Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“Logo Yazılım ile yaklaşık 30 yıldır işbirliği yapıyor, yeni çözümler ve sürümlerle sistemlerimizi sürekli yeniliyoruz. Logo Tiger 3 Enterprise çözümünü de yenilikçi teknolojisi ve yeni gelişmelere açık, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda kolayca uyarlanabilen yapısı nedeniyle tercih ettik.”

Yaklaşık 130 çalışanıyla faaliyet gösteren Çetin Cıvata, Logo ile 30 yıl önce başlayan verimli işbirliğini, Logo Unity ve Tiger Enterprise gibi önceki nesil çözümlerin ardından, bugün de Logo Tiger 3 Enterprise ile sürdürüyor. Çetin Cıvata, özellikle App-in-App teknolojisi ve şirket bünyesinde geliştirilmesi planlanan yazılım ürünlerine hızlı uyumu nedeniyle, ERP için Logo Tiger 3 Enterprise’ı tercih ediyor.

Tercih edilen Logo ürünleri

Başarı hikayeleri

Türkiye'nin lider markaları verimliliklerini arttırmak için Logo'ya güveniyor.

tüm hikayeler
tüm hikayeler

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat