facebook

Detaylı bilgi için

sizi arayalım

ERP - Kurumsal Kaynak Planlama

İşinizi en iyi şekilde yönetmenin ilk adımı ERP’dir. Kaynaklarınızı verimli planlayın, süreçlerinizi otomatize edin, ister bulutta ister masaüstünde Logo ERP’nin gücünden faydalanın.

ERP Programları ile ilgili detaylı bilgi için sizi arayalım.

Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

BULUT
Logo Bulut ERP

Bulut ERP ile muhasebeden satışa, üretimden bütçelemeye kadar tüm fonksiyonlar bulut teknolojisi ile sunuluyor. İşlerinize istediğiniz yerden ve istediğiniz zamanda erişmenizi sağlayan Logo bulut ERP'yi, ihtiyaçlarınıza göre kolayca ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi
BULUT
Logo İşbaşı

Ön muhasebe işlemlerine her an, her yerden kolayca ulaşmayı sağlayan online ön muhasebe programı Logo İşbaşı ile mikro ölçekli şirketler işlerini sürekli kontrol altında tutabiliyor.

Detaylı bilgi
ON-PREMISE
Logo Start 3

Ön muhasebe programı Logo Start 3 ile tüm mikro işletmeler stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini tek noktadan yapabiliyor. Böylece banka hesaplarından aylık ödemelere, stok bilgilerinden e-Fatura kesimine kadar her noktada kontrol ve verimlilik artışı sağlanıyor.

Detaylı bilgi
ON-PREMISE
Logo GO Wings

Logo’nun teknolojik bilgi birikimi ile inovasyon yeteneğini bir araya getirerek geliştirdiği web üzerinden kullanılabilen Logo GO Wings ile, KOBİ’lerin siparişten muhasebeye kadar uzanan iş süreçleri her an her yerden anlık olarak yönetiliyor.

Detaylı bilgi

Avantajlı Kampanya Fırsatlarını Yakalayın

Logo Yazılım'ın sunduğu özel kampanyalarla işinizi dijitalleştirme fırsatı yakalayın. İşletmenizi daha güçlü bir geleceğe taşımak için hemen formu doldurun.

Yeni başlayanlar için

ERP programı nedir?

Bir işletmenin ölçeği ne olursa olsun, çalışanların farklı görev ve sorumlulukları vardır. Bu görevlerden herhangi birinin, herhangi bir nedenle aksaması durumunda işletmenin tamamını olumsuz etkileyecek sonuçlar ortaya çıkabilir. Kurumsal Kaynak Planlama (ERP programı) tüm çalışanların ve tüm görevlerin merkezi bir noktadan ve otomatize edilmiş şekilde yönetilmesini sağlar. Bu sayede işletmedeki tüm kaynaklar ve süreçler etkili şekilde kontrol edilir, insan kaynaklı hatalar ortadan kalkar, zaman ve maliyet tasarrufu elde edilir.


Hangi işletmeler ERP programı kullanabilir?

Mikro işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar her ölçekten firma ERP programı ile iş süreçlerini iyileştirip verimlilik artışı sağlayabilir. Logo ERP portföyünde, farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış farklı çözümler bulunmaktadır.


Hangi ERP programını seçmeliyim?

ERP seçimi yeni iş kuranlardan, büyüme yolculuğuna başlamış operasyonlarını genişleten firmalara, ölçeğini büyütmek isteyenlerden büyüklüğüne uygun çözüm arayan firmalara kadar tüm işletmeler için özenle yürütülmesi gereken bir süreçtir. İşletmelerin ölçekten sektöre hatta aynı sektör içerisinde işleyişine göre ihtiyaçları farklılaşabilmektedir. ERP seçiminde çözüm sağlayıcının tecrübesi, çözümlerini geliştirme kapabilitesi ve bu alana sağladığı kaynak, hizmet sağlamak üzere kurduğu yapı, destek ağı ve erişilebilirliği, kullanıcı ihtiyaçlarına yaklaşımı, kullanıcıya sunduğu çözüm yapısı ve ödeme opsiyonları esnekliği gibi bir çok alanda değerlendirme yapılması gerekir. Logo Yazılım ERP çözümleriyle 39 yılı aşan tecrübesi, teknoloji ve inovasyon odaklı, kullanıcı geribildirimlerini önceliklendiren ürün geliştirme ekibi, yaygın proje yetkinliğine sahip iş ortakları ve çözüm ortakları, alanında uzman müşteri ilişkileri ve destek ekibi ile 60.000'den fazla kullanıcıya ulaşmaktadır.

Logo ERP Çözümlerinin farklı ölçeklere göre sunduğu çözümleri inceledikten sonra iş ortaklarımızla irtibata geçebilir ya da iletişim bilgilerinizi bırakarak size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.


01

ERP Programı: Kaynaklarınızı tek noktadan uçtan uca yönetin.

Logo ERP programı, her ölçekten ve her sektörden işletmenin tüm verileri ve iş süreçlerini merkezi bir şekilde uçtan uca yönetmesini sağlıyor. Üretimden satın almaya, dış ticaretten satışa kadar tüm operasyonlarda etkin kontrol, görünürlük ve veri güvenilirliği ile Logo ERP kurumsal kaynak planlama çözümleri işletmelerin verimliliğini arttırıyor.

Farklı ölçekteki her firmanın ihtiyaçlarına göre tasarlanan ve özelleştirilebilen Logo ERP Programları muhasebe, finans, malzeme ihtiyaç planlama, satın alma, satış-dağıtım, üretim, planlama, ithalat-ihracat, bakım-onarım, perakende yönetimi, talep tahminleme gibi pek çok kritik fonksiyonu kullanıcı deneyimine en iyi şekilde cevap verecek yapıda sunar. Değişen ve gelişen ihtiyaçlara göre esnek yapıya sahip olan Logo ERP çözümleri iş sürekliliğini ön planda tutuyor. İşletmelerde artan verimlilikle maliyet ve kaynak tasarrufu sağlanıyor. Böylece işletmeler karlılık ve büyüme stratejilerine odaklanabiliyorlar.

02

Mikro, küçük ve orta işletmelere özel ERP programı

Mikro, küçük ve orta işletmelere özel Logo ERP programları ile, muhasebe süreçlerinizi kolayca yürütürken tüm kaynaklarınızı en etkili şekilde yönetin; büyüme hedeflerinize bir adım daha yaklaşın. Yeni kurulan,mikro ya da küçük ölçekli işletmeler öncelikle verimli bir şekilde çalışmak, ardından da büyüyebilmek için pek çok süreci kısıtlı kaynaklarla yönetmeye çalışır. Muhasebe ve ön muhasebe işlemlerine ek olarak satış, sipariş, banka işlemleri, müşteri bilgileri gibi süreçleri de kapsayan bir ERP yazılımı ihtiyaçlara bütünsel olarak cevap verir. Büyümenin önkoşulu iç süreçlerini etkin yönetmek ve kontrol mekanızması kurmaktır. Logo ERP çözümleri işletmelere bu imkanı sunar.

Logo'nun mikro işletmelere yönelik ERP çözümü olan Logo Start 3, özellikle Serbest Muhasebeciler ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere yönelik Logo Mali Müşavir 3 çözümleri, küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik olan Logo Bulut ERP, Logo GO Wings ve Logo Netsis Wings Entegre muhasebe süreçleri başta olmak üzere tüm iş süreçlerinin etkili yönetimiyle maliyet avantajı sağlıyor. Büyüme yolculuğunda ilerleyen ekip yapısını genişletmeye başlamış operasyonlarına dış ticaret,hızlı üretim, dağıtım(sevkiyat yönetimi), teklif yönetimi gibi süreçleri dahil eden ya da mevcutta barındıran orta ölçekli firmalar için Logo Tiger Wings, Logo Netsis Wings Standard çözümleri artan düzeyde kalite ve verimlilik aynı zamanda tüm iş süreçlerinde zengin iş fonksiyonları sunuyor.

  • Siparişten sevkiyata, muhasebeden finansa tüm süreçlerin uçtan uca yönetimi
  • Maliyet yönetiminde verimlilik artışı
  • Zaman tasarrufu ve maliyet avantajı
  • İhtiyaca göre uyarlanabilir yapı ile esneklik
  • Güncel yasal mevzuata tam uyum

Kalite ve verimlilik artışı

Her işletmenin ihtiyacına uygun uyarlanabilir fonksiyonlar

Merkezi, entegre ve etkin yönetim

e-Devlet çözümleri ile entegrasyon

03

Büyük ölçekli işletmelere özel ERP programı

Büyük ölçekli işletmelere ve holdinglere özel Logo ERP sisteminin kapsamlı standart modülleri ve isteğe bağlı ek modülleriyle, üretimden satışa kadar bütün süreçleri en verimli şekilde yönetin.Bir işletmenin ölçeği ne kadar büyürse, teknoloji altyapısının da o kadar güçlü olması gerekir. Gerek iş hacmindeki gerekse çalışan sayısındaki artışla birlikte süreçlerin etkili yönetimi ve denetimi de giderek daha fazla önem kazanır. Özellikle de üretim yapan ya da geniş bayi kanalıyla çalışan büyük ölçekli işletmelerin bu noktada en büyük yardımcısı, farklı sektörlerin ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiş, ek uygulamalarla desteklenebilen, özel yapılandırmalara uygun bir platform sunan ERP sistemidir.

Büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini çok daha düşük maliyetlerle, pratik ve etkin bir şekilde yönetmesi için özel çözümler geliştiren Logo, ERP programı ile tüm işletme genelinde kalite ve verimlilik anlayışını yaygınlaştırıyor. Logo j-Platform, Logo Tiger Wings Enterprise, Logo Netsis Wings Enterprise çözümleri , birimler arası bilgi akışının sağlanması, karmaşık iş süreçlerinin düzenlenmesi ve müşteri ilişkilerinin etkin yönetimi gibi avantajlar kazandırıyor.

04

Esnek yapı ve opsiyonlar sayesinde işletmenize en uygun çözümü kolayca seçin, başarılı projelere imza atın.

Logo ERP programı standart kurulumların yanı sıra geliştirmeye açık, modüler yapılar da sunuluyor. İsteğe ve ihtiyaca göre eklenebilen modüller ve uyarlamalarla tüm işletmeler, kendileri için en uygun ERP programı paketini oluşturabiliyor. Modüllerin yanı sıra widget’lar ve app-in-app teknolojisiyle yeni uygulamalar sisteme entegre edilebiliyor.Ayrıca Logo ERP çözümleri yerleşik ya da web üzerinden kullanılabiliyor.

Logo Yazılım Çözümleri

Logo ERP programları nelerdir?

Bulut altyapısına sahip Logo Bulut ERP ve Logo İşbaşı ile on-premise altyapılı Logo Start 3, Logo GO Wings, Logo Mali Müşavir 3, Logo j-Platform, Logo Netsis ve Logo Tiger ürünlerinden oluşuyor.

BULUT

Logo Bulut ERP

Bulut ERP servisi ile muhasebeden satışa, üretimden bütçelemeye kadar tüm fonksiyonlar bulut teknolojisi ile sunuluyor. İşlerinize istediğiniz yerden ve istediğiniz zamanda erişmenizi sağlayan Logo Bulut ERP'yi, ihtiyaçlarınıza göre kolayca ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Logo’nun farklı ölçekteki işletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilip ölçeklendirilebilen çeşitli paket seçenekleriyle sunduğu Bulut ERP ile her paket ihtiyaca göre ek fonksiyonlarla zenginleştirilebilirken kullanıcı sayısı da ihtiyaç doğrultusunda belirlenebiliyor. Aynı zamanda ERP servisi, işletmenizin performans ihtiyacına göre uyumlanabiliyor ve iş yoğunluğunuz arttığı zaman, sistem otomatik olarak performansını yükseltiyor.

BULUT

Logo İşbaşı

Mikro işletmeler ön muhasebelerini Logo İşbaşı ile ister webden ister cepten yönetebilirler. Mikro işletmelere yönelik olarak geliştirilen online olarak çalışan Logo İşbaşı'nın IOS ve Android mobil uygulamaları bulunuyor.

Bu uygulamalarla kolayca sipariş, fatura, gelir-gider, stok, cari hesap, kasa-banka takibi yapılabilir. Mikro işletmeler Logo İşbaşı'yla Türkiye'de ilk ve tek olarak mobilden sesli komutla fatura oluşturabiliyor, oluşturulan faturaları e-fatura / e-arşiv fatura olarak gönderebiliyorlar.

ON-PREMISE

Logo Start 3

Logo’nun mikro ölçekli işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kurguladığı çözümü Logo Start 3 ile, hangi sektörde olunursa olunsun dijitalleşmenin ilk adımı birlikte atılıyor.

Logo Start 3 ile büyük yatırımlara ihtiyaç olmaksızın işletmelerin stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi ile banka ve müşteri bilgileri tek bir noktadan rahatlıkla yönetilebiliyor.

ON-PREMISE

Logo GO Wings

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin süreçlerini etkili bir şekilde yönetebilmeleri ve rekabet avantajı sağlamaları için muhasebe çözümlerinden fazlası gerekiyor. Web üzerinden kullanılan Logo GO Wings stoktan siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm iş süreçlerini tek noktadan zaman ve mekandan bağımsız uçtan uca yönetmeyi sağlayarak KOBİ’lere destek oluyor. Logo GO Wings kullanıcı dostu arayüzü ile istenen bilgilere kolayca ulaşmayı sağlarken zaman tasarrufu ve verimlilik artışı kazandırıyor.

Masaüstü hem de web üzerinden kullanılabilen hybrid yapılı Logo GO Wings, KOBİ’lerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış birçok standart fonksiyonun yanı sıra, işletmenize özel çözümleri de bulabileceğiniz app ve widget’larla da zenginleştirilebiliyor. Böylece tüm KOBİ’ler, kendileri için en uygun Logo GO Wings paketini oluşturabiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

01

Hangi işletmeler ERP programı kullanabilir?

Mikro işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar her ölçekten firma ERP programı ile iş süreçlerini iyileştirip verimlilik artışı sağlayabilir. Logo ERP portföyünde, farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış farklı çözümler bulunmaktadır.

02

ERP programı nedir, ne kazandırır?

Bir işletmenin ölçeği ne olursa olsun, çalışanların farklı görev ve sorumlulukları vardır. Bu görevlerden herhangi birinin, herhangi bir nedenle aksaması durumunda işletmenin tamamını olumsuz etkileyecek sonuçlar ortaya çıkabilir. Kurumsal Kaynak Planlama (ERP programı) tüm çalışanların ve tüm görevlerin merkezi bir noktadan ve otomatize edilmiş şekilde yönetilmesini sağlar. Bu sayede işletmedeki tüm kaynaklar ve süreçler etkili şekilde kontrol edilir, insan kaynaklı hatalar ortadan kalkar, zaman ve maliyet tasarrufu elde edilir.

03

ERP programı seçerken nelere dikkat edilmelidir?

ERP programı seçimi, işletmelerin geleceğini şekillendirecek kritik bir karardır. Öncelikle işletmenin ihtiyaçlarını ve geliştirilmesi gereken alanları doğru şekilde belirlemek ve buna göre tercih yapmak gerekir. Mevcut ihtiyaçları karşılamanın yanı sıra, gelecekte oluşabilecek ihtiyaçları da karşılayabilecek esneklikte, modüler bir ERP programının seçilmesi önemlidir. Uygulamanın devamlılığı, destek garantisi, yerel koşullara uygunluk, güncel mevzuata uyum gibi özellikler sunan ve lokal pazarı iyi tanıyan bir markanın tercih edilmesi, ERP'den maksimum verim alınmasını sağlayacaktır.