Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“ERP seçiminde bence en önemli nokta, satış sonrası teknik destek. Bu anlamda Logo’nun güçlü bayi ağının çok büyük bir avantaj olduğunu ve gerek proje gerekse satış sonrası destek anlamında önemli bir fark yarattığını düşünüyorum.”

1966 yılından bu yana ahşap bakım ve koruma sektöründe premium segment lideri olarak faaliyet gösteren Hemel, ürünlerini Türkiye’nin yanı sıra Singapur’dan İngiltere’ye, Hollanda’dan Orta Doğu'ya kadar uzanan bir yelpazede, toplam 13 ülkeye sunuyor. Kendi hammadde depolarına ek olarak bitmiş ürünler için bir lojistik deposundan da hizmet alan şirket, üretimden sevkiyata tüm süreçlerini tek bir noktada birleştirmek, süreç verimliliğini artırarak zaman ve maaliyet tasarrufu sağlamak amacıyla bir kurumsal kaynak planlama (ERP) çözümüne ihtiyaç duydu. Hemel; genel muhasebe, finans, üretim yönetimi gibi kapsamlı modüllerinin yanı sıra ihtiyaçlara göre özelleştirmeyi sağlayan esnek altyapısı nedeniyle Logo’nun Tiger 3 Enterprise ürününü tercih etti.

Tercih edilen Logo ürünleri

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat