırlanma sürecindeki operasyonları denetlemenize de imkân tanıyarak tekstile özel program arayanlara yardımcı oluyor. Peki siz Logo ürünlerini kullanarak hangi avantajlardan yararlanabilirsiniz, biliyor musunuz? İşte detaylar…

Logo ERP Yazılımı İle Kaynak Planlama

Tekstil, ERP yazılımı kullanımı için en uygun sektörler arasında bulunuyor. Tekstil sektörü, denetlenmesi gereken çok sayıda operasyondan oluşuyor ve bu süreçlerin tek bir merkezden denetlenebilmesi, tekstil alanında faaliyet gösteren firmalara büyük bir avantaj sağlıyor. Eğer siz de ERP yazılımlarından tekstil sektöründe yararlanmayı tercih ederseniz şirketinizin tüm işlemlerini uzaktan ve tek bir platform üzerinden kolayca analiz edebilir, şirketinizin muhasebe kayıtlarını tutabilir ve kaynaklarınızı en etkili şekilde kullanabilirsiniz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)

Logo yazılımlarını kullanarak farklı birimlerdeki çalışanlarınıza görevler verebilir ve böylece şirket yönetiminde büyük bir avantaj yakalayabilirsiniz. Logo imzalı yazılımlar sayesinde mağaza bazlı raporlamalar yapabilir ve hangi mağazanızın nasıl bir performans sergilediğini öğrenebilirsiniz. Böylece farklı mağazalarınız için farklı stratejiler belirleyebilir ve işlerinizi büyütecek en etkili kararları kolayca verebilirsiniz. Dijital dönüşüm sürecinizi hızlandıran yazılımlar sayesinde firmanızda çalışan her bir personele uzaktan görev ataması yapıp takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Logo Perakende Çözümleri

Logo’nun perakende çözümleri, tekstil sektöründe de ihtiyaçlarınızı karşılamaya, kâr marjınızı ve en önemlisi de müşteri memnuniyetini artırmanıza yardımcı oluyor. Perakende sektörüne özel çözümler sunan Logo, yüksek maliyetli yatırımlardan da sizi kurtarmış oluyor. Logo’nun perakende çözümleri bulut teknolojisine sahip ve bu sayede bütün süreçlerinizi kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Siz de Logo tarafından tasarlanan yazılımları tercih ederek perakende satışlarınızı dijital platformlar üzerinden rahatça denetleyebilirsiniz. Dijital denetleme sistemiyle insan gücü sayesinde, yapılan kontrollerden çok daha hızlı ve hatasız sonuçlar alabilir, ayrıca perakende satış işlemlerinizle ilgili raporlar da oluşturabilirsiniz.

Logo ile Bordro ve İnsan Kaynakları Yönetimi

Logo Yazılım ürünleri, pek çok sektörde olduğu gibi tekstil sektöründeki firmalara da dinamizm kazandırıyor. Yazılımın fayda sağladığı birimler arasında bordro ve insan kaynakları yönetimi de bulunuyor. Logo yazılımlarıyla çalışanlarınızın izin taleplerini ve onaylarını dijital platform üzerinden denetleyebilirsiniz. Çalışan portalından yararlanarak firmanızın tüm personeline cep telefonu uygulaması üzerinden izin talebi gönderme avantajı sunabilirsiniz. Logo ürünleriyle karmaşık organizasyon şemalarını rahatça oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Logo’nun sunduğu insan kaynakları çözümleriyle kadronuzun analizini yapabilir, tüm çalışanlarınız için en ideal pozisyonları bulabilir ve firmanıza bağlı farklı birimler arasındaki iletişim ve hiyerarşi ağını kolayca organize edebilirsiniz.

İş Akış Yönetimi Çözümleri

Logo Yazılım ürünleriyle işinizi uzaktan planlayabilir, çalışanlarınıza görevler atayabilir ve her türlü operasyonel süreci dijital ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede şirketinizin her türlü operasyonunu tamamen dijital paneller üzerinden yönetebilir ve iş akışınızı eksiksiz bir şekilde takip edebilirsiniz. Farklı lokasyonlarda bulunan işletme birimlerinizi tek bir ekrandan denetleyebilir ve hem birimlerinizin hem de çalışanlarınızın en güncel verilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

İş Analitiği Yazılımları

İş analitiği; tasarım, kesim, dikim, depolama, dağıtım gibi farklı birimlere sahip olan tekstil sektörü için büyük önem taşıyor. Şirketinizin verilerini doğru şekilde analiz etmeniz, verimliliğinizi artırma ve masraflarınızı düşürme yolunda en önemli adımlar arasında bulunuyor. Siz de Logo Yazılım iş analitiği çözümlerini tercih ederek verilerinizi etkili bir şekilde analiz edebilir ve sizin için en doğru stratejileri kolayca oluşturabilirsiniz.

Depo Yönetim Sistemi

Depo yönetimi, ürünlerin doğru şekilde dağıtılması ve depoların verimli şekilde kullanılması açılarından büyük önem taşıyor. Logo Yazılım depo yönetim sistemleriyle hemen tanışarak tekstil firmanızın depolama alanlarını etkili bir şekilde yönetebilir, şirketinizin mobilitesini artırabilir ve daha fazla müşteriye aynı anda ulaşmanın yolunu keşfedebilirsiniz.

Saha Satış Yönetimi

Saha satış yönetimi için hazırlanan yazılımlar sayesinde müşteri taleplerini satış ekiplerinize anında iletebilir, çalışanlarınıza görevler verebilir ve satış performansınızı artırabilirsiniz. Ayrıca aktivite yönetimi sayesinde mağazalarınızdaki tüm müşteri görüşmelerini kayıt altına alabilir ve arşivlenen verilere istediğiniz zaman dilediğiniz noktadan kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekosistem Çözümleri

Logo Yazılım’ın ekosistem çözümleriyle firmanızın verilerini yedekleyebilir ve güvende saklayabilirsiniz. Dilerseniz firmanızın verilerini yedekleyebilir ve güvende tutabilirsiniz. Bulut altyapısında müşterilerinizin bilgilerini, şirketinizin SQL veri tabanını ve Outlook PST dosyalarınızı da yedekleyebilirsiniz. Bu sayede şirketinizin en özel bilgilerinin daima güvende ve ulaşılabilir bir pozisyonda kalmasını sağlayabilirsiniz. Bulut veri tabanına yüklediğiniz bilgilere dilediğiniz an ulaşabilir ve zamandan tasarruf yapabilirsiniz. Tekstil ve hazır giyim firmanızdaki satışları online ve offline şekilde yönetebilir, işletme evraklarınızı dijital ortamda takip edebilirsiniz. Ayrıca tüm bankalardaki POS ve hesap hareketlerini tek ekrandan görüntüleyerek ERP’ye aktarabilir, modaya uygun ürünlerinizin takibini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

24.09.2021
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.