Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Genel bakış

Mobil Saha Satış çözümü

Sahada daha kolay sipariş alabilmeyi, faturalandırma ve tahsilat süreçlerinizi yönetebilmeyi, müşteri, malzeme ve stok bilgilerine anlık ulaşabilmeyi sağlıyor.  

Logo çözüm geliştirme iş ortaklarından İmgesoft’un geliştirdiği Mobil Saha Satış çözümü, sunduğu işlevlerle satış verimliliğini artırmaya yardımcı oluyor. Kolay kullanım sunan Mobil Saha Satış çözümü ile sipariş ve tahsilat süreçleri verimli bir şekilde yönetilebiliyor. Satış temsilcilerinin, sahada mobil cihazlar üzerinden online ya da offline müşteri bilgilerine ulaşması sağlanabiliyor. Birçok veriyi sahada güvenli bir şekilde toplayarak zamanında ve doğru analizler yapmaya imkân veren Mobil Saha Satış çözümü, yöneticilerin daha doğru kararları daha hızlı almasına destek oluyor.  

Özellikler

 • Online ve offline çalışma

  Sahada satış temsilcisi olan işletmeler; sipariş alma, sipariş onaylama, tahsilat yapma, bilgi toplama, fatura düzenleme gibi birçok işlemi online ve offline olarak gerçekleştirebiliyor. 

 • Hızlı ve doğru güncelleme

  Mobil Saha Satış çözümü, online ve offline çalışabilme özelliği ile sahada stok ve fiyat yönetimi için hızlı ve doğru veri güncellemesi yapabiliyor.  

 • Müşteri bilgilerine anlık erişim

  Mobil Saha Satış çözümü, saha satış personeli için tanımlı satış fiyatı şablonlarına, sınırsız indirim tanımlayabilme ve listeden çoklu seçim yapabilme imkanlarını sunuyor. Sahada mobil cihazlar ile sipariş, fatura, tahsilat işlemleri yapılabiliyor; müşteri, malzeme ve stok bilgilerine anlık ulaşılabiliyor.  

   

 • Rota tanımlama

  Kullanıcılar, müşterilerinin harita üzerindeki koordinatlarını tek tuş ile belirleyebiliyor, sahadaki satış personeli için rota tanımlaması yapabiliyor.  

Sıkça sorulan sorular

 • Mobil saha satış çözümü nedir?

  Sahada daha kolay sipariş alabileceğiniz, fatura kesebileceğiniz ve müşteri bilgilerine ulaşabilmenizi sağlayan bir satış çözümüdür. Kullanım alanı olarak en çok plasiyerlerin sipariş ve satış süreçlerinde verimlilik sağlamaktadır. 

 • Mobil Saha Satış çözümü, Logo’da tanımladığınız satış koşulları ile tam entegre olabiliyor mu?

  Mobil Saha Satış çözümü, Logo’da uygulanan satış koşulları ve kampanyalar ile entegre olabiliyor. Müşteri seçimi sonrasında eklenen tüm ürünlerde Logo’da belirlenmiş olan indirim veya müşteriye özel kampanya otomatik olarak uygulanabiliyor. 

 • Plasiyer bazında yapılan ziyaretleri raporlayabilir miyim?

  Yönetim panelinde plasiyer seçimi yaparak günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak rapor alınabiliyor. 

 • Sipariş verirken müşteriye satılan son ürünleri görüntüleyebilir miyim?

  Sipariş içerisinde, müşteri seçimi yapıldıktan sonra “Son Alınanlar” listesi özelliği sayesinde mali yıl başlangıcından itibaren alınan tüm ürünler listeleniyor. Satın alınan tarih, son alış fiyatı ve güncel liste fiyatı ile birlikte görüntülenebiliyor. Ayrıca bu liste üzerinden alışveriş sepetine ürün de eklenebiliyor. 
    

 • Uygulamanın kullanılacağı cihazın Android sürümü ne olmalı?

  Mobil Saha Satış çözümü, Android sürümü 6.0 ve üzeri olan cihazları destekliyor. 

Uyumlu Logo Çözümleri

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat