Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“Logo’nun sektördeki pazar payını, tecrübesini, referanslarını ve ürün çeşitliliğini uzun yıllardır biliyoruz. Halen kullanmakta olduğumuz Logo Tiger 3 ERP çözümüyle entegre Logo Mobile Sales, Logo Bordro Plus ve Logo e-Çözümler sayesinde şirketimizde uçtan uca verimlilik elde ediyoruz.”

30 yıldır hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren Ata Fen aşı, ilaç, dondurulmuş sığır sperması, yem katkı maddeleri ve veteriner ekipmanları gibi alanlarda üretim ve dağıtım hizmeti veriyor. Sekiz bölge müdürlüğü altında toplanan satış ekibiyle Türkiye’nin her noktasına ürün temin eden Ata Fen, satış ekibinin saha operasyonlarında otomasyon sağlamak üzere Logo Mobile Sales çözümünü kullanıyor. Bu sayede şirketin gerek saha operasyonlarındaki verimliliği gerekse çalışan ve müşteri memnuniyeti önemli ölçüde artış gösteriyor.

Tercih edilen Logo ürünleri

Başarı hikayeleri

Türkiye'nin lider markaları verimliliklerini arttırmak için Logo'ya güveniyor.

tüm hikayeler
tüm hikayeler

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat