Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“Logo Mind Insight, gelişmiş analitik yeteneklerinin yanı sıra pratik kullanımı ve kullanıcı dostu arayüzüyle de çalışanlarımızın işini kolaylaştıran ve süreçleri sadeleştiren bir çözüm oldu.”

1994 yılından bu yana kardiyoloji, kardiyovasküler cerrahi, nöroloji, radyoloji ve tıbbi cihaz alanlarında dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğünü yapan Medicall Biomedikal, özellikle ithalat süreçlerinde oluşan verilerini anlamlı bilgilere dönüştürmeyi hedefliyordu. Bu hedefine ulaşmak için bir iş analitiği uygulamasına ihtiyaç duyan şirket, Logo Mind Insight çözümünü tercih etti. Kurumsal Kaynak Planlama, Depo Yönetimi ve e-Çözümler uygulamalarında da Logo’nun çözümlerini kullanan Medicall Biomedikal, bu sayede veri analizi ve raporlama süreçlerini iyileştirdi ve planlama, satış, lojistik ve destek faaliyetlerinde daha başarılı sonuçlara ulaştı.

Tercih edilen Logo ürünleri

Başarı hikayeleri

Türkiye'nin lider markaları verimliliklerini arttırmak için Logo'ya güveniyor.

tüm hikayeler
tüm hikayeler

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat