Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Logo, sunduğu kapsamlı Destek ve Danışmanlık Hizmetleri ile her zaman müşterilerinin yanında! Logo ve Yetkili Logo İş Ortakları tarafından sağlanan bu hizmetler sayesinde kullanıcılar; bilgi altyapılarıyla ilgili yardım almak istedikleri konular, destek ihtiyaçları ve tüm soruları için hızlı ve etkili bir şekilde çözüm bulmanın rahatlığını ve güvencesini yaşıyor.

İhtiyaç duyduğunuzda güvenilir ve yetkin bir destek hizmeti almanızın kullandığınız üründen en iyi şekilde yararlanmanız için çok önemli olduğunun farkındayız. Logo olarak yetkili iş ortalarımızla birlikte yatırımınızdan en yüksek faydayı sağlamanız ve kullandığınız ürünle işlerinizi kesintisiz olarak yürütürken, süreçlerinizi iyileştirmeye devam etmeniz için size birçok katma değerli danışmanlık ve destek hizmeti sağlıyoruz.

Logo Destek ve Danışmanlık Hizmetleri kapsamında müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına aşağıdaki servisler aracılığıyla yanıt veriyoruz:

  • Destek Hattı Hizmeti: Destek Hattı Hizmeti ile Logo kullanıcısı, kullandığı Logo ürünü hakkında soru, görüş ve önerilerini Telefonla Destek Hattı veya Logo Portal üzerinden Logo Destek ekiplerine iletebiliyor. Destek ekibimize gelen bir konu, iletildiği andan sonuçlanana kadar tüm aşamaları ve detayları ile Logo Portal üzerinden takip edilebiliyor.
  • Uzaktan Erişim Destek Hizmeti: Telefon görüşmesinin yeterli olmadığı konularda ihtiyacın tespit edilmesi amacıyla Uzaktan Erişim Destek Hizmeti sağlanıyor. Logo kullanıcısının talebi doğrultusunda, telefon üzerinden yapılabilecek yönlendirmeler veya ilgili dokümanda belirlenen işlem adımları, Logo Destek ekiplerinin uzaktan erişim desteğiyle de gerçekleştirilebiliyor.
  • Uzaktan Erişim Veri Bakımı Hizmeti: Uzaktan Erişim Veri Bakımı Hizmeti ile veriler üzerinde herhangi bir nedenle meydana gelen bozulmaların tespiti ve düzeltilmesi sağlanıyor.
  • Uzaktan Erişim Tasarım Hizmeti: Uzaktan Erişim Tasarım Hizmeti; Logo Netsis Wings Enterprise, Logo Netsis Wings, Logo Netsis Wings Entegre, Logo Netsis 3 Enterprise, Logo Netsis 3 Standard ve Logo Netsis 3 Entegre çözümlerine yönelik rapor tasarlama, dizayn oluşturma gibi talepler için sağlanıyor.
  • Destek ve Danışmanlık Hizmeti: Destek ve Danışmanlık Hizmeti ile işletmeler, ihtiyaç duydukları destek ve danışmanlığın kapsamına göre yerinde veya uzaktan hizmet alabiliyor.
  • Veri Tabanı ve Sistem Danışmanlığı: Veri Tabanı ve Sistem Danışmanlığı kapsamında SQL/Oracle Server ve ürün kurulumları öncesinde gerekli altyapının ayarlanması için altyapı konfigürasyonları, ürün kurulumu ve sistem konfigürasyonları için ihtiyaç duyulan hizmetler sunuluyor.
  • Eğitim Hizmeti: Logo ürünlerinin kullanımına ve bu ürünlerden en yüksek verimi sağlamaya yönelik kullanıcı eğitimleri, Yetkili Logo İş Ortakları tarafından veriliyor.

 

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat