Modern Vizyonla İnsan Kaynağı Yönetimi

Netsis HR, sağladığı modern vizyon ile internet / intranet üzerinden, İK bölümünün yüksek performansla kullanabileceği interaktif uygulamalar sunar.

BİLGİ ALIN FİYAT LİSTESİ BROŞÜRÜ İNDİRİN TANITIM VİDEOSU

Doğru İK Yönetimi

Doğru İK Yönetimi

İşletmelerin insan kaynağını doğru belirlemeleri ve  şirket hedefleri doğrultusunda yönetmeleri konusunda kapsamlı bir çözüm sağlar.

 

Uçtan Uca Yönetim

Uçtan Uca Yönetim

Özlük Yönetimi, Çalışan ve Organizasyonel Bilgi ve Tarihçe Takibi, Çalışan Bilgileri, Çalışan Portali, Eğitim ve Perfomans Yönetimi, Çalışan ve İş Sağlığı, İşe Alma/Yerleştirme ve İzin Yönetimi fonskiyonları ile firmaların İK süreçlerini uçtan uca yönetme imkanı tanır.

Entegre ve Modüler Yapı

Entegre ve Modüler Yapı

Netsis HR, Netsis Bordro uygulamasıyla entegre çalışır ve iki uygulama arasında herhangi bir veri aktarımı gereksinimi yoktur. Modüler yapısıyla ihtiyaç duyduğunuz özellikleri kullanabilir, sistemi modüller bazında kişiselleştirebilirsiniz.

Özel Başvuru Platformu

Özel Başvuru Platformu

Firmanıza özel başvuru portalı oluşturabileceğiniz gibi portal üzerinden ilan hazırlayıp yayınlayabilir, ilan için online yapılabilecek aday yeterlilik soruları hazırlayabilirsiniz. Bu platform ile başvuru süreç takibi, işe giriş işlemleri süreç takibi gibi İK ekibinizin işlerini büyük ölçüde kolaylaştıracak özelliklerle veriminizi ve hızınızı artırabilirsiniz. 
 

Daha Verimli, Daha Hızlı

Daha Verimli, Daha Hızlı

Netsis HR ürünü şirket içinde öne çıkan bir uzmanlık oluşturarak seçme/yerleştirme sürecinde işinizi kolaylaştırır. İşe alım sonrasında adaptasyon ve eğitim süreçlerinde işletmenizin iş yükünü hafifleterek verim ve tasarruf sağlayan web tabanlı bir çözüm sunar.

Modüller

Başarı Hikayeleri

Netsis HR'ın insan kaynakları süreçlerini daha kolay ve verimli hale getirmek üzere tasarlanan yapısı sayesinde süreçlerimizi kapsamlı ve verimli bir şekilde yönetebilmeye başladık. Tüm...

Vimar Vilsan Grup - Çiğdem Yavuz

DEVAMINI OKU

HDI Sigorta, büyüme süreçlerine paralel İK süreçlerindeki dijital dönüşüm için Netsis HR’ı tercih etti. HDI Sigorta, Netsis HR ile artık tüm İK süreçlerini daha dinamik ve tek bir noktadan...

HDI Sigorta - Dinçer Keçeci

DEVAMINI OKU

Denemeye Hazır mısınız?

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.

BİLGİ ALIN

İş Ortakları

Size en yakın Logo İş Ortağı'nı bulmak için lütfen aşağıdaki kutudan ilinizi seçiniz.

Kategori Ürünleri