Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Logo D.O.S.T. (Dijital Olgunluk Seviye Tespit) anketi

Bilgilerinizi ileteceğiniz bu anket ortalama 5-7 dk sürecek olup, kurumunuzu “Dijitalleşme” konusunda 4 boyutta inceleyerek mevcut durumunuz hakkında bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır.

İşletmelerin, sektör ya da iş koluna bağlı olarak göstereceği farklılıkların haricinde bu model yakın ve orta vadeli planlara ışık tutması amacı gütmektedir.

Model “Dijitalleşmenin” temeline “insan” yerleştirilerek belirlenmiş ve insanın karar alma sürecinde etkin olan “Deneyim” kavramına göre şekillendirilmiştir.

- Müşteri deneyimi: Sunduğunuz ürün ya da hizmetlerin müşterilerinize temas ettiğiniz noktalardaki dijitalleşme düzeyini ifade etmektedir.

- Çalışan deneyimi: İşletmeleri oluşturan çalışanların yani organizasyonun yapısı - kültürü ve inovasyon yaklaşımının dijitalleşme düzeyini ifade etmektedir.

- Strateji & yönetim deneyimi: İşletmenin müşteri deneyimini oluşturacak ürün ya da hizmetlere ait stratejilerinin dijitalleşme boyutunu ve firmanın dijitalleşme konusundaki önceliklerini ifade etmektedir.

- Teknoloji deneyimi: İşletmenin sahip olduğu bilgi sistemleri, kullanılan sistemlerin otomasyon ve entegrasyon düzeylerinin yanı sıra sahip olunan üretim teknolojilerinin dijitalleşme düzeyini ifade etmektedir.

Dijital dönüşüm raporu

Dijital dönüşüm raporunuzu görmek için kayıt olun

Teşekkürler

Sizinle en kısa zamanda irtibata geçeceğiz. Bu sırada Logo Danışmanı ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.