Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun
 • M.Tuğrul Tekbulut

  Yönetim Kurulu Başkanı

  M. Tuğrul Tekbulut, 1980 yılında Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1983 yılında aynı bölümden yüksek lisans derecesini aldı. Harvard Business School bünyesindeki Owner and President Management programını 1999 yılında bitirdi. 2006 yılında Sabancı Üniversitesi Biyomühendislik Bölümü’nden yüksek lisans derecesi aldı. 1984 yılında bugün Logo Grup altında toplanan yazılım girişimini kurdu.

  Bilişim, girişimcilik ve yenilikçilik konusunda birçok sivil girişimin kuruluşunda öncülük yaptı; Türkiye Bilişim Vakfı ve Yazılım Sanayicileri Derneği’nin kuruluşunda görev aldı, TÜSİAD Girişimcilik ve Yenilikçilik Çalışma Grubunu kurdu. 2006-2009 yılları arasında Bilişim Sanayicileri Derneği TÜBİSAD’ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten M. Tuğrul Tekbulut, halen Logo Yönetim Kurulu Başkanı görevini sürdürmektedir ve aynı zamanda Logo Grup Komitesi üyesidir.

 • M. Buğra Koyuncu

  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Logo Grup CEO

  İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği’nden 1994 yılında mezun olan Buğra Koyuncu, 1993 yılında Sistem Analisti olarak katıldığı Logo’da sırasıyla Proje Yöneticisi ve Ürün Geliştirme Müdürü, 2004 yılından itibaren Genel Müdür ve 2011 yılından itibaren İcra Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Koyuncu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Logo Grup CEO olarak görevini sürdürmektedir. Aynı zamanda Logo Grup Komitesi üyesidir.

 • Murat Erkurt

  Yönetim Kurulu Üyesi

  Mediterra’nın kurucu ortağıdır. Mediterra’dan önce 15 yıl boyunca New York ve Londra ofislerinde görev yaptığı Lehman Brothers’da yönetici ortak olarak görev yapmıştır. 15 yılın 14 yılında Lehman Brothers’ın özel sermaye fonu bölümünde 12 firmaya yatırım sürecinde sorumlu ortak olarak görev yapan Erkurt, İngiltere, İspanya, Almanya, Danimarka, Finlandiya, Çek Cumhuriyeti, İsrail, Lüksemburg ve Guernsey gibi farklı ülke ve bölgede portföy şirketlerinin ve fonların yönetim kurulu üyeliklerinde bulunmuştur.

  Columbia Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansı, Imperial College Matematik ve Northeastern Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümlerinde yüksek lisans yapan Erkurt, lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır.

 • M. Cengiz Ultav

  Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız)

  26 Şubat 1950 Eskişehir doğumlu. Ankara Fen Lisesi ve ODTÜ Elektrik Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Opsiyonu Lisans ve Lisanüstü derecelerine ve Hollanda Philips International Institue Diploma derecesine sahiptir. Türkiye’de Bimsa ve İnfo firmalarında ve yurt dışında Dornier System GmbH’da teknik ve yönetim görevleri aldıktan sonra, NCR firmasında Genel Müdür Yardımcılığı ve Sun Microsistemler A.Ş.’de Genel Müdür olarak çalıştı. Aynı dönemlerde Koç, Sabancı, Eczacıbaşı Gruplarına danışmanlık hizmetleri verdi.

  1995 yılından bu yana Vestel Elektronik A.Ş. yönetim takım çalışmalarının içinde yer almaktadır ve Mayıs 2016’ya kadar Vestel Elektronik A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmıştır. Halen Vestel Ventures ARGE A.Ş.’de Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Birleşmiş Milletler UNDP kuruluşu için Vietnam’da danışmanlık yapmıştır. Türkiye Bilişim Vakfı ve Unix Kullanıcıları Derneği kurucu üyesi ve Microsoft’un Çözüm Geliştirme Disiplini konusunda sertifikalı danışmanıdır. 2005 TÜBİSAD Ömür Boyu Hizmet ödülü sahibidir ve Ağustos 2005’ten beri TTGV’de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

 • M. Berkay Mollamustafaoğlu

  Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız)

  ODTÜ Elektrik Mühendisliği mezunu olan Mollamustafaoğlu Marywood Üniversitesi’nde bilgi işlem sistemleri üzerine master yaptıktan sonra 1994-2005 yılları arasında Amerika’da ve Avrupa’da Smarts, Ernst & Young, Predictive Systems gibi teknoloji firmalarında çalıştı. 2005’de ilk yazılım firması iFountain’in ve 2012’de Opsgenie’nin kurucu ortağı oldu. Opsgenie’nin 2018’de Atlassian tarafından satın alınmasını takiben Opsgenie iş biriminin yöneticisi olarak kariyerine devam ediyor.

 • A. Afa Boran

  Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız)

  Afa Boran yurt içinde ve yurt dışında toplam 22 yıl borsa şirketleri analisti ve daha sonra fon yöneticisi olarak görev yaptı. Analist olarak görev yaptığı sürece (Natwest Markets ve Credit Suisse) arka arkaya birçok kez Institutional Investor, Extel ve Reuters tarafından Güney Avrupa ve Türkiye kategorilerinde yılın en iyi analisti seçildi; daha sonra Orta Doğu bölgesinde görev yaptığı dönemde birkaç kez yılın fon yöneticisi seçildi. Bir çok defa yerli ve yabancı yayınlarda yazıları ve röportajları yayınlanan Boran, London Business School’dan Finans alanında Yüksek Lisans, ve Jacksonville Universitesi’nden Lisans derecesine ve aynı zamanda CFA derecesine sahip.

 • Gülnur Anlaş

  Logo Grup Finans Başkanı, CFO

  Ortadoğu Teknik Üniversitesi, İdari İlimler Fakültesi, İşletme Bölümünden mezun olan Gülnur Anlaş’ın Texas Tech Universitesi’den MBA, University of Delaware, Ekonomi MA derecesi bulunmaktadır. Çalışma hayatına bankacılıkta Interbank’da 1984 yılında müfettiş yardımcısı olarak başlayan Anlaş ardından Chemical Bank ve Westdeutsche Landesbank AG’da kurumsal finansman alanında birçok projenin geliştirmesi ve finansmanının sağlanmasında görev aldı. Logo Yazılım’a katılmadan önce Teba’da finanstan sorumlu başkan yardımcılığı yaptı.

  2006 yılında LogoYazılım’a Mali ve Hukuki İşler’den sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak katılan Gülnur Anlaş, Logo’nun operasyonel verimlilik projelerine destek verdi ve şirketin gerçekleştirdiği 9 şirketin satın alınması ve Logo’ya verimli bir şekilde entegrasyonunda rol oynadı. Logo’nun süregelen kurumsallaşma stratejisi paralelinde kurumsal derecelendirme ve sürdürülebilirlik süreçlerini yürüttü. 2000 yılında halka açılan ilk yazılım şirketi olan Logo’nun yerli ve yabancı yatırımcılarla iletişimini yürüten Anlaş, 2016 yılında gerçekleşen ve şirketin ağırlıkla uluslararası yatırımcılardan oluşan kurumsal nitelikli yatırımcılara pay satışında etkin rol oynadı. Görevini Finans Grup Başkanı olarak sürdüren Anlaş aynı zamanda Logo Grup Komitesi üyesidir.

 • İsmail Duran

  Logo Grup Teknoloji Başkanı, CTO

  Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden 1999 yılında mezun olan İsmail Duran, 1996-1999 yılları arasında İnşaat İhale Teklif ve Hakediş yazılımları konusunda çalıştıktan sonra 1999 yılında Logo Yazılım Özel Projeler biriminde Yazılım Uzmanı olarak işe başladı. 2001-2003 yılları arasında Logo Yazılım bünyesi dışında çalışan Duran, Uluslararası Bilgisayar A.Ş ortağı olarak Hastane Otomasyonu geliştirdi ve aynı zamanda özel bir üniversitede iki dönem misafir öğretim üyeliği yaptı. 2003 yılında tekrar Logo ailesine katıldı ve 4 yıl boyunca Ar-Ge ve Altyapı Bölümü’nün çeşitli kademelerinde görev aldı. 2007 ve 2015 yılları arasında Ar-Ge Müdürü ve 2015 ve 2016 yılları arasında Yazılım Baş Mimarı olarak görev aldı. 2016- 2019 yılları arasında Yazılım Mimarisi Direktörlüğü yapan Duran Aralık 2019 itibariyle Teknoloji Grup Başkanı olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Logo Grup Komitesi üyesidir.

 • Uğur Nuri Sipahi

  Logo Grup Bilgi Teknolojileri ve İş Süreçleri Başkanı, CIO

  Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden 1993 yılında mezun olan Uğur Sipahi, 1997 yılında Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden yüksek lisans derecesini aldı. 1995 ve 1997 yılları arasında otomotiv yan sanayi sektöründe kalite konusunda çalıştıktan sonra 1997 yılında Sistem Analisti olarak Logo’da işe başladı. 10 yıl boyunca Ürün Geliştirme Bölümünün çeşitli kademelerinde görev alan Sipahi 2007 ve 2009 yılları arasında İş Çözümleri Danışmanı, 2009 ve 2011 yılları arasında Ürün Yönetimi Müdürü olarak görev aldı. Ocak 2012-Mayıs 2019 tarihleri arasında İcra Kurulu Üyeliği yapan ve Haziran 2019-Eylül 2020 tarihleri arasında Logo Grubu’nun Bilgi Teknolojileri ve İş Süreçlerinden sorumlu Grup Koordinatörlüğü’nü yürüten Sipahi, Ekim 2020 itibarıyla Bilgi Teknolojileri ve İş Süreçleri Grup Başkanı olarak görevini sürdürmektedir. Aynı zamanda Logo Grup Komitesi üyesidir.

 • Begüm Arş Türk

  Logo Grup Pazarlama Başkanı, CMO

  Yeditepe Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Begüm Arş Türk, aynı üniversitede yüksek lisansını MBA alanında tamamlamıştır. Çalışma hayatına 2003 yılında başlayan Türk, 2004 yılında Zorlu Moskova, Rusya operasyonlarında Pazarlama Müdürü olarak görev almış, 2007-2015 yılları arasında Turkcell’de Bireysel Satış, Ticari Pazarlama, Perakende Geliştirme ve Ürün Planlanma alanlarında çeşitli görevler aldıktan sonra Ticari Pazarlama Müdürü olarak görev yapmıştır.

  2016 yılında Logo Yazılım’a Fonksiyonel Çözümler Pazarlama Müdürü olarak katılan Begüm Arş Türk, 2019 yılında Logo Yazılım Türkiye Pazarlama ve Sadakat Yönetimi Direktörü olarak atandı. Pazarlama ürün yönetimi süreçlerinin yapılandırılması, çözümlerin go-to-market süreçlerinin uçtan uca yönetimi, müşteri odaklı, stratejik pazarlama planlarının oluşturulması ve hayata geçirilmesinin liderliğini üstlendi. Bu görevleriyle birlikte müşteri segmentasyonu yapılanmasının ürün odaklı modelden gelir ve değer odaklı modele dönüştürülmesine, rekabet ve karlılık odaklı fiyatlandırma stratejilerinin uygulanmasına, müşterilerin ve iş ortaklarının sesini dinleyen pazar ve saha araştırmalarının yürütülmesine ve Logo ekosistemi ile bağları kuvvetlendirecek gelişim projelerine liderlik etmiştir. Aralık 2020 itibarıyla Pazarlama Grup Başkanı olarak görevini sürdüren Türk aynı zamanda Logo Grup Komitesi üyesidir.

 • Akın Sertcan

  Logo Yazılım Türkiye Genel Müdürü

  İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden 1990 tarihinde mezun olan Akın Sertcan, 1989 yılında bilişim sektöründe satış temsilcisi olarak çalışmaya başladı. Değişik firmalarda satış müdürlüğü ve satış koordinatörlüğü görevlerinde çalıştı. 1996 yılında Logo'da Ege Bölge Kanal Satış Müdürü olarak göreve başlayan Sertcan, 2008 yılında Ege Bölge Müdürlüğü'ne atandı. Ocak 2012-Haziran 2019 tarihleri arasında İcra Kurulu Üyeliği yapan Sertcan Haziran 2019 itibariyle Logo Yazılım Türkiye’nin Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir. Aynı zamanda Logo Grup Komitesi üyesidir.

 • Arslan Arslan

  Logo Perakende Çözümleri Genel Müdürü

  1996 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesinin Bilgisayar Mühendisliği Bölümünün Lisans programından mezun oldu. Özgün Yazılım firmasında kurucu ortak olarak görev aldı, Logo Çözüm Ortaklığı yaptı. 1999 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesinin Bilgisayar Mühendisliği Bölümünün Üst Lisans programından mezun oldu. 1998 yılında Logo Yazılım bünyesine Ar-Ge Yazılım Mühendisi olarak katıldı. 2000-2005 yılları arasında Logo Yazılım’ın Frankfurt, Almanya ofisinde Ar-Ge projelerinde görev aldı. 2005 yılında Logo Yazılım’ın Ankara ofisinde Ar-Ge grup yöneticiliği ardından, 2006 yılında Altyapı ve Araçlar Direktörü olarak atandı. Ocak 2012-Haziran 2019 tarihleri arasında İcra Kurulu Üyeliği yapan Arslan Haziran 2019 itibariyle Logo Perakende Çözümleri Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

 • Başak Kural

  eLogo Genel Müdürü

  İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Fakültesi Endüstri Mühendisliğinden 2003 yılında ve Bilgi Üniversitesi MBA’den 2017 yılında mezun olan Kural kariyerine 2003 yılında Beko Elektronik A.Ş. de ürün yöneticisi olarak başladı. 2007 yılı itibarıyla Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. pazarlama ekibinde görev alan Kural, 2010-2014 yılları arasında Avea’da Mobil İnternet Gelirlerinden sorumlu Grup Müdürü, 2014-2017 yılları arasında Türk Telekom Grubunda Teknoloji ve Regulasyon Stratejilerinden sorumlu Direktör olarak görev almıştır. 2017 Mart ayından itibaren Logo Elektronik Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

 • Süheyla Özgül

  Logo Dijital Dönüşüm Genel Müdürü

  İstanbul Teknik Üniversitesi, Matematik Mühendisliği’nden 1988 yılında mezun olan Süheyla Özgül kariyerine aynı yıl Link Bilgisayar firmasında yazılımcı olarak başladı. Aynı yılın sonunda Eczacıbaşı Holding’de paket program yazılımcısı olarak çalışmaya başlayan Özgül, Grubun IT firmasının kurulmasıyla birlikte Eczacıbaşı Bilişime geçti. 1992-2009 yılları arasında grubun çeşitli yazılım geliştirme süreçlerinde rol alarak Yazılım Geliştirme ve Kalite Yöneticisi olarak gruptan ayrıldı.

  2009-2011 yılları arasında Global bir firma olan Ceva Lojistik in IT biriminde Kargo, FTL ve İç Süreçlerden Sorumlu Müdür olarak çalıştı. 2011 yılında Logo Yazılımda Özel Yazılım Projelerini geliştiren ekibin Grup Müdürü olarak başlayan Özgül bir yıl sonra Özel Projeler Direktörü olarak atandı. Haziran 2019’dan itibaren özel yazılım ekibinin yanı sıra Logo’nun tüm proje hizmetlerinin ve dijital dönüşüm danışmanlık hizmetinin sunulduğu Logo Dijital Dönüşüm’ün Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

 • M. Bora Buluş

  Logo Grup Direktörü, Çevik Dönüşüm

  Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden 1997 yılında mezun olan M. Bora Buluş aynı yıl Logo Yazılım Bilgi Sistemleri bölümünde Yazılım Mühendisi olarak göreve başladı. 2001 yılında Bilgi Sistemleri Müdürü olarak atandı ve çeşitli altyapı projelerini gerçekleştirdi. Haziran 2014 itibarıyla Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü görevine getirildi. Mevcut görevlerine ek olarak Logo Yazılım ISO 27001 - ISO 22301 Kalite Yönetim Sistemleri kuruluş ve işletilmesinde aktif rol aldı. Nisan 2020 itibarıyla Logo Yazılım Grup Direktörlüğü görevine getirilmiş olup Logo Grup için kurumsal dönüşüm projeleri üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alan M. Bora Buluş, Sabancı Üniversitesi - İş Dünyası Aile İçi Şiddete Karşı (BADV) Projesi aktif katılımcısı olup Mehmet Tuğrul Tekbulut Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde gönüllü bilişim ve teknoloji dersleri vermektedir.

 • Nebahat Kesgin

  Logo Grup İnsan ve Organizasyonel Dönüşüm Direktörü

  Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler bölümününden mezun olan Nebahat Kesgin, çalışma hayatına 1993 yılında başlamıştır. Gıda ve bankacılık sektörleri deneyimlerinden sonra 1997 yılında İnsan Kaynakları alanında kariyer hayatına devam eden Kesgin, havacılık ve üretim sektörlerinde İnsan Kaynakları’nın çeşitli fonksiyonlarından sorumlu olarak görev almış, 2012 yılında Logo İnsan Kaynakları Müdürü olarak Logo ailesine katılmıştır.

  İnsan Kaynakları süreçlerinin yönetiminden sorumlu olarak görev alan Kesgin, 2019 yılında Logo Grup Direktörü, Ücret & Ödüllendirme & Çalışan İlişkileri olarak atanmıştır. Görev ve sorumlulukları dahilinde; organizasyonel kapasite ve verimlilik, personel özlük ve bordro, personel bütçesi, ücretlendirme ve yan haklar, takdir, ödüllendirme ve disiplin süreçleri, İOD iş ortaklığı, işveren markası ve iç iletişim, yetenek kazanımı ve raporlama süreçlerinin yürütülmesinde liderlik etmiştir. Mart 2021 itibariyla İnsan ve Organizasyonel Dönüşüm Direktörü rolü ile tüm İOD birimlerinden sorumlu olarak görevini sürdürmektedir.