Tiger 3

ERP sistemleri kavramının yeniden yorumlanmasıyla farklı bir platform üzerinde geliştirilen Tiger 3, zengin özelliklerinin yanı sıra, değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde; satış, dağıtım, hizmet alanlarında faaliyet gösteren işletmelere, kurumsal ve operasyonel anlamda tam kapsamlı çözüm sunar.

BİLGİ ALIN FİYAT LİSTESİ BROŞÜRÜ İNDİRİN TANITIM VİDEOSU

Hızlı Adaptasyon İmkanı

Hızlı Adaptasyon İmkanı

Sağladığı kolay kullanıcı arayüzü sayesinde, öğrenim sürecini minimuma indirerek, uygulamanın işletmeniz içerisinde hızlı bir şekilde kullanıma geçmesini sağlar.

App in App

App in App

Tiger 3 app in app yaklaşımı ile iş uygulamalarınızı büyütüp geliştirerek yeni özelliklerin tek tıkla app ya da widget olarak eklenmesine olanak sağlar. Platform bağımsız geliştirilen bu uygulamalar ile zaman ve mekan bağımsız istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı ve Pratik Arayüz

Kullanışlı ve Pratik Arayüz

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Tiger 3’ün göz yormayan estetik tasarımı ve ürün içi arama motoru sayesinde istediğiniz tüm bilgilere ve en sık kullandığınız işlemlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Entegre Çalışan Modüler Yapı

Entegre Çalışan Modüler Yapı

İşletmenizin tüm ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiş modüler yapı sayesinde, entegre çalışan tüm modüller için bilginin sisteme bir kere tanımlanması yeterlidir. Kullanıcılar yetkileri dahilinde sistemde yer alan bilgilere ulaşabilir. Böylece bölümler ve süreçler arası “ortak bir dil” oluşur ve iletişim yükü azalır.

Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı

Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı

Hızlı, akıcı ve kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilebilen arayüz tasarımı sayesinde, tek tuşla yeni masaüstü ekleyebilir, dilediğiniz fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabilirsiniz.

İşletmenin Tamamıyla Uyumlu Yapı

İşletmenin Tamamıyla Uyumlu Yapı

ERP sistemleri çözümü olan Tiger 3 işletmenizin tüm yapılarıyla sağladığı uyum sayesinde, kurumsal ve operasyonel stratejileri desteklediği gibi iç ve dış pazarda rekabet üstünlüğü sağlayarak sağlıklı bir şekilde büyümenize yardımcı olur.

e-Devlet Çözümleriyle Uyumlu Yapı

e-Devlet Çözümleriyle Uyumlu Yapı

Tiger 3; e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi e-devlet sistemleriyle uyumlu bir çalışma imkanı sağlar.

İşletmelere Özel Uygulama Geliştirme

İşletmelere Özel Uygulama Geliştirme

İşletmelerin ihtiyaçlarına göre yeni işlevsel uyarlamalar gerçekleştirebilmek için geliştirilmiş “Logo Object Designer ve Logo Objects“ uyarlama araçlarını barındırır.

Açık ve Esnek Mimari

Açık ve Esnek Mimari

İlişkisel veritabanı desteğinin yanı sıra, yönetilebilir ve izlenebilir sistem mimarisi ile Tiger 3, güvenli bir ortam ve yüksek performanslı bir ERP sistemleri hizmeti sunar.

Sektörel Çözümler

Sektörel Çözümler

ERP sistemleri çözümleri için Logo Çözüm Ortakları tarafından geliştirilmiş 200’ün üzerinde sektörel iş uygulamaları sayesinde, işletmenizin ihtiyacı olan uygulamaya bir çözüm altında rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Esnek ve Güvenilir Altyapı

Esnek ve Güvenilir Altyapı

Tiger 3 zengin özelliklerinin yanı sıra, değişen ihtiyaçlarınıza kolaylıkla uyum sağlayan esnek ve güvenilir bir ERP sistemleri hizmeti sağlar. 

Başarı Hikayeleri

Çalıştığım uluslararası şirketlerde finans profesyoneli olarak çeşitli ERP programları kullandım. Aynı zamanda masanın diğer tarafında oturarak birçok ERP projesinin hayata geçirilmesinde...

KidZania - Derya İbrahim Nasırlı

DEVAMINI OKU

Bir projenin başarıya ulaşması için; ürünün çok iyi olması, firmanın ne istediğini çok iyi bilmesi ve alınan danışmanlık hizmetinin kalitesi olmak üzere üç önemli nokta vardır. Logo Tiger...

Botek Otomasyon - Gökhan Bozdağ

DEVAMINI OKU

Kariyerimde, 15 yıldan uzun süre başka çözümler kullandım. Bunların ardından Logo’ya geçtiğim anda, kendimi hakikaten cennette gibi hissettim. İhtiyacım olan tüm verilere ve raporlara,...

Palex Geri Dönüşüm - Dilek Oskay

DEVAMINI OKU

Yerli bir ERP çözümü için yaptığımız görüşmeler, incelediğimiz referanslar ve izlediğimiz demolar içerisinde, Logo Tiger 3 ’ün kullanımı kolay ve zengin fonksiyonları bir adım öne çıktı....

Netmarble Turkey - Mesut Üzümcü

DEVAMINI OKU

“2015 yılında Tiger Plus’tan Tiger 3’e geçmeye karar verdik. Bu çözümün tüm ihtiyaçlarımızı karşıladığını, bütün raporlama sistemlerinden rahatlıkla rapor alabildiğimizi gördük. Tiger 3’ün...

Gündoğdu Holding - Ömer Kaytan

DEVAMINI OKU

Yedi şubesiyle hizmet veren Çaycı, satın alma süreçlerinden kasa işlemlerine ve ay sonu raporlarına kadar her noktada, uçtan uca entegre bir sistem kurmak üzere Logo Tiger 3 kurumsal kaynak...

Çaycı - Veysel Berk

DEVAMINI OKU

42 yıldan bu yana, 170 kişilik kadrosuyla 40 bin kişilik bir müşteri portföyüne hizmet veren Gerçek Otomobilcilik, Logo Tiger 3 ile iş süreçlerinde %50'ye ulaşan maliyet tasarrufu...

Gerçek Otomobilcilik - Serkan Sucu

DEVAMINI OKU

Denemeye Hazır mısınız?

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.

BİLGİ ALIN

İş Ortakları

Size en yakın Logo İş Ortağı'nı bulmak için lütfen aşağıdaki kutudan ilinizi seçiniz.

Kategori Ürünleri