Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“10 yıldır Logo çözümlerini kullanan biri olarak, aldığımız ürünün arkasında Logo markasının olması benim için yeterliydi. İyi bir çözüm satın alacağımızdan, kaliteli destek hizmetlerinden yararlanacağımızdan emindim. Gerek Logo Neon ürününün şirketimize kazandırdığı fayda, gerekse Logo ve Binport ekiplerinden aldığımız kaliteli hizmet, verdiğimiz kararın ne kadar isabetli olduğunu kanıtlıyor.”

1990 yılında kurulan İtal Makina, Gebze’de toplam 7.000 metrekarelik iki ayrı deposu ve 10 bini aşkın ürün kalemiyle, tarım ve bahçe makineleri ile bunların yedek parça ve aksesuarları alanında faaliyet gösteriyor. İtal Makina, ürün ve kalem sayısının artmasıyla birlikte insan kaynaklı stok ve sevkiyat hatalarının çoğalması sonucunda, kullanmakta olduğu Tiger 3 ERP çözümüyle tam entegre çalışan Logo Neon depo otomasyon çözümüne geçti. Şirket, bu çözüm sayesinde depo yönetimi süreçlerini iyileştirdi ve sevkiyatlarında yüzde 99’a varan başarı oranı elde etti.

Tercih edilen Logo ürünleri

Başarı hikayeleri

Türkiye'nin lider markaları verimliliklerini arttırmak için Logo'ya güveniyor.

tüm hikayeler
tüm hikayeler

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat