Gündoğdu Grup iş süreçlerinde verimliliği artırırken iş yükünü de 20 kat azalttı

“1988’den bu yana veritabanı altyapısında bizim taleplerimizi karşılayan ve değişen dünyanın ihtiyaçlarını öngören tek bir firma tanıdık: Logo en güçlü partnerimiz oldu. İşletmemiz, DOS tabanlı versiyonundan başlayarak kullandığı tüm Logo programlarından her zaman en yüksek verimi aldı.”

İlker Ömer Sait Bulat

Finans Grup Başkanı, Gündoğdu Grup

Adana’nın en köklü eğitim kurumlarından biri olan Gündoğdu Grup, 1988 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürüyor. Gündoğdu Holding çatısı altında 7 ayrı kuruluştan oluşan Gündoğdu Grup, eğitimle ilgili tüm hizmetlerin tek bir noktadan sunulabildiği, kompleks bir sistem tasarladı. Bu sistemin en önemli unsuru olan altyapının oluşturulması sürecinde de Grubun uzun süreli çözüm ortağı olan Logo’dan hizmet alındı. Yapılan son güncellemelerle birlikte ERP için Logo Tiger 3, İnsan Kaynakları çözümü olarak da Logo j-guar 3 HR kullanmaya başlayan Gündoğdu Grup, bu sayede iş süreçlerinde %100’e varan verimlilik sağlarken, insan kaynakları biriminin iş yükünü de %70 azaltmayı başardı.

Tercih edilen ürünler

ON-PREMISE

Logo Tiger 3

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan Logo Tiger 3, veri yönetiminden satış operasyonlarına kadar tüm iş süreçlerini verimli ve etkin şekilde yöneterek zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

Ücretsiz Dene
ON-PREMISE

Logo Tiger 3

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan Logo Tiger 3, veri yönetiminden satış operasyonlarına kadar tüm iş süreçlerini verimli ve etkin şekilde yöneterek zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

Ücretsiz Dene

Başarı hikayesini dinleyin

Gündoğdu Grup başarı hikayesi broşürü

Diğer başarı hikayeleri

Eko Halı, Logo Tiger 3 Enterprise ile tüm iş süreçlerini daha sağlıklı yönetiyor

Gerek kendi markasıyla gerekse ünlü mobilya markalarına özel koleksiyonlarıyla sektörünün lider isimlerinden olan Eko Halı, aylık 40 bin metrekarelik dağıtım kapasitesiyle Türkiye’nin her noktasına hizmet veriyor. Eko Halı, büyüyen iş hacmiyle birlikte tüm süreçlerini daha verimli yönetmek üzere Logo’nun Tiger 3 Enterprise ERP çözümünü tercih etti.

Devamını Oku
Köfteci Yusuf, Logo Tiger 3 Enterprise ile iş süreçlerindeki verimliliği %80 oranında artırdı

1996 yılında İznik’te başladığı faaliyetlerini bugün 41 noktada, 6 farklı marka ve 7.000’i aşkın çalışanla sürdüren Köfteci Yusuf, üretimden lojistiğe kadar olan tüm süreçlerini Logo’nun Tiger 3 Enterprise kurumsal kaynak planlama çözümü sayesinde entegre şekilde yönetiyor. Böylece şirket genelindeki iş süreçlerinde verimlilik artarken, özellikle üretimde kayıpların azaltılmasıyla maliyet avantajı sağlanıyor. İş yükünü de azaltarak hem çalışan hem de müşteri memnuniyeti sağlayan Köfteci Yusuf, 2008 yılından beri Logo'nun farklı çözümlerinden yararlanıyor ve kesintisiz büyümeye devam ediyor.

Devamını Oku
Çetin Cıvata, Logo Tiger 3 Enterprise çözümüyle tüm iş süreçlerinde verimlilik sağladı

Yaklaşık 130 çalışanıyla faaliyet gösteren Çetin Cıvata, Logo ile 30 yıl önce başlayan verimli işbirliğini, Logo Unity ve Tiger Enterprise gibi önceki nesil çözümlerin ardından, bugün de Logo Tiger 3 Enterprise ile sürdürüyor. Çetin Cıvata, özellikle App-in-App teknolojisi ve şirket bünyesinde geliştirilmesi planlanan yazılım ürünlerine hızlı uyumu nedeniyle, ERP için Logo Tiger 3 Enterprise’ı tercih ediyor.

Devamını Oku
Logo Çözümlerinden Yararlanmak İçin
Ürünlerimizi İnceleyin