Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“Silikon Vadisi’nde bir teknoloji girişimi kurmuş ve çeşitli teknoloji ekipleriyle çalışmış biri olarak, Logo’nun sunduğu esnek, güçlü ve geliştirilebilir altyapının ve Uyarlama aracı Object'in büyük faydasını gördüğümüzü söyleyebilirim.”

Türkiye’nin bir “çay ülkesi” olmasına karşın sürekli taze demlenmiş çay servisi yapan bir işletmenin bulunmaması gerçeğinden yola çıkarak kurulan Çaycı, halen yedi şubesiyle hizmet veriyor. Şirket, satın alma süreçlerinden kasa işlemlerine ve ay sonu raporlarına kadar her noktada, uçtan uca entegre bir sistem kurmak üzere Logo Tiger 3 kurumsal kaynak planlama çözümünü merkeze alan bir yapı oluşturdu. Logo Bordro Plus, Logo e-Çözümler ve Çaycı’nın kendi mobil kasa girişimi PayPad ile de desteklenen bu yapı sayesinde Çaycı, tüm süreçlerini anlık kontrol edebilir hale geldi.

Tercih edilen Logo ürünleri

Başarı hikayeleri

Türkiye'nin lider markaları verimliliklerini arttırmak için Logo'ya güveniyor.

tüm hikayeler
tüm hikayeler

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat