Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Genel bakış

Mali Onaylı Yazar Kasa Entegrasyonu ile mağazalarda stok yönetiminden muhasebeye kadar bütün süreçler tek bir çözüm üzerinden yönetilebiliyor.  

 

Logo çözüm geliştirme iş ortaklarından Kalem Yazılım’ın geliştirdiği Mali Onaylı Yazar Kasa Entegrasyonu, Logo çözümleriyle tam entegre çalışıyor ve mağaza süreçlerini tek bir program üzerinden yönetmeyi sağlıyor. Bu sayede Logo uygulamalarında tanımlı olan cari hesap ve malzeme kartları, Mali Onaylı Yazar Kasa Entergasyonu olan IBM-Toshiba Pos yazar kasalara ve Mali Onaylı Yazar Kasa Entegrasyonu olan kasalardan da Logo çözümlerine kolayca aktarılabiliyor.  

Özellikler

 • Zahmetsiz gün sonu işlemleri

  Mali Onaylı Yazar Kasa Entegrasyonu ile mağazalarda pos cihazından gün sonu işlemleri zahmetsizce yapılabiliyor.  

 • Stok aktarımları ve tahsilat yönetimi

  Mali Onaylı Yazar Kasa Entegrasyonu ile malzeme kartları aktarımı kolayca yapılabiliyor. Tahsilat yönetimi de yapmayı sağlayan bu çözüm üzerinden nakit, kredi kartı ve cari tahsilatları Logo ERP çözümlerine aktarılabiliyor. 

 • Esnek çalışma

  Mali Onaylı Yazar Kasa Entegrasyonu çözümü hem online hem offline çalışabiliyor.  

Sıkça sorulan sorular

 • Mali Onaylı Yazar Kasa Entegrasyonu nasıl çalışıyor?

  Mali Onaylı Yazar Kasa Entegrasyonu, Logo uygulamaları üzerinde yapılan ürün tanımlarının yazar kasa üzerinde satışlarının yapılabilmesi ve bu satışların Logo’ya aktarılabilmesi için tasarlandı. Gün içinde kasa üzerinde yapılan satış, iade, nakit, kredi kartı ve cari tahsilatı gibi tüm işlemler ve ilgili tahsilat fişleri, gün sonu işlemi ile Logo uygulamasına aktarılabiliyor. Offline çalışabilme özelliği sayesinde internet bağlantısı olmadığında da satışa devam edebilmeyi sağlıyor.  

 • Mali Onaylı Yazar Kasa Entegrasyonu ile satış süreçlerinde indirim nasıl uygulanıyor?

  Logo ürünü içinde yapılmış herhangi bir indirim, indirim olarak işlem görüyor ve raporlanıyor. Aynı zamanda, IBM-Toshiba Pos yazar kasalarının Genius 3 yazılımı içerisinde indirim farklı şekillerde de tanımlanabiliyor ve tanımlanan indirimler, Logo ürünündeki indirim tanımları ile eşleştirilebiliyor. Bununla birlikte kasada yapılan manuel indirimler ise normal indirim olarak işlem görüyor.   

 • Mali Onaylı Yazar Kasa Entegrasyonu nerelerde kullanılabiliyor?

  Mali Onaylı Yazar Kasa Entegrasyonu, IBM-Toshiba Pos yazar kasalar ile Logo çözümlerinin olduğu tüm kasa uygulamalarında kullanılabiliyor. 

 • KL Pos kullanımı için minimum Logo sürümü nedir?

  KL Pos 2.45 ve sonrası tüm sürümlerde çalışıyor. 

Uyumlu Logo Çözümleri

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat