facebook

e-Ticaret

Bugünün ve geleceğin en hızlı büyüyen sektöründe yoğun rekabette fark yaratmak için Logo çözümlerinden yararlanın!

Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) raporuna göre e-Ticaret sektörü 2019 yılında %39 büyüyerek 83,1 milyar liralık hacme ulaştı. Seyahatten giyime, elektronikten kültür ürünlerine kadar çok geniş bir alana yayılan sektördeki oyuncuların, gerek yerli gerekse yabancı rakiplerinden farklılaşmak üzere teknolojik altyapı yatırımlarını artırmaları büyük önem taşıyor.

Logo, sektöre özgü deneyimi ve özelleştirilebilir çözümleriyle, ERP'den e-Çözümlere kadar her noktada e-Ticaret şirketlerine katma değer kazandırıyor.

İş Analitiği

İş analitiği, tüm sektörlerde olduğu gibi e-ticaret sektöründe de büyüme yolunda önemli uygulamaların başında geliyor. Logo Mind Insight, büyük miktarda veriyi kullanıp onları anlamlı bilgiye dönüştürerek şu faydaları sağlıyor:

İş Analitiği'nin e-Ticarette Avantajları

Veriye dayalı kararlar sayesinde satış, kârlılık ve pazar payı artıyor. Etkili pazarlama yöntemleri ve kampanyalar geliştirilmesiyle farklı müşteri segmentlerine ulaşılıyor.

Farklı kanallardan gelen tüm alışveriş verilerini birleştiren çözüm sayesinde terk edilmiş alışveriş sepetleri azaltılıp dönüşümler iyileştiriliyor.

Tedarik zincirini ve operasyonları sürekli olarak izlemenin etkisiyle maliyet verimliliği ve karlılık artıyor. Böylece katma değer sağlanıyor.

Günlük işlem verilerinin detaylı analizi sayesinde çapraz satış fırsatları ortaya çıkıyor.

Süreçleri izleyerek verileri hızlıca görselleştirmek mümkün oluyor.

İnsan Kaynakları Programları

​İnsan kaynakları çözümleri sayesinde kurumsal ve bireysel gelişim destekleniyor ve iş gücü yönetiminin tüm aşamaları kolaylaştırıyor. Logo’nun insan kaynağının en değerli sermaye olduğunun bilinci ve sektörel tecrübesiyle geliştirdiği Logo j-HR, Logo Tiger HR ve Logo Netsis HR çözümleri şu avantajları sağlıyor:

İnsan Kaynakları Yönetimi'nin e-Ticarette Avantajları

Çalışanların performanslarının belirli aralıklarla ölçülmesi işletmenin başarısında etkili oluyor. Logo İK çözümleri sayesinde e-ticaret sektöründe 90 ya da 360 derece performans yönetimi yapılıyor. Bu sayede tespit edilen eksiklikler yıllık eğitim planı ile etkin şekilde yönetiliyor.

İnsan kaynaklarının tüm süreçlerinde kolaylık sağlayarak zaman kazandıran çözümler bulut ya da web tabanlı olması sayesinde hem çalışanlarının hem de İK yöneticileri ve ekiplerinin zaman ve mekandan bağımsız çalışma konforuna erişmesini sağlıyor.

Mobilitenin önem kazandığı günümüzde mobil uyumlu olan sisteme her yerden erişim sağlanıyor. Çalışan portalı sayesinde bordro zarflarını görüntülemek, izin talebi oluşturmak mümkün oluyor. Çalışan portalındaki “kim kimdir” menüsü şirket içindeki iletişimi güçlendiriyor.

İşe alım süreçleri hızlı ve verimli şekilde yürütülüyor.

İnsan kaynakları programları

Logo Bulut İK

Logo Bulut İK işletmenizde temel insan kaynakları süreçlerinizi uçtan uca, en verimli şekilde bulutta yönetme kolaylığı sunuyor. Logo Bulut İK, bulut tabanlı yapısı sayesinde bordrolama ve temel İK süreçlerine her an, her yerden erişmeyi sağlayarak İK ekiplerine ve yöneticilerine esneklik ve hız kazandırıyor.

Peoplise Analyse

Analyse tüm işe alım süreçlerini dijitalleştirerek esnek süreçler oluşturabilmeyi sağlar. Kolay başvuru özelliği sayesinde daha çok aday çeker ve aday deneyimini arttırır. %100 dijital ve entegre işe alım çözümü ile verimlilik kazanın.

Logo j-HR

Web tabanlı yapısı sayesinde İK süreçlerine her an, her yerden erişmeyi sağlayan yeni nesil İK yönetimi ürünü Logo j-HR, zamandan ve mekandan bağımsız çalışma imkanı sunarak İK ekiplerine ve yöneticilerine esneklik ve hız kazandırıyor.

Peoplise Casebot

Casebot'un üstün teknolojisi ile vaka çalışmalarınızı dijitalleştirin. Zamandan ve maaliyetten tasarruf edin.

Peoplise Harmonise

Harmonise ile yeni çalışanlarınızı şirket kültürüne daha hızlı uyumlu hale getirin, bağlılığını arttırın.

WMS - Depo Yönetim Sistemi

E-ticaret sektöründe depo yönetimi sürdürülebilir maliyeti korumak ve müşteri taleplerini karşılamak açısından önem taşıyor. Logo WMS Platform ve Logo WMS çözümü, depo yönetimi süreçlerinin verimli şekilde yönetilmesini sağlıyor. Logo depo yönetim çözümleri ile;

WMS - Depo Yönetim Sistemi'nin e-Ticarette Avantajları

Kargo firmalarının istemleriyle entegre çalışan depo yönetim çözümleriyle takip kodunun alınması, kargo hareketleri gibi durumlar otomatik olarak yönetiliyor.

Logo Depo yönetim sistemleri sanal pazaryerleri ile entegre çalışabildiğinden sipariş süreçlerinin tümü tamamlanabiliyor.

Kargo sistemlerinde ve lojistik zincirinde kolaylıklar sağlayan sorter sistemleri (otomasyonlu kargo ayrıştırma sistemleri) ve robot bazlı otomasyon sistemlerinin kullanılmasıyla esneklik, verimlilik ve güvenilirlik elde ediliyor.

Ürünlerin özellikleri anlık olarak takip ediliyor.

Paketleme modelleri rahatlıkla yürütülüyor.

Müşteriden tedarikçiye geri gönderilen ürünlerle ilgili işlemler yönetiliyor.

Müşteri talepleri üzerine yapılan, paletleme gibi katma değerli işlemler (VAS) yönetiliyor.

Depo yönetim sistemi çözümleri

Logo WMS

Küçük ve orta büyüklükteki işletmelere yönelik depo yönetim sistemi ürünü Logo WMS; Android işletim sistemli cihazların sisteme entegrasyonu, günümüzde kullanılan barkod yapıları ile farklı modüllerin kullanılabilmesi sayesinde, depo süreçlerinde maliyetleri düşürürken verimliliği artırıyor.

Logo WMS Platform

Logo WMS Platform, büyük ve orta ölçekli işletmelerde bütünleşik ve otomatize depo yönetimi sağlayarak maliyetleri düşürürken süreçlerin etkili kontrolünü, kârlılığı ve verimliliği artırıyor.

İş Akış Programı

Online alışveriş giderek yaygınlaşıyor. Müşterinin beklentileri ve e-ticaret hacmi doğru orantılı olarak ilerliyor. Dolayısıyla talep ve ihtiyaçlara sistemli ve hızlı yanıt vermek kritik önem taşıyor. Logo Flow, e-ticaret sektöründe online alışveriş sürecini uçtan uca tasarlayarak şu avantajları sunuyor:

İş Akış Yönetimi'nin e-Ticarette Avantajları

Stok seviyesi belirlenen miktarların altına düştüğünde otomatik satın alma süreci tetikleniyor.

Zamanında teslim edilmeyen siparişler otomatik olarak takip ediliyor ve fatura - irsaliye - müşteri kayıtları ERP’de otomatik olarak oluşturuluyor.

Kargo sürecinden depoya girişe kadar ürün iade süreçleri yürütülüyor.

Web sitesinde ve mobil uygulamada yer alan talep formu doğrultusunda süreç yönetiliyor.

Alışveriş yapan müşteriye kargo süreçlerine ilişkin bilgilendirme yapılıyor.

İş akış yönetimi çözümleri

Logo Flow

İş akış yönetimi ürünü Logo Flow, işletmelerin kağıt üzerinde yürüttükleri iş akış uygulamalarını elektronik ortama taşıyarak süreçlerin sorunsuz işlemesini, zaman ve iş gücü tasarrufu elde edilmesini sağlıyor.

CRM Programı - Müşteri İlişkileri Yönetimi

Dinamik e-ticaret sektöründe müşteri ilişkilerini iyileştirmek, geliştirmek için strateji geliştirmek önem taşıyor. Müşteri ilişkilerine ait tüm verileri bir arada tutan Logo CRM, şu avantajları sunuyor:

CRM Programı'nın e-Ticarette Avantajları

Kampanyalar hedef kitlesine SMS ve e-mail kanalı ile duyuruluyor.

IP santral entegrasyonu sayesinde gelen çağrı bilgisinin hangi müşteriye ait olduğu anlık olarak görülüyor. Bu sayede müşteriyle doğru iletişime geçiliyor.

Müşterilerin hiçbir talep, öneri ve şikâyetini atlamadan çözüme kavuşturacak birimlere atayabilmek takip açısından avantaj sağlıyor.

İhtiyaçlara göre uyarlanan CRM programı sayesinde müşterileri segmentlere ayırmak mümkün oluyor.

Müşteri ilişkileri yönetimi çözümleri

Logo CRM

İşletmelerin satış ve pazarlama hedefleri doğrultusunda müşterileriyle en etkili şekilde iletişim kurmasına odaklanan Logo CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi çözümü; saha operasyonlarını, pazarlama faaliyetlerini ve tüm satış süreçlerini hızlı bir şekilde yöneterek müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Perakende Satış Yönetimi

Tek mağazalı ya da birkaç şubeli perakende işletmeleri de online dünyada görünürlüğünü artırıp değer yaratıyor. Logo’nun e-ticaret dünyasına adım atan şirketler için sunduğu Logo Diva POS, Logo Diva SHOP, Logo Diva CHANNEL çözümleri şöyle katkı sağlıyor:

Perakende Satış Yönetimi'nin e-Ticarette Avantajları

Satışların sipariş olarak düştüğü Diva sistemleri sayesinde sipariş süreci kolaylıkla takip ediliyor.

E-ticaret için ihtiyaç duyulan barkod, fiyat vb. bilgilerin sisteme aktarılmasıyla e-ticaret mağazaları da fiziksel mağazalar gibi kolaylıkla yönetiliyor.

Hibrit kanal yapısında olan markalar, satış noktalarının stoğunu kullanarak satış yapabildiği gibi hızlı teslimat teklif ederek satış ve müşteri memnuniyetini arttırabiliyor.

Müşterinin e-arşiv fatura veya e-fatura sistemine geçmiş olmasına göre fatura süreçleri dijitalleşiyor. Bu sayede şirketler hem maliyetten hem zamandan tasarruf yapabiliyor. Faturaların farklı bir ERP’ye aktarılması da mümkün oluyor.

Perakende satış yönetimi çözümleri

Logo Diva SHOP

Logo Diva SHOP, tek mağazalı ya da birkaç şubeli perakende işletmelerinde, kasa işlemlerinden stok, satın alma ve ön muhasebeye kadar pek çok farklı ön ofis ve arka ofis sürecini hızlı ve güvenilir bir şekilde, bulut üzerinde yönetmeyi sağlıyor.

Logo Diva RETAIL

Perakende sektörünün ve müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına ve çeşitlenen beklentilerine yanıt sunmak için geliştirilen Logo Diva RETAIL, gelişmiş özellikleriyle bulut üzerinden birçok farklı sürecin gerçek zamanlı yönetilmesini sağlayarak kullanıcılarına tüm satış kanallarında benzersiz müşteri deneyimi sunuyor.

ERP Programı

ERP çözümleri, şirketlerin online dünyanın hızına, sert rekabetin verimlilik gereksinimlerine ayak uydurmasını sağlıyor. Logo’nun özelleştirilebilir çözümleri, şirketlerin işleyişini piyasada var olan mimariye göre değil kendi ihtiyaçlarının bütününe göre yapılandırmasına imkan tanıyor. E-ticaret sektöründeki işletmeler Logo ERP çözümleri ile şu avantajları elde ediyor:​

CRM Programı'nın e-Ticarette Avantajları

Kampanya yönetim işlemleri program üzerinden tamamlanıyor.

Tüm kargo işlemleri otomatik olarak gerçekleşiyor. Kargo takip numaraları ile faturalar kolaylıkla eşleşebiliyor.

Stok takibiyle ihtiyacın karşılanmasını kolaylaştırabiliyor. Malzeme stokları ve sipariş durumlarının takibiyle etkin stok yönetimi sağlanıyor.

Hızlıca fiyat listeleri oluşturup fiyat listeleri üzerinde kolayca güncellemeler yapmak, ERP'ye aktarmak ve Excel’e aktarıp çalışanlar veya müşterilerle paylaşmak mümkün oluyor.

Siparişten faturaya tüm satış süreçleri tek sistem üzerinden yönetiliyor.

E-ticaret sektöründe önem taşıyan izlenebilirlik Logo ERP çözümleri ile sağlanabiliyor. Kullanıcılar işlemleri belirleyip izleme konsolunda takip edebiliyor.

Logo çözüm ortaklarının hazırladığı entegrasyonlar ile e-Fatura, e-Arşiv Fatura işlemleri portal ile entegre şekilde gerçekleşiyor.

Görev zamanlayıcı sayesinde online satışların ardından raporlar, maliyetlendirme ve muhasebe işlemleri otomatik yapılıyor.

Kurumsal kaynak planlama çözümleri

Logo Mali Müşavir 3

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için özel olarak tasarlanan Logo Mali Müşavir 3, sunduğu tam çözüm kümesiyle mükelleflerin e-devlet süreçlerine hızla katılımını sağlarken, beyannamelerden bordrolara, defter beyan süreçlerinden büro yönetimine kadar çok sayıda modülle de iş yükünü azaltıp zaman tasarrufu kazandırıyor.

Logo Tiger Wings Enterprise

Özellikle büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarını web üzerinden çalışan alt yapısı ile karşılamak üzere tasarlanan Logo Tiger Wings Enterprise, zengin iş fonksiyonları ve geliştirilebilir yapısıyla tam kapsamlı bir çözüm sunuyor.

Logo Tiger 3

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan Logo Tiger 3, veri yönetiminden satış operasyonlarına kadar tüm iş süreçlerini verimli ve etkin şekilde yöneterek zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

Logo Netsis Wings Entegre

Logo’nun teknolojik bilgi birikimi ile inovasyon yeteneğini bir araya getirerek geliştirdiği web üzerinden kullanılabilen Logo Netsis Wings Entegre ile KOBİ'ler üretimden siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm iş süreçlerini her an her yerden anlık bir şekilde yönetiyor.

Logo Tiger 3 Enterprise

Kapsamlı üretim faaliyetleri olan orta ve büyük ölçekli işletmelere yönelik Logo Tiger 3 Enterprise, süreçleri kolaylaştırıp geniş fonksiyon yelpazesiyle üretim süreçlerindeki ihtiyaçları etkili şekilde karşılayarak üretimde sürdürülebilir verimlilik sağlıyor.

Logo Netsis 3 Standard

Orta ölçekli işletmelerde finans-muhasebe, üretim, tedarik zinciri, satış, stok gibi uygulamaların merkezi yönetimi için geliştirilen Logo Netsis 3 Standard, ölçeklendirilebilir yapısıyla, zaman içinde değişen gereksinimlere de kolayca uyum sağlıyor.

Logo Netsis 3 Enterprise

Zengin iş fonksiyonlarına sahip kurumsal ERP ürünü Logo Netsis 3 Enterprise; büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarına uygun kapsamlı çözümler sunarak işletmelerin verimliliğini destekliyor.

Logo Start 3

Ön muhasebe programı Logo Start 3 ile tüm mikro işletmeler stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini tek noktadan yapabiliyor. Böylece banka hesaplarından aylık ödemelere, stok bilgilerinden e-Fatura kesimine kadar her noktada kontrol ve verimlilik artışı sağlanıyor.

Logo Tiger Wings

Logo Tiger Wings ERP, geniş modüler yapısı ve zengin fonksiyonlarıyla orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini iyileştirmenin yanı sıra web üzerinden kullanım sayesinde sürdürülebilir verimliliği her an, her yerde destekliyor.

Logo İşbaşı

Ön muhasebe işlemlerine her an, her yerden kolayca ulaşmayı sağlayan online ön muhasebe programı Logo İşbaşı ile mikro ölçekli şirketler işlerini sürekli kontrol altında tutabiliyor.

Logo j-Platform

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin tüm iş süreçlerinin uçtan uca, verimli ve etkin yönetilmesini sağlayan Logo j-Platform ERP, her an, her yerden erişilebilirken HTML5 web teknolojisiyle kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşıyor.

Logo Bulut ERP

Bulut ERP ile muhasebeden satışa, üretimden bütçelemeye kadar tüm fonksiyonlar bulut teknolojisi ile sunuluyor. İşlerinize istediğiniz yerden ve istediğiniz zamanda erişmenizi sağlayan Logo bulut ERP'yi, ihtiyaçlarınıza göre kolayca ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Logo Netsis Wings

Geniş modüler yapısı ve zengin fonksiyonlarıyla orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini iyileştiren Logo Netsis Wings ERP, web üzerinden kullanım özelliği sayesinde de sürdürülebilir verimliliği her an, her yerde destekliyor.

Logo GO Wings

Logo’nun teknolojik bilgi birikimi ile inovasyon yeteneğini bir araya getirerek geliştirdiği web üzerinden kullanılabilen Logo GO Wings ile, KOBİ’lerin siparişten muhasebeye kadar uzanan iş süreçleri her an her yerden anlık olarak yönetiliyor.

Logo Netsis Wings Enterprise

Özellikle büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarını web üzerinden çalışan altyapısı ile karşılamak üzere tasarlanan Logo Netsis Wings Enterprise, zengin iş fonksiyonları ve geliştirilebilir yapısıyla kapsamlı bir çözüm sunuyor.

Logo Yazılım
İş Analitiği

Logo Yazılım

İş analitiği, tüm sektörlerde olduğu gibi e-ticaret sektöründe de büyüme yolunda önemli uygulamaların başında geliyor. Logo Mind Insight, büyük miktarda veriyi kullanıp onları anlamlı bilgiye dönüştürerek şu faydaları sağlıyor:

İş Analitiği'nin e-Ticarette Avantajları

Veriye dayalı kararlar sayesinde satış, kârlılık ve pazar payı artıyor. Etkili pazarlama yöntemleri ve kampanyalar geliştirilmesiyle farklı müşteri segmentlerine ulaşılıyor.

Farklı kanallardan gelen tüm alışveriş verilerini birleştiren çözüm sayesinde terk edilmiş alışveriş sepetleri azaltılıp dönüşümler iyileştiriliyor.

Tedarik zincirini ve operasyonları sürekli olarak izlemenin etkisiyle maliyet verimliliği ve karlılık artıyor. Böylece katma değer sağlanıyor.

Günlük işlem verilerinin detaylı analizi sayesinde çapraz satış fırsatları ortaya çıkıyor.

Süreçleri izleyerek verileri hızlıca görselleştirmek mümkün oluyor.


Logo Yazılım
İnsan Kaynakları Programları

Logo Yazılım

​İnsan kaynakları çözümleri sayesinde kurumsal ve bireysel gelişim destekleniyor ve iş gücü yönetiminin tüm aşamaları kolaylaştırıyor. Logo’nun insan kaynağının en değerli sermaye olduğunun bilinci ve sektörel tecrübesiyle geliştirdiği Logo j-HR, Logo Tiger HR ve Logo Netsis HR çözümleri şu avantajları sağlıyor:

İnsan Kaynakları Yönetimi'nin e-Ticarette Avantajları

Çalışanların performanslarının belirli aralıklarla ölçülmesi işletmenin başarısında etkili oluyor. Logo İK çözümleri sayesinde e-ticaret sektöründe 90 ya da 360 derece performans yönetimi yapılıyor. Bu sayede tespit edilen eksiklikler yıllık eğitim planı ile etkin şekilde yönetiliyor.

İnsan kaynaklarının tüm süreçlerinde kolaylık sağlayarak zaman kazandıran çözümler bulut ya da web tabanlı olması sayesinde hem çalışanlarının hem de İK yöneticileri ve ekiplerinin zaman ve mekandan bağımsız çalışma konforuna erişmesini sağlıyor.

Mobilitenin önem kazandığı günümüzde mobil uyumlu olan sisteme her yerden erişim sağlanıyor. Çalışan portalı sayesinde bordro zarflarını görüntülemek, izin talebi oluşturmak mümkün oluyor. Çalışan portalındaki “kim kimdir” menüsü şirket içindeki iletişimi güçlendiriyor.

İşe alım süreçleri hızlı ve verimli şekilde yürütülüyor.

İnsan kaynakları programları

Logo Bulut İK

Logo Bulut İK işletmenizde temel insan kaynakları süreçlerinizi uçtan uca, en verimli şekilde bulutta yönetme kolaylığı sunuyor. Logo Bulut İK, bulut tabanlı yapısı sayesinde bordrolama ve temel İK süreçlerine her an, her yerden erişmeyi sağlayarak İK ekiplerine ve yöneticilerine esneklik ve hız kazandırıyor.

Peoplise Analyse

Analyse tüm işe alım süreçlerini dijitalleştirerek esnek süreçler oluşturabilmeyi sağlar. Kolay başvuru özelliği sayesinde daha çok aday çeker ve aday deneyimini arttırır. %100 dijital ve entegre işe alım çözümü ile verimlilik kazanın.

Logo j-HR

Web tabanlı yapısı sayesinde İK süreçlerine her an, her yerden erişmeyi sağlayan yeni nesil İK yönetimi ürünü Logo j-HR, zamandan ve mekandan bağımsız çalışma imkanı sunarak İK ekiplerine ve yöneticilerine esneklik ve hız kazandırıyor.

Peoplise Casebot

Casebot'un üstün teknolojisi ile vaka çalışmalarınızı dijitalleştirin. Zamandan ve maaliyetten tasarruf edin.

Peoplise Harmonise

Harmonise ile yeni çalışanlarınızı şirket kültürüne daha hızlı uyumlu hale getirin, bağlılığını arttırın.


Logo Yazılım
WMS - Depo Yönetim Sistemi

Logo Yazılım

E-ticaret sektöründe depo yönetimi sürdürülebilir maliyeti korumak ve müşteri taleplerini karşılamak açısından önem taşıyor. Logo WMS Platform ve Logo WMS çözümü, depo yönetimi süreçlerinin verimli şekilde yönetilmesini sağlıyor. Logo depo yönetim çözümleri ile;

WMS - Depo Yönetim Sistemi'nin e-Ticarette Avantajları

Kargo firmalarının istemleriyle entegre çalışan depo yönetim çözümleriyle takip kodunun alınması, kargo hareketleri gibi durumlar otomatik olarak yönetiliyor.

Logo Depo yönetim sistemleri sanal pazaryerleri ile entegre çalışabildiğinden sipariş süreçlerinin tümü tamamlanabiliyor.

Kargo sistemlerinde ve lojistik zincirinde kolaylıklar sağlayan sorter sistemleri (otomasyonlu kargo ayrıştırma sistemleri) ve robot bazlı otomasyon sistemlerinin kullanılmasıyla esneklik, verimlilik ve güvenilirlik elde ediliyor.

Ürünlerin özellikleri anlık olarak takip ediliyor.

Paketleme modelleri rahatlıkla yürütülüyor.

Müşteriden tedarikçiye geri gönderilen ürünlerle ilgili işlemler yönetiliyor.

Müşteri talepleri üzerine yapılan, paletleme gibi katma değerli işlemler (VAS) yönetiliyor.

Depo yönetim sistemi çözümleri

Logo WMS

Küçük ve orta büyüklükteki işletmelere yönelik depo yönetim sistemi ürünü Logo WMS; Android işletim sistemli cihazların sisteme entegrasyonu, günümüzde kullanılan barkod yapıları ile farklı modüllerin kullanılabilmesi sayesinde, depo süreçlerinde maliyetleri düşürürken verimliliği artırıyor.

Logo WMS Platform

Logo WMS Platform, büyük ve orta ölçekli işletmelerde bütünleşik ve otomatize depo yönetimi sağlayarak maliyetleri düşürürken süreçlerin etkili kontrolünü, kârlılığı ve verimliliği artırıyor.


Logo Yazılım
İş Akış Programı

Logo Yazılım

Online alışveriş giderek yaygınlaşıyor. Müşterinin beklentileri ve e-ticaret hacmi doğru orantılı olarak ilerliyor. Dolayısıyla talep ve ihtiyaçlara sistemli ve hızlı yanıt vermek kritik önem taşıyor. Logo Flow, e-ticaret sektöründe online alışveriş sürecini uçtan uca tasarlayarak şu avantajları sunuyor:

İş Akış Yönetimi'nin e-Ticarette Avantajları

Stok seviyesi belirlenen miktarların altına düştüğünde otomatik satın alma süreci tetikleniyor.

Zamanında teslim edilmeyen siparişler otomatik olarak takip ediliyor ve fatura - irsaliye - müşteri kayıtları ERP’de otomatik olarak oluşturuluyor.

Kargo sürecinden depoya girişe kadar ürün iade süreçleri yürütülüyor.

Web sitesinde ve mobil uygulamada yer alan talep formu doğrultusunda süreç yönetiliyor.

Alışveriş yapan müşteriye kargo süreçlerine ilişkin bilgilendirme yapılıyor.

İş akış yönetimi çözümleri

Logo Flow

İş akış yönetimi ürünü Logo Flow, işletmelerin kağıt üzerinde yürüttükleri iş akış uygulamalarını elektronik ortama taşıyarak süreçlerin sorunsuz işlemesini, zaman ve iş gücü tasarrufu elde edilmesini sağlıyor.


Logo Yazılım
CRM Programı - Müşteri İlişkileri Yönetimi

Logo Yazılım

Dinamik e-ticaret sektöründe müşteri ilişkilerini iyileştirmek, geliştirmek için strateji geliştirmek önem taşıyor. Müşteri ilişkilerine ait tüm verileri bir arada tutan Logo CRM, şu avantajları sunuyor:

CRM Programı'nın e-Ticarette Avantajları

Kampanyalar hedef kitlesine SMS ve e-mail kanalı ile duyuruluyor.

IP santral entegrasyonu sayesinde gelen çağrı bilgisinin hangi müşteriye ait olduğu anlık olarak görülüyor. Bu sayede müşteriyle doğru iletişime geçiliyor.

Müşterilerin hiçbir talep, öneri ve şikâyetini atlamadan çözüme kavuşturacak birimlere atayabilmek takip açısından avantaj sağlıyor.

İhtiyaçlara göre uyarlanan CRM programı sayesinde müşterileri segmentlere ayırmak mümkün oluyor.

Müşteri ilişkileri yönetimi çözümleri

Logo CRM

İşletmelerin satış ve pazarlama hedefleri doğrultusunda müşterileriyle en etkili şekilde iletişim kurmasına odaklanan Logo CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi çözümü; saha operasyonlarını, pazarlama faaliyetlerini ve tüm satış süreçlerini hızlı bir şekilde yöneterek müşteri memnuniyeti sağlıyor.


Logo Yazılım
Perakende Satış Yönetimi

Logo Yazılım

Tek mağazalı ya da birkaç şubeli perakende işletmeleri de online dünyada görünürlüğünü artırıp değer yaratıyor. Logo’nun e-ticaret dünyasına adım atan şirketler için sunduğu Logo Diva POS, Logo Diva SHOP, Logo Diva CHANNEL çözümleri şöyle katkı sağlıyor:

Perakende Satış Yönetimi'nin e-Ticarette Avantajları

Satışların sipariş olarak düştüğü Diva sistemleri sayesinde sipariş süreci kolaylıkla takip ediliyor.

E-ticaret için ihtiyaç duyulan barkod, fiyat vb. bilgilerin sisteme aktarılmasıyla e-ticaret mağazaları da fiziksel mağazalar gibi kolaylıkla yönetiliyor.

Hibrit kanal yapısında olan markalar, satış noktalarının stoğunu kullanarak satış yapabildiği gibi hızlı teslimat teklif ederek satış ve müşteri memnuniyetini arttırabiliyor.

Müşterinin e-arşiv fatura veya e-fatura sistemine geçmiş olmasına göre fatura süreçleri dijitalleşiyor. Bu sayede şirketler hem maliyetten hem zamandan tasarruf yapabiliyor. Faturaların farklı bir ERP’ye aktarılması da mümkün oluyor.

Perakende satış yönetimi çözümleri

Logo Diva SHOP

Logo Diva SHOP, tek mağazalı ya da birkaç şubeli perakende işletmelerinde, kasa işlemlerinden stok, satın alma ve ön muhasebeye kadar pek çok farklı ön ofis ve arka ofis sürecini hızlı ve güvenilir bir şekilde, bulut üzerinde yönetmeyi sağlıyor.

Logo Diva RETAIL

Perakende sektörünün ve müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına ve çeşitlenen beklentilerine yanıt sunmak için geliştirilen Logo Diva RETAIL, gelişmiş özellikleriyle bulut üzerinden birçok farklı sürecin gerçek zamanlı yönetilmesini sağlayarak kullanıcılarına tüm satış kanallarında benzersiz müşteri deneyimi sunuyor.


Logo Yazılım
ERP Programı

Logo Yazılım

ERP çözümleri, şirketlerin online dünyanın hızına, sert rekabetin verimlilik gereksinimlerine ayak uydurmasını sağlıyor. Logo’nun özelleştirilebilir çözümleri, şirketlerin işleyişini piyasada var olan mimariye göre değil kendi ihtiyaçlarının bütününe göre yapılandırmasına imkan tanıyor. E-ticaret sektöründeki işletmeler Logo ERP çözümleri ile şu avantajları elde ediyor:​

CRM Programı'nın e-Ticarette Avantajları

Kampanya yönetim işlemleri program üzerinden tamamlanıyor.

Tüm kargo işlemleri otomatik olarak gerçekleşiyor. Kargo takip numaraları ile faturalar kolaylıkla eşleşebiliyor.

Stok takibiyle ihtiyacın karşılanmasını kolaylaştırabiliyor. Malzeme stokları ve sipariş durumlarının takibiyle etkin stok yönetimi sağlanıyor.

Hızlıca fiyat listeleri oluşturup fiyat listeleri üzerinde kolayca güncellemeler yapmak, ERP'ye aktarmak ve Excel’e aktarıp çalışanlar veya müşterilerle paylaşmak mümkün oluyor.

Siparişten faturaya tüm satış süreçleri tek sistem üzerinden yönetiliyor.

E-ticaret sektöründe önem taşıyan izlenebilirlik Logo ERP çözümleri ile sağlanabiliyor. Kullanıcılar işlemleri belirleyip izleme konsolunda takip edebiliyor.

Logo çözüm ortaklarının hazırladığı entegrasyonlar ile e-Fatura, e-Arşiv Fatura işlemleri portal ile entegre şekilde gerçekleşiyor.

Görev zamanlayıcı sayesinde online satışların ardından raporlar, maliyetlendirme ve muhasebe işlemleri otomatik yapılıyor.

Kurumsal kaynak planlama çözümleri

Logo Mali Müşavir 3

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için özel olarak tasarlanan Logo Mali Müşavir 3, sunduğu tam çözüm kümesiyle mükelleflerin e-devlet süreçlerine hızla katılımını sağlarken, beyannamelerden bordrolara, defter beyan süreçlerinden büro yönetimine kadar çok sayıda modülle de iş yükünü azaltıp zaman tasarrufu kazandırıyor.

Logo Tiger Wings Enterprise

Özellikle büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarını web üzerinden çalışan alt yapısı ile karşılamak üzere tasarlanan Logo Tiger Wings Enterprise, zengin iş fonksiyonları ve geliştirilebilir yapısıyla tam kapsamlı bir çözüm sunuyor.

Logo Tiger 3

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan Logo Tiger 3, veri yönetiminden satış operasyonlarına kadar tüm iş süreçlerini verimli ve etkin şekilde yöneterek zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

Logo Netsis Wings Entegre

Logo’nun teknolojik bilgi birikimi ile inovasyon yeteneğini bir araya getirerek geliştirdiği web üzerinden kullanılabilen Logo Netsis Wings Entegre ile KOBİ'ler üretimden siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm iş süreçlerini her an her yerden anlık bir şekilde yönetiyor.

Logo Tiger 3 Enterprise

Kapsamlı üretim faaliyetleri olan orta ve büyük ölçekli işletmelere yönelik Logo Tiger 3 Enterprise, süreçleri kolaylaştırıp geniş fonksiyon yelpazesiyle üretim süreçlerindeki ihtiyaçları etkili şekilde karşılayarak üretimde sürdürülebilir verimlilik sağlıyor.

Logo Netsis 3 Standard

Orta ölçekli işletmelerde finans-muhasebe, üretim, tedarik zinciri, satış, stok gibi uygulamaların merkezi yönetimi için geliştirilen Logo Netsis 3 Standard, ölçeklendirilebilir yapısıyla, zaman içinde değişen gereksinimlere de kolayca uyum sağlıyor.

Logo Netsis 3 Enterprise

Zengin iş fonksiyonlarına sahip kurumsal ERP ürünü Logo Netsis 3 Enterprise; büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarına uygun kapsamlı çözümler sunarak işletmelerin verimliliğini destekliyor.

Logo Start 3

Ön muhasebe programı Logo Start 3 ile tüm mikro işletmeler stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini tek noktadan yapabiliyor. Böylece banka hesaplarından aylık ödemelere, stok bilgilerinden e-Fatura kesimine kadar her noktada kontrol ve verimlilik artışı sağlanıyor.

Logo Tiger Wings

Logo Tiger Wings ERP, geniş modüler yapısı ve zengin fonksiyonlarıyla orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini iyileştirmenin yanı sıra web üzerinden kullanım sayesinde sürdürülebilir verimliliği her an, her yerde destekliyor.

Logo İşbaşı

Ön muhasebe işlemlerine her an, her yerden kolayca ulaşmayı sağlayan online ön muhasebe programı Logo İşbaşı ile mikro ölçekli şirketler işlerini sürekli kontrol altında tutabiliyor.

Logo j-Platform

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin tüm iş süreçlerinin uçtan uca, verimli ve etkin yönetilmesini sağlayan Logo j-Platform ERP, her an, her yerden erişilebilirken HTML5 web teknolojisiyle kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşıyor.

Logo Bulut ERP

Bulut ERP ile muhasebeden satışa, üretimden bütçelemeye kadar tüm fonksiyonlar bulut teknolojisi ile sunuluyor. İşlerinize istediğiniz yerden ve istediğiniz zamanda erişmenizi sağlayan Logo bulut ERP'yi, ihtiyaçlarınıza göre kolayca ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Logo Netsis Wings

Geniş modüler yapısı ve zengin fonksiyonlarıyla orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini iyileştiren Logo Netsis Wings ERP, web üzerinden kullanım özelliği sayesinde de sürdürülebilir verimliliği her an, her yerde destekliyor.

Logo GO Wings

Logo’nun teknolojik bilgi birikimi ile inovasyon yeteneğini bir araya getirerek geliştirdiği web üzerinden kullanılabilen Logo GO Wings ile, KOBİ’lerin siparişten muhasebeye kadar uzanan iş süreçleri her an her yerden anlık olarak yönetiliyor.

Logo Netsis Wings Enterprise

Özellikle büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarını web üzerinden çalışan altyapısı ile karşılamak üzere tasarlanan Logo Netsis Wings Enterprise, zengin iş fonksiyonları ve geliştirilebilir yapısıyla kapsamlı bir çözüm sunuyor.


e-Ticarette Logo’yu tercih edenler

200.000'den fazla müşterimizle beraber büyüyoruz.

Genel Müdür Yardımcısı, Ofix

Ofis malzemelerine yönelik tüm ihtiyaçları tek noktadan karşılamak üzere 2012 yılından bu yana faaliyet gösteren Ofix, hızlı büyüme sürecinde Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) altyapısını da güncelledi. Ofix, faaliyete geçtiği günden beri kullandığı Netsis ürün ailesinin en yeni ürünlerinden Netsis 3 Standard çözümüne geçiş yaparak iş süreçlerini iyileştirmenin yanı sıra müşteri memnuniyetini de artırdı. Ofix, Netsis ürün ailesinin NetOpenX fonksiyonu sayesinde de kendi geliştirdiği çözümleri ERP sistemine sorunsuz entegre ederek iş süreçlerindeki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir konuma geldi

Devamını Oku
Bilgi İşlem Müdürü, Kitapyurdu

17 yıldır, “Kitapla buluşmanın en kolay yolu” sloganıyla kitapseverlerin kitap dünyasını takip etmeleri ve beğendikleri kitapları internet üzerinden sipariş verip hızla teslim almaları için faaliyet gösteren e-ticaret şirketi Kitapyurdu, 3 milyonu aşan aktif kullanıcısı ve 5 milyon aylık ziyaretçi trafiğiyle sektörünün lider kuruluşlarındandır. Müşteri memnuniyeti için hızlı ve kesintisiz operasyonları hedefleyen şirket, stok ve sevkiyat operasyonlarında yavaşlamaya neden olan kağıt fatura kullanımını ortadan kaldırmak üzere e-Çözümler ailesini tercih etti ve bu alanda özel entegratör olarak eLogo ile çalışma kararı aldı. e-Fatura'ya geçiş sonrasında Kitapyurdu, e-Fatura ve e-Arşiv fatura çözümleri sayesinde %10’a yakın bir performans artışı sağladı

Devamını Oku