Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşu Logo Yazılım, 2018 Temmuz ayı itibarıyla yurtiçi ve yurtdışındaki tüm grup şirketlerinin İnsan ve Organizasyonel Dönüşüm Süreçlerinden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak Hande Yalgın’ı görevlendirdi. Logo markası devam eden yeni yatırımları ile uluslararasılaşma yolunda ilerlerken yönetim değişiklikleriyle, yalın bir organizasyona geçmeyi ve “Tek Takım” olmayı hedefliyor.

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü sonrasında da İstanbul Üniversitesi İnsan Kaynakları programı ve Coaching Training Institute mezunu olan Hande Yalgın, kariyerine öğrencilik döneminde başladı. 1998 itibarıyla da PERYÖN - İnsan Kaynakları Derneği, Koç Holding - Avis Rent A Car, Arkas Holding, Turkcell, Yıldız Holding gibi kurumsal firmaların İnsan Kaynakları, Organizasyonel Değişim ve Gelişim alanlarında, farklı pozisyonlarda profesyonel yaşamını sürdürdü. 2012 yılından bu yana, Vodafone Türkiye’de sırasıyla Ticari Birimler İK İş Ortakları Direktörü, sonrasında da İşe Alım, Yetenek, Eğitim, Gelişim ve İşveren Markası yönetiminden sorumlu Direktör olarak görev yaptı.

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat