Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“Logo ile 1990’lı yıllarda başlayan işbirliğimiz bugüne kadar kesintisiz bir şekilde devam etti. Logo çözümlerinin üzerine Bilgi Teknolojileri Departmanı’mızın ve Pronic’in yaptığı ek geliştirmelerle, artık Logo’yu sadece muhasebe ya da finansmanda değil, satın almadan üretime ve satış sonrasına kadar birçok bölümde kullanıyoruz.”

1968 yılında kurulan Isısan, basınçlı kap sektöründe Türkiye’nin lider firması olarak faaliyet gösteriyor. Müşteri ihtiyaçlarına göre özel olarak imal edilen ürünlerini Türkiye dışında 68 ülkeye de sunan Isısan, özelleştirilmiş iş süreçlerini yönetmek için standart yapıların dışına çıkabilen bir sisteme ihtiyaç duyuyordu. Bu nedenle, daha esnek ve geliştirilebilir bir ERP sistemi sunan Logo Tiger 3 Enterprise’a geçme kararı alındı.

Tercih edilen Logo ürünleri

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat