Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Logo'ya Sorun

Türkiye’nin en büyük yazılım şirketi Logo, e-Fatura başvururnsüreci kapsamında Garanti Bankası’ylarngüçlerini birleştirdi. Logo’nun sunduğu Özel Entegratörlük Hizmeti kapsamında;rnGaranti müşterileri e-Fatura satın alma taleplerini, banka şubelerinin yanırnsıra İnternet Şubesi aracılığıyla bildiriyor.  ..

Türkiye’nin en büyük yazılım şirketi Logo, e-Fatura başvuru süreci kapsamında Garanti Bankası’yla güçlerini birleştirdi. Logo’nun sunduğu Özel Entegratörlük Hizmeti kapsamında; Garanti müşterileri e-Fatura satın alma taleplerini, banka şubelerinin yanı sıra İnternet Şubesi aracılığıyla bildiriyor. Garanti Bankası’na yapılan başvurular, günlük olarak Logo’ya iletiliyor. Böylece e-Dönüşüm sürecinin öncülüğünü üstlenen Logo, sunduğu hizmet doğrultusunda Garanti müşterilerinin e-Fatura süreçlerini kolaylaştırıyor ve ürünlerini güvenilir yollarla kullanıcılara ulaştırmaya devam ediyor.

e-Logo Özel Entegratörlük Hizmeti

e-Logo, Özel Entegratör olarak 7/24 aktif çalışan, hızlı ve güvenli bir sistemin yatırımını, kullanıcı firma adına üstleniyor. Böylelikle; elektronik fatura gönderme ve alma işlemleri; teknik yeterliliğe sahip, Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan izin almış Özel Entegratör Hizmet Sağlayıcısı e-Logo’nun, Bilgiişlem Sistemi vasıtasıyla gerçekleştiriliyor. Kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip elektronik faturalar da 10 yıl boyunca saklanıyor.

Broşür 1

Sorularınız
& Talepleriniz için

Sorularınız & Talepleriniz için

Sorularınız
& Talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize Yazın Size Biz Ulaşalım

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi Gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
Teşekkür Ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız

Kapat