Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Genel bakış

Saha Satış çözümüyle; Logo yazılımlarında belirlenen fiyat, ödeme politikaları, stokta olan ürünün satış kuralları gibi benzer pek çok kural merkezi olarak belirlenebiliyor ve müşteri yanında uygulanabiliyor.

Mobil cihazlar ile sahada sipariş, fatura, tahsilat işlemlerini yapabileceğiniz, müşteri ve malzeme stok bilgilerine anlık ulaşabileceğiniz saha satış çözümüdür. 
Satış elemanlarınız, sahada mobil cihazlar üzerinden online/offline müşteri bilgilerine ulaşıp, pratik bir şekilde sipariş alabilirler. Sahada çok sayıda satış temsilcisi olan kurumlar için: Sipariş alma, sipariş onaylama, tahsilat yapma, bilgi toplama, fatura düzenleme gibi birçok veriyi güvenli bir şekilde toplayıp; bu veriler doğrultusunda zamanında ve doğru analizler yaparak, satış verimliliğini arttıran, yöneticilerin doğru ve hızlı karar almasını sağlayan pratik bir çözümdür.

Özellikler

 • Online ve offline çalışabilme özelliği

  Satış elemanlarınız, sahada mobil cihazlar üzerinden online/offline müşteri bilgilerine ulaşıp, pratik bir şekilde sipariş alabilirler. Sahada çok sayıda satış temsilcisi olan kurumlar için; Sipariş alma, sipariş onaylama, tahsilat yapma, bilgi toplama, fatura düzenleme gibi birçok veriyi güvenli bir şekilde toplayıp; bu veriler doğrultusunda zamanında ve doğru analizler yaparak, satış verimliliğini arttıran, yöneticilerin doğru ve hızlı karar almasını sağlayan pratik bir çözümdür. 

   

 • Hızlı ve doğru güncelleme

  Online ve offline çalışabilme özelliğimiz ile hızlı ve doğru veri güncellemesi yapabilmektedir.  

 • Satıcı rota tanımlama özelliği

  Satıcı rota tanımlama özelliğine sahiptir. Satıcı bazlı özelleştirilebilir ekranlarımız vardır. 

 • Müşteri bilgileri, ürün, stok, fiyat farketmeksizin, anlık erişim özelliği

  Tanımlı satış fiyatı şablonları, sınırsız indirim tanımlayabilme özelliği ve listeden çoklu seçim yapabilme özelliklerine sahiptir. Mobil cihazlar ile sahada; sipariş, fatura, tahsilat işlemlerini yapabileceğiniz, müşteri ve malzeme stok bilgilerine anlık ulaşabileceğiniz saha satış çözümüdür.  

   

Sıkça sorulan sorular

 • Logo’da tanımladığımız satış koşulları ile entegre midir?

  Mobil Saha Satış Logo’da uygulanan satış koşulları ve kampanyalar ile entegredir. Müşteri seçtikten sonra, ekleyeceğiniz tüm ürünlerde Logo’da belirlemiş olduğunuz indirim ve kampanya otomatik olarak uygulanır.

 • Plasiyer bazında yapılan ziyaretleri raporlayabiliyor muyuz?

  Yönetim panelinde plasiyer seçimi yaparak; günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak rapor alabilirsiniz.  

 • Sipariş verirken müşteriye satılan son ürünleri görebiliyor muyuz?

  Sipariş içerisinde müşteri seçimi yapıldıktan sonra “Son Alınanlar” listesi özelliği sayesinde mali yıl başlangıcından itibaren, alınan tüm ürünler listelenir; satın alınan tarih, son alış fiyatı ve güncel liste fiyatı ile birlikte görüntülenmektedir. Bu liste üzerinden de sepetinize ürün eklenebilir.

 • Uygulamanın kullanılacağı cihazın Android sürümü minimum ne olmalı?

  Android sürümü 6.0 ve üzeri cihazları destekler.

Uyumlu Logo Çözümleri

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat