Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Genel bakış

Bulut tabanlı Logo’nun tüm yapılarıyla entegre olarak sunulan satış sonrası servis hizmeti çözümüdür. Fixidesk ile servisleri kayıt altına alarak süreci başlatabilirsiniz.Böylelikle; montaj,servis,bakım süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Fatura süreçlerinden, siparişlere, fırsat yönetiminden sözleşme yönetimine kadar uzanan geniş özelliklere sahip olan Fixidesk; tüm servis ve bakım süreçlerinizi sorunsuz yönetip, sağlıklı bir şekilde sonuç üretebileceğiniz çözümümüzdür. Satış sonrası servis hizmet veren bir şirket iseniz, ihtiyaç duyduğunuz her şeyi Fixidesk'te bulabilirsiniz.  

Özellikler

 • Bulut mimarisi özelliği

  Bulut mimarisi özelliği ile işlemlerinizi her yerden yönetebilir, sahadaki teknisyenlerinizin tüm verilerine erişimini, yetkileri dahilinde sağlayabilirsiniz. Tüm mobil cihazlara uyumlu bir yapıya sahip olduğumuz için; Android uygulaması ile konum takibi, gerçek ulaşım bilgileri ve personelin lokasyonda geçirmiş olduğu sürelere de ulaşabilirsiniz.  

 • Gelişmiş analiz seçeneği

  Gelişmiş rapor özellikleri ile tüm verilerinizi analiz edebilir; excele toplu aktarım özelliği ile offline olarak da inceleyebilirsiniz. 

 • İşletmeye özel servis formu dizaynı

  Dinamik servis formları ile servis formunu; istediğiniz gibi dizaynedebilir, servisleri kayıt altına alarak süreci başlatabilirsiniz. 

 • İşlevsel müşteri portalı

  Müşteri portalı ile müşterilerinizin servis taleplerini alabilir, müşterilerinize teklif gönderebilir, teklifleri online olarak onaylayabilirsiniz.  

 • İşlevsel bayi portalı

  Bayi portalı ile servis noktalarınızın hakedişlerini yönetebilir, faturalama, ödeme, müşteri kayıtları, garanti işlemleri, devreye alma gibi süreçlerinizi rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. 

 • Personel takip sistemi

  Bir servis ile ilgili birden fazla teknisyen görevlendirebilirsiniz. Teknisyen görevlerini ve görev sürelerini anlık takip edebilirsiniz. 

 • Tek ekran yönetebilme özelliği

  Servis, teklif, sipariş, fatura akışlarınızı tek bir ekrandan yönetip bakım, montaj süreçlerinizi de Fixidesk ile kolaylıkla takip edebilirsiniz. 

 • İş süreçleri takibi

  Bakım, montaj süreçlerinizi de Fixidesk ile kolaylıkla yürütebilirsiniz. 

 • Görev yönetimi

  Kontrol listeleri, problem notları, hizmet görselleri ve teknisyen görevlerini yönetebilirsiniz. 

Sıkça sorulan sorular

 • Fixidesk’i Logo’dan bağımsız kullanabiliyor muyuz?

  Fixidesk ERP bağımsız çalışır. Basic, Standart ve Enterprise sürümlerini ihtiyacınıza göre tercih edip kullanabilirsiniz. Satış hakları Logo Yazılım’a ait olup, Logo iş ortakları aracılığı ile satın alabilirsiniz.

 • Fixidesk üzerinde bayi ağımızı yönetebiliyor muyuz?

  Fixidesk bayi portalı sayesinde; bayiler vermiş oldukları servis hizmetleri ve garanti süreçleri gibi birçok işlemi buradan yönetebilirler. 

 • Fixidesk üzerinden tahsilat işlemlerini yönetebilir miyim?

  Fixidesk ile nakit, kredi kartı ve havale işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Paytr entegrasyonu sayesinde sahada veya yerinde hizmetlerinizde online tahsilat süreçlerinizi de yönetebilirsiniz. 

 • Fixidesk’i firmama ve sektörüme uygun hale getirebilir miyim?

  Fixidesk, esnek bir mimari yapı ile geliştirilmiştir. Servis kabul ekranında size uygun olmayan alanları kaldırıp, kendi iş yapış şeklinize uygun özel alanlar ekleyerek, veri girişi yapmanıza olanak sağlamaktadır.  

 • Fixidesk servis durum tipine göre mail ya da sms bilgilendirmesi yapıyor mu?

  Fixidesk’in gelişmiş yönetici ayarları sayesinde: Son kullanıcıya; hangi durumda, nasıl bir bilgi verilmesini kendiniz belirleyebilirsiniz. KVKK kapsamında; müşterilerden bir kereye mahsus olmak üzere onay alındıktan sonra, müşterilerinize otomatik bildirim yapılmasını sağlayabilirsiniz. 

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat