Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Logo Yazılım 35’inci yaşını dijital bir konserle kutladı. Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen performans dijital olarak kayda alınarak ölümsüzleştirildi.

Türkiye’nin en büyük halka açık yazılım kuruluşu ve en değerli bilişim markası olan Logo Yazılım 35 başarı yılını bir konserle kutladı. Bu bağlamda Logo Yazılım’ın kuruluş döneminde önemli emekleri olan çağdaş bestecilerden Cengiz Onural, orkestra ve koro için yazmış olduğu özgün eserlerden özel bir seçki hazırladı. Aynı repertuar 2019 yılında Logo Yazılım’ın faaliyet gösterdiği ülkelerden Romanya’da George Enescu Filarmoni Orkestrası tarafından Bükreş’in tarihi Athenaeum salonunda icra edildi. Eserler Logo Yazılım’ın doğuşundan bugünlere gelmesini betimleyen iki eserle, Boğdan Prensi Dimitri Kantemir’in İstanbul’da yaşadığı dönemde bestelediği saz eserlerinden esinlenerek Cengiz Onural’ın orkestra ve koro için yazmış olduğu eserlerden oluşturuldu.

 

11 Mart 2020 tarihinde alınan kararla seyircisiz düzenlenen konser dijital ortama aktarılarak seyircilerle buluşması sağlandı. Uzun emekler sonucu ortaya çıkan bu tarihi anı her zaman yaşatmak isteyen Logo Yazılım konserin tamamını YouTube ‘a yükleyerek isteyen herkesin dilediği zaman konseri izlemesine olanak sağlıyor.

 

Logo Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Tekbulut konser öncesinde yaptığı konuşmasında, “Maalesef 11 Mart 2020 tarihinde sevdiklerimizle birlikte olamadık. Ancak uzun emeklerle son haline getirdiğimiz eserlerimizi insanlara ulaştırabilmek ve duygularımızı herkesle paylaşabilmek için aynı tarihte seyircisiz olarak performans düzenleyerek 35’inci yıl konserimizin dijital kaydını hazırladık. Bugün 35 ‘inci yıl konserimizi herkesin evlerinde izlemeleri bizlerle aynı heyecanı paylaşmaları için kaydımızı tüm ekranlarla paylaşıyoruz. Nice 35 yılları birlikte kutlamak dileğiyle” dedi.

 

Logo Yazılım 35. yıl konser linki: https://www.youtube.com/watch?v=6Jj68xbShpU

 

 

 

 

 

 

 

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat