facebook

Detaylı bilgi için

sizi arayalım

Logo Netsis çözümleri

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) ve Bordro süreçlerine özel olarak tasarlanan Logo Netsis çözümleriyle işletmenizde yüksek verimlilik ve iş gücü tasarrufu elde edin!

 Netsis Ürünleri ile ilgili detaylı bilgi için sizi arayalım.

Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

ON-PREMISE
Logo Netsis 3 Enterprise

Zengin iş fonksiyonlarına sahip kurumsal ERP ürünü Logo Netsis 3 Enterprise; büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarına uygun kapsamlı çözümler sunarak işletmelerin verimliliğini destekliyor.

Detaylı bilgi için inceleyin
ON-PREMISE
Logo Netsis 3 Standard

Orta ölçekli işletmelerde finans-muhasebe, üretim, tedarik zinciri, satış, stok gibi uygulamaların merkezi yönetimi için geliştirilen Logo Netsis 3 Standard, ölçeklendirilebilir yapısıyla, zaman içinde değişen gereksinimlere de kolayca uyum sağlıyor.

Detaylı bilgi için tıklayın
ON-PREMISE
Logo Netsis Wings Enterprise

Özellikle büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarını web üzerinden çalışan altyapısı ile karşılamak üzere tasarlanan Logo Netsis Wings Enterprise, zengin iş fonksiyonları ve geliştirilebilir yapısıyla kapsamlı bir çözüm sunuyor.

Detaylı bilgi için tıklayın
ON-PREMISE
Logo Netsis Wings Entegre

Logo’nun teknolojik bilgi birikimi ile inovasyon yeteneğini bir araya getirerek geliştirdiği web üzerinden kullanılabilen Logo Netsis Wings Entegre ile KOBİ'ler üretimden siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm iş süreçlerini her an her yerden anlık bir şekilde yönetiyor.

Detaylı bilgi için tıklayın
ON-PREMISE
Logo Netsis 3 Bordro

Emek ve zaman-yoğun bir süreç olan bordro işlemlerinde otomasyon sağlayan Logo Netsis 3 Bordro ürünüyle bordro işlemleri mevzuata uygun, hızlı ve hatasız yapılırken, bu sayede operasyonel maliyetler de düşürülüyor.

Detaylı bilgi için inceleyin

Avantajlı Kampanya Fırsatlarını Yakalayın

Logo Yazılım'ın sunduğu özel kampanyalarla işinizi dijitalleştirme fırsatı yakalayın. İşletmenizi daha güçlü bir geleceğe taşımak için hemen formu doldurun.

Yeni başlayanlar için

ERP nedir?

Hangi ölçekte ve sektörde olursa olsun, tüm şirketlerin iş süreçlerini merkezî olarak uçtan uca yönetmesini sağlayan Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri, birbirinden farklı iş süreçlerini bir araya getirerek işletmelerin bir bütün hâlinde daha verimli çalışmasına imkân verir.

Modüler bir yapıda kurgulanan ERP çözümlerinde en yaygın kullanılan modüller arasında Stok (Malzeme) Yönetimi, Satış ve Dağıtım Yönetimi, Kalite Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Üretim, Planlama ve Kontrol Yönetimi, Finansal Yönetim, Tedarik Zinciri Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Proje Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) yer alabilir.

Bu modüller sayesinde tüm iş süreçleri arasında sağlıklı bir veri alışverişi ortamı kuran ERP, verimliliği ve veri güvenilirliğini artırmanın yanı sıra maliyet kontrolünü ve etkin denetimi de kolaylaştırır.


ERP ne işe yarar?

Bir işletmenin tüm verilerinin tek noktada toplanmasını sağlayan ERP çözümleri, bu merkezî yönetim sayesinde iş süreçleri üzerindeki kontrolü artırır. Bu da işlerin daha verimli bir şekilde yürütülmesi, kalitenin ve müşteri memnuniyetinin artması, maliyetlerin optimize edilmesi sonucunda tasarruf sağlanması ve veriye dayalı kararların daha hızlı ve etkili şekilde alınması anlamına gelir.


ERP çözümü seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Öncelikle şirketin faaliyet alanına, ölçeğine ve iş süreçlerine en uygun ERP çözümünün tespit edilmesi gerekir. ERP çözümünün işletmedeki diğer bilgi teknolojileri uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde entegre olabilmesi de önemli bir faktördür.

İhtiyaca uygun bir ERP çözümünün kolay kurulabilmesi, kullanım kolaylığı sunması, eğitimlerle ve güçlü bir servis ekibiyle desteklenmesi de mutlaka dikkate alınması gereken özelliklerdir.


01

Neden Logo Netsis ERP Kullanmalısınız?

Logo Yazılım deneyimi ve bilgi birikimiyle işletmelere sunulan Logo Netsis ERP çözümleri ise ERP’den beklenen tüm özelliklerin ötesinde, yenilikçi ve ihtiyaca göre özelleştirilebilen fonksiyonları, app-in-app teknolojisi, widget’lar ve e-Devlet entegrasyonuyla ERP’nin avantajlarını bir adım öteye taşıyor.

Logo Netsis ERP çözümleri, yerleşik ya da web üzerinden kullanım seçenekleri sunarak iş süreçlerini optimize ediyor. Netsis çözümlerinde uzmanlaşmış Logo iş ve çözüm ortaklarının da desteğiyle şirketiniz için en ideal uygulama kurgulanıyor ve projeler en verimli şekilde sonuçlandırılıyor.

02

Logo Netsis ERP Çözümlerini Kimler Kullanmalı?

Logo Netsis ERP çözümleri arasında yer alan Logo Netsis 3 Enterprise büyük ölçekli işletmelerin üretim ve planlama başta olmak üzere tüm süreçlerde kaynaklarını daha verimli yönetmesini sağlarken Logo Netsis Wings Enterprise da aynı özellikleri web üzerinden sunuyor.

Orta veya büyük ölçekli işletmelere yönelik olarak tasarlanan Logo Netsis 3 Standard (yerleşik) Logo Netsis Wings (web üzerinden) ise üretim ve tedarikçi yönetimi de dâhil olmak üzere pek çok iş sürecini verimli ve etkili bir şekilde yönetmeyi sağlıyor.

Logo Netsis 3 Entegre ve Logo Netsis Wings Entegre çözümleri de orta ölçekli işletmelerin muhasebeden satışa kadar tüm iş süreçlerini yerleşik veya web üzerinden her an ve her yerden erişilebilir kılıyor.

  • Her sektörde kullanılabiliyor.
  • İhtiyaca göre uyarlanabiliyor.
  • Merkezî, entegre ve etkin yönetim sağlıyor.
  • Kaliteyi ve verimliliği artırıyor.
  • e-Devlet çözümleri ile entegre çalışıyor.
  • Her zaman her yerden erişim imkânı sunuyor.
03

Logo Netsis ERP Çözümleriyle Neler Yapabilirsiniz?

Logo Netsis ERP bünyesindeki farklı çözümlerle, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun modülleri kullanarak uçtan uca verimlilik elde edebilirsiniz.

Örneğin, banka işlemlerinde merkezî yönetim sağlayan Banka modülüyle krediler, vadeli/vadesiz mevduat, repo, teminat hesapları gibi hesaplar kolayca takip edilebiliyor.

Finans ve muhasebe modülleriyle finansal işlemler ve raporlamalar kolaylaşıyor. Hesap planları sadeleşirken muhasebe fiş girişi operasyonuna gerek kalmıyor. Muhasebe kayıtları otomatik olarak oluşturuluyor ve böylece iş yükü azalırken verimlilik artıyor. Evraklar doğrudan muhasebe modülüne aktarılabiliyor.

Maliyet Yönetimi sayesinde satılan ve stokta kalan ürünlerin maliyetleri farklı yöntemlerle raporlanabiliyor. Böylece işletmeler maliyetleri kontrol edebiliyor, kârlılığı artırabiliyor.

Dış Ticaret modülüyle ithalat ve ihracat işlemleri daha etkin, daha verimli ve yasal yükümlülüklere daha uygun şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Üretim yapan işletmeler açısından da İleri Üretim Planlama en kritik modüllerden birini oluşturuyor. Bu modül karmaşık üretim süreçlerini kontrol altına alıyor, değişken müşteri siparişlerinin terminlerine uyum sağlıyor, eksiksiz tedarik imkânı sunuyor ve stokları ihtiyaçlara göre yönetmeyi mümkün hale getiriyor. İleri Üretim Planlama’nın desteklediği 9 farklı makine tipi sayesinde, bir işletmede bulunması muhtemel ve farklı mantıklarla çalışan tüm makine tipleri için özel çözümler bulunuyor. Bu modül sayesinde kaynakların ömür ve bakım takibi yapılabiliyor, ömrü biten kaynaklar planlamada dikkate alınıyor ve çizelgeleme ufkunda kullanılmayabiliyor. Kullanım kolaylığı sunan ekranlar ve 11 farklı raporlama seçeneğiyle üretim planına ait her türlü veriye kolayca ulaşılabiliyor.

Maliyet Muhasebesi modülü ise rekabet ortamında strateji belirlemek, yeni stratejilerle lider olmak ve kârlılığı artırmak için gerekli tüm verileri sunuyor. Ürününüzün bir birimi için gerekli işçilik, malzeme, enerji, amortisman, yarı mamul gibi maliyetlerin etkisi sistem içinde rahatça bulunup satılan ürünün maliyeti hızlıca görülebiliyor. Bu da üretim verimliliğini önemli ölçüde artırıyor.

04

Kısacası;

Logo Netsis ERP çözümleri, ihtiyaca göre seçilebilecek pek çok farklı modül sayesinde iş süreçlerinize hız ve verimlilik, işletmenize kârlılık, çalışanlarınıza kolaylık kazandırıyor.

Logo Yazılım Çözümleri

Logo Netsis çözümleri ile tanışın!

Logo Netsis ürünleri Logo Netsis 3 Enterprise, Logo Netsis 3 Standard, Logo Netsis Wings Enterprise, Logo Netsis Wings Entegre, Logo Netsis 3 Bordro'dan oluşuyor. Her ölçekten işletmenin ihtiyacını karşılayan bu programlar ile yüksek verimlilik ve iş gücü tasarrufu elde edin.

ON-PREMISE

Logo Netsis 3 Enterprise

Zengin iş fonksiyonlarına sahip kurumsal ERP çözümü Logo Netsis 3 Enterprise; büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarına uygun kapsamlı çözümler sunarak işletmelerin verimliliğini destekliyor.

ON-PREMISE

Logo Netsis 3 Standard

Orta ölçekli işletmelerde finans-muhasebe, üretim, tedarik zinciri, satış, stok gibi uygulamaların merkezi yönetimi için geliştirilen Logo Netsis 3 Standard, ölçeklendirilebilir yapısıyla, zaman içinde değişen gereksinimlere de kolayca uyum sağlıyor.

ON-PREMISE

Logo Netsis Wings Enterprise

Özellikle büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarını web üzerinden çalışan altyapısı ile olarak karşılamak üzere tasarlanan Logo Netsis Wings Enterprise, zengin iş fonksiyonları ve geliştirilebilir yapısıyla kapsamlı bir çözüm sunuyor.

ON-PREMISE

Logo Netsis Wings Entegre

Logo'nun teknolojik bilgi birikimi ile inovasyon yeteneğini bir araya getirerek geliştirdiği web üzerinden kullanılabilen Logo Netsis Wings Entegre ile KOBİ'ler üretimden siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm iş süreçlerini her an her yerden anlık bir şekilde yönetiyor.

ON-PREMISE

Logo Netsis 3 Bordro

Emek ve zaman-yoğun bir süreç olan bordro işlemlerinde otomasyon sağlayan Logo Netsis 3 Bordro çözümüyle bordro işlemleri mevzuata uygun, hızlı ve hatasız yapılırken, bu sayede operasyonel maliyetler de düşürülüyor.

Sıkça Sorulan Sorular

01

Logo Netsis iş ortakları ile nasıl iletişim kurabilirim?

Logo’nun Türkiye çapında 800’den fazla iş ortağı ile iletişime geçmek için web sitemizdeki iş ortağı iletişim sayfasını ziyaret edebilir, sayfa üzerinden Logo iş ortakları bilgilerine erişebilirsiniz.

02

Logo Netsis çözümleri’ni kimler kullanmalı?

Küçük ölçekli işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar her firma, zengin fonksiyonları ve geliştirilebilir yapısıyla iş süreçlerini tek noktadan etkin bir şekilde yönetmeye olanak tanıyan Logo Netsis çözümleri’ni kullanabilir.

03

Logo Netsis çözümleri ne işe yarar?

Logo Netsis çözümleri, zengin fonksiyonlarıyla iş süreçlerini tek noktadan etkin bir şekilde yönetmeye olanak tanımaktadır. İşletmeler değişen gereksinimlere uyum sağlayan çözümlerin sağladığı kolaylıklarla zamandan ve maliyetten tasarruf edebilmektedir.

04

Logo Netsis çözümleri ne kadar güvenli?

Logo Netsis çözümleri yalnızca yetki girişi olan kişiler tarafından kullanılabilmesine olanak tanıyan Netsis Merkezi Kimlik Denetim Sistemi (SSO) ile veri güvenliği sağlamaktadır. Sistem sayesinde Windows/Web ayrımı olmaksızın kullanıcılar tüm uygulamalara kullanıcı adı/şifre ile erişilebilir.

05

Logo Netsis çözümleri hangileri?

Logo Netsis, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaç duyduğu ERP, İK ve Bordro çözümleri ile iş süreçlerini kolaylaştırmaktadır. Logo Netsis ürün grubu; Logo Netsis WingsLogo Netsis Wings ERPLogo Netsis Wings EnterpriseLogo Netsis 3 EntegreLogo Netsis 3 StandardLogo Netsis 3 EnterpriseLogo Netsis HR ve Logo Netsis 3 Bordro çözümlerinden oluşmaktadır.

06

Özelleştirme nasıl yapılır?

Logo Netsis çözümleri Logo ve Logo Çözüm Ortakları tarafından geliştirilen app ve widget'lar aracılığıyla sektör ihtiyaç ve beklentilerine göre değiştirilebilmektedir. Masaüstüne kolayca eklenebilen app ve widget'lar tek tuşla ulaşılabilir olabilmektedir.

07

Masaüstü ve arayüz de kişiselleştirilebilir mi?

Logo Netsis çözümleri kullanıcıların konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Masaüstünde arka plan özelleştirmeleri, sürükle-bırak özelliğiyle kişiselleştirilebilmektedir. Masaüstü ve arayüzün kişiselleştirilebilmesi sayede kullanıcılar zaman ve iş gücünden tasarruf sağlayabilir.

08

Logo Netsis çözümleri neden kullanılmalı?

Logo Netsis çözümleri ile tüm iş süreçleri her an her yerden anlık bir şekilde yönetilebilir. Esnek yapısıyla kapsamlı fonksiyonlar barındıran Logo Netsis çözümleri tüm iş süreçlerini tek noktadan etkin bir şekilde yönetmektedir. Zaman içinde değişen gereksinimlere de kolayca uyum sağlayan çözümler, işlemlerin mevzuata uygun, hızlı ve hatasız yapılmasını sağlayarak operasyonel maliyetleri düşürür.

09

Logo Netsis ürün grubu nedir?

Logo Netsis ürün grubu, her sektörden her ölçekte işletmenin yapısına uyarlanabilen ve insan kaynaklarından muhasebeye, kaynakların yönetiminden tedarik sürecine tüm iş süreçlerini kolaylaştıran bir paket programdır. Logo Netsis, sağladığı modern vizyon ile tüm iş süreçlerindeki işlemlerin mevzuata uygun, hızlı ve hatasız yapılmasına ve operasyonel maliyetlerin düşürülmesine olanak tanımaktadır.