Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“19 yıldır Logo’nun farklı çözümlerini aktif şekilde kullanıyoruz. Şirket genelinde uygulayabildiğimiz, kullanıcı dostu, kişiselleştirilebilen arayüzleriyle bize konfor sağlayan çözümler sunduğu için Logo’yu tercih ediyoruz. Logo CRM’i de kullanmakta olduğumuz Logo Tiger 3 Enterprise ERP çözümüyle tam entegre çalışabildiği için tercih ettik. Böylece mimari çizim aşamasından lojistiğe kadar tüm süreçlerimizi tek noktadan kontrol edip yönetebiliyoruz.”

Türkiye alüminyum sektörünün en güçlü üreticilerinden olan Çuhadaroğlu, 70 bin metrekarelik alüminyum entegre tesisiyle dünyada da sektöründe ilk üç marka arasında yer alıyor. Kullanmakta olduğu Logo Tiger 3 Enterprise kurumsal kaynak planlama çözümüyle tam entegre çalışacak bir müşteri ilişkileri yönetimi çözümü arayışına giren şirket, Logo CRM’i tercih etti. Logo CRM sayesinde proje aşamasından lojistiğe kadar, müşterilerle bağlantılı tüm süreçleri uçtan uca kontrol edebilen Çuhadaroğlu, aynı zamanda da hızlı erişilebilir, entegre bir kurumsal hafıza oluşturdu.

Tercih edilen Logo ürünleri

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat