Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Geleceğin bilişim teknolojileri vizyonunun, deneyimlerin, sektör hakkındaki bilgi ve çözümlerin paylaşıldığı BTvizyon Bursa toplantısı, 18 Ocak’ta Bursa Divan Otel’de gerçekleştirildi. Logo Yazılım Destek ve Projelerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Tolga Gören’in de katıldığı ve bu sene düzenlenen BTvizyon toplantılarının ilki olma özelliği taşıyan etkinlik, bilişim teknolojileri alanındaki şirketleri ve temsilcilerini bir araya getirdi.

Konuşmasında Endüstri 4.0, Toplum 5.0, yapay zeka, robotlar, 5G, siber güvenlik, e-devlet, dijital dönüşüm gibi kavramların, merak uyandırmanın yanı sıra endişe duygusunu da beraberinde getirdiğini aktaran Gören, “2018, bu konu başlıklarının iş dünyasında daha çok karşılık bulacağı, ayakları yere basan projelerin çoğalacağı, bilgi ve bilinç düzeyinin de artacağı bir yıl olacak. Yeni teknolojiler, hayatımızın çok farklı alanlarında ve daha yoğun bir şekilde yer alacak. Firmalar da bilgi teknolojilerinden uzak durmanın imkansız olduğunu, organizasyonlarında ve bütçelerinde bu alana ciddi pay ayırmaları gerektiğini net bir şekilde fark edecek. İş yapış modelleri işletmeleri geleceğe taşımada yetersiz kalarak risk oluşturacak. Dijital dönüşümü başlatmak isteyen işletmelerin, yatırımlarını doğru yönetmek için her şeyi aynı anda yapmaya çalışmak yerine, küçük ama hızlı sonuç alabilecekleri hedeflerle ilerlemeleri çok önemli.” şeklinde konuştu.

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat